Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:09:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ 31-ва част  (Прочетена 122205 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #15 -: април 21, 2016, 14:30:25 »

Рони, много си хубава с всичките  give_rose Това модели на Версай ли са  blush Аз малко замразих подготовката, имах 300 маймуни на главата и май се навих за варианта готов модел smile Живот и здраве краят на м.Май тръгвам на лов за рокля  yahoo
Пу-пу-пу ама много си хубава  kiss2
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #16 -: април 21, 2016, 15:25:17 »

 Благодаря ви много  blush Честно казано и аз не очаквах да се харесам в толкова много рокли,тъй като никога не бях обличала подобни.На бала си бях с къса рокля.
 Конкретно тези снимки са от Булченски салон Арети,момичетата там бяха много любезни и ми обърнаха много внимание-сигурно мерих 15 рокли . Единствено цените са причина да не си закупя готова,а и дантелата ми идваше с прекалено много блясък. Не че сега не съм поръчала италианска дантела и няма перлички по нея,но не е чак с камъчета.

 Във Версай съм поръчала нещо подобно като линия на първите две снимки в горния ляв ъгъл,но с дебели дантелени презрамки и остро деколте,което е отпред и отзад .Абе,не знам дали го описах правилно и дали въобще спомена ми е толкова ясен,хахаха. Но все пак много благодаря за комплиментите!
 А иначе пробвах всичко възмножно като линия и силует,макар някои категорично да не ги възприемам като мой стил просто така да се видя и в тях,накрая на търсенето даже мерех прекалено екстравагантни само за идеята и за шоуто,че кога друг път ще имам оправдание да меря подобни Wink 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 21, 2016, 15:56:29 »

Ако не друго, то поне си се видяла в доста модели, което ти е помогнало да избереш това, в който се чувстваш най-добре. И аз пробвах няколко рокли, някои от тях не толкова хубави, само за да видя как ще изглеждам в съответния модел. Точно това, което мислех, че няма да ми допадне се оказа моята рокля. smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 21, 2016, 23:10:54 »

Рони, за теб сигурно е било истинско предизвикателство да избереш модел, тъй като наистина във всичко ти отива! Нямам търпение да видя и твоята  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 22, 2016, 07:20:56 »

Много си красива във всичките  chee Толкова царствено ми изглеждаш в тази долу вдясно  Oh my ...  heart

Прекрасни във всички, сигурна съм, че в твоята ще си още повече  Bravo give_rose
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 22, 2016, 09:50:29 »

Супер. Мойто търсене ще започне след месец някъде. И пак повдигам въпроса за Струмица, Македония. Снимки, отзиви, мнения? :-) Да бия ли път дотам или ще ми стигнат Софийските и Асеновградските магазини за рокля с бюджет ~1000 лв..?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #21 -: април 22, 2016, 10:00:43 »

Нямам идея за Струмица,знам че има хубави неща,но какви са цените и заслужава ли си не мога да кажа. В София цените на местата,на които аз съм ходила започват от около 1800 до към 2500. В Асеновград не смеят да кажат цени над 1000,защото няма кой да им ги даде,тоест там са между 500 и 1000 в зависимост от качеството на материалите. Друг е въпросът дали ще откриеш своята там,но има няколко места,в които има добро съотношение цена:качество.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 22, 2016, 22:35:09 »

Здравей kmilewa  аз имам много пресни наблюдения от Струмица .Ако харесваш кич,натруфеност и помпозност-това е мястото.Ако искаш нещо стилно и елегантно,там няма да го намериш.Отварям една скоба за една страхотна дизайнерка от Струмица-Емили...Тази жена е за световния пазар,има истинска френска коприна и дантела (приличат много на стила на Ели Сааб),всичко е шито на ръка,всеки модел се шие само и единствено по веднъж,не повтаря нищо.Просто е уникална наистина,но и цените не са евтини,както се предполага.Роклите започват от 1000 евро нагоре,средно 1700 евро.Работи с много качествени материи,има и дизайнер на бижута (сестра и) ,която също е перфектна.И двете ти правят цялостна визия за сватбата от съвет за прическата,за грима,,,за украса,,,,охх правят и обувки и чанти заедно с роклята...Имат страница във Фейс (Emily exclusive design) ,разгледай и ако ти харесва стилът им,тогава се разходи.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #23 -: април 25, 2016, 08:33:41 »

kmilewa,  има и магазини в София, където можеш да си намериш рокли до и около 1000 лв, които не са никак лоши smile По-назад в темата са писани, но аз на прима виста се сещам за: Сватбен център, Палома (на Пиротска) и Холидейуед (Солунска). Аз бих ги обиколила тях преди да ходя до Асеновград. Отделно и по-скъпите магазини пускат намаления на определени модели, които също мисля може да ти се вместят в бюджета, ако ги следиш може и да си уцелиш Wink Успех  good
Активен
darkheartt
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #24 -: април 25, 2016, 19:56:44 »

 Bravo addicted_to_u

аз също бях с къса рокля на бала и сега за първи път пробвах дълги. Отначало се метнах на най-пищните дантели, но се оказа че Моята рокля е абсолютно изчистена с невероятен гръб. Наистина не вярвах, като ми казваха, че ще разбера, че е тя щом я облека.  blush сега и аз нямам хубави снимки, но като отида на проба ако става за гледане ще покажа smile

Ако не друго поне за изненадата съм сигурна... biggrin

Активен
sunny_s
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #25 -: май 06, 2016, 10:03:40 »

След рязка промяна в първоначалната ми идея ето я и моята рокля  heart

http://prikachi.com/images.php?images/911/8789911X.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/912/8789912q.jpg
Активен
lunichkataa
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #26 -: май 09, 2016, 10:02:22 »

След рязка промяна в първоначалната ми идея ето я и моята рокля  heart

http://prikachi.com/images.php?images/911/8789911X.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/912/8789912q.jpg

Страхотна е lol) Мога ли да попитам къде си я мерила?
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 09, 2016, 10:41:57 »

sunny_s, много добре ти седи  smile изчистена, нежна - класика, честито!
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 12, 2016, 15:59:43 »

Благодаря. А в София кои от салоните позволяват да снимаш? В Сватбения център знам, че дават... Ама другите?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #29 -: май 12, 2016, 16:02:31 »

Аз в София съм била в BeQueen, Арети и Bridal fashion и навсякъде ми позволяваха да снимам. За други не мога да кажа как е smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines