Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:23:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204125 пъти)
 
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: октомври 25, 2016, 12:21:20 »

Глей сега.... Признавам, че ми мина през ума, ама реших да остана скромна мома  blush


Но и "затуй" да се окаже, че пита, Свекс, пак липсва дискусия, на!  pardon  Тя само тъй хвърли въпросче и избЕгà! И трябва сама да си се питам и да си отговарям в темата, което ми напомня една италианска реклама от преди време, където едно балонче натрий питаше в една минерална вода няма ли никой друг, освен него, хахаха!  tease

https://www.youtube.com/watch?v=x2EruMTGbiU

Призовавам всички скрити бременни да излязат наяве!  beating Щото накрая ще взема да родя!  blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: октомври 25, 2016, 12:53:04 »

Глей сега.... Признавам, че ми мина през ума, ама реших да остана скромна мома  blush


Но и "затуй" да се окаже, че пита, Свекс, пак липсва дискусия, на!  pardon  Тя само тъй хвърли въпросче и избЕгà! И трябва сама да си се питам и да си отговарям в темата, което ми напомня една италианска реклама от преди време, където едно балонче натрий питаше в една минерална вода няма ли никой друг, освен него, хахаха!  tease

https://www.youtube.com/watch?v=x2EruMTGbiU

Призовавам всички скрити бременни да излязат наяве!  beating Щото накрая ще взема да родя!  blum

Не ти ли е рано още да раждаш? Кога ти е термина? Я разказвай теб сега какво те вълнува...
Пита ме за Кристиян, пък аз не отговорих- добре е, много е лесен за гледане. Ще взема да се разпиша в отчетната, за да не спамя тук.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #632 -: октомври 26, 2016, 09:22:42 »

Хайде сега чакаме Svilena, да разкаже подготвихте ли всичко за принцесата?

Диде, теб те чакаме в отчетната .
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #633 -: ноември 02, 2016, 11:06:13 »

Не съм се поспирала отдавна тук, прощавайте, че не съм реагирала...  blush

Диде, колко хубаво, че Кристиян е кротък - има повече спокойствие и за теб, и за него!  smile

Марта, привет и на вас! Как я карате с Явор?

Моят термин е 14.11... Теоретично ми остават по-малко от 2 седмици, а на практика... Божа работа! Вече съм влязла в някаква предродилна треска и вечно го мисля - кога ли ще ме почне, къде ще съм, как ще овладея ситуацията...  crazy  Тази нощ съм се въртяла като пумпал из леглото - от една кълка на друга, всеки път с някакво притеснение, че "ето, ще вземат да ми изтекат водите!" Не знам какво ми беше точно тази нощ, ама на! Абе, не остана!

Мисля, че приключих с изследванията вече - надявам се! Остана ми само след малко да ида до лабораторията да оставя "култура" за изследването за салмонела  blush  и после чакам. Започнаха да ми следят тоновете на бебето - в петък би трябвало да ми е третият път. Засега не засичаме сериозни контракции, но нищо не се знае... Преди 2 седмици бях последно на преглед - шийката на матката си беше затворена, околоплодните води в норма, мацката с глава надолу (но тя е така от края на август!), но все още не се беше смъкнала. Не знам всъщност дали коремът ми се посмъква вече, не мога да преценя... Иначе усещам как се намества постоянно, даже на няколко пъти последните два дена ми притискаше някакъв нерв на десния крак... Направо ме блокираше тотално за минута, горе-долу!  Oh my ...

Багажът за болницата е готов - искат ни 5 комплекта за смяна (боди, дрешка за отгоре - цяла или от 2 части, чорапки, хавлиена кърпа. Всичко съм пакетирала и надписала с име и фамилия, че и в какъв ред да й ги обличат!  good Иначе, в лудостта, която ме е обзела, почти всяка вечер си проверявам дали съм сложила всичко!  pardon

Кошчето, в което ще спи, докато е още мъничка, е засега при свекървата, но щом отида да раждам, ще го докарат. Наложи се да се правят едни "ремонтни" дейности тези дни (съседите отгоре не взели мерки за една авария с тръбите, газили си бодро в едно езеро е банята, и в резултат - голям теч и мухъл в нашата баня и спалнята  NO) Добре, че се разреши проблемът навреме!

Общо взето, мисля, че сме готови. За разлика от първия път, не сме купували кой знае какво - много неща ни дадоха, някои дрешки от баткото са напълно запазени и използваеми, защото умишлено тогава ги вземахме неутрални като цветове - пастелни, жизнерадостни цветове, които стават и за новородени момчета и за новородени момичета.

Засега спирам, че трябва да се придвижа до лабораторията!

Успешни и спокойни дни на всички!  heart heart heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: ноември 04, 2016, 11:20:02 »

Значи следващият ти пост може да е с бебе вече smile
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: ноември 04, 2016, 22:25:09 »

Значи следващият ти пост може да е с бебе вече smile

Хах, много добре би било, ама... тц! Все още съм матрьошка!  pardon

Вчера бях на последен ехографски преглед, с последните изследвания. Шийката ми е с мини 1-сантиметрово разкритийце, момата посмъкната. Засега околоплодни води имам още бол, а плацентата бодро си зрее, но не е одъртяла. Все пак, в сравнение с прегледа ми от преди 2 седмици, развитие има - само вече да чакаме! Била около 3кг вече, докторката каза, че е пораснала много добре за 2 седмици!  danceg Тя смята, че скоро ще ми дойде момента, но все пак рече, че ако следващия петък съм още 2 в 1, да й се обадя и да решим какви ще ги къдрим до финала.

Сутринта бях на запис на тонове - ей, грам контракцийка не засякоха за половиния час!  crazy Иначе мадмоазел ми опъваше тумбака доста енергично, хахах!

Честно казано, нямам вече търпение!  smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #636 -: ноември 04, 2016, 23:04:54 »

Скоро те чакаме с добри новини give_rose give_rose give_rose
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #637 -: ноември 11, 2016, 07:58:36 »

Izvinyavaite za latinicata, ot telefona ne mi se poluchava! sad
Iskah oficialno da zakriya tazi temichka...Na 8.11, v 21:47 se rodi nashata Elena!  heart heart heart  2950g i 47cm

Moje bi dnes shte ni izpishat, shte se vklyucha ot kyshti na spokoistvie i s kiriliza ;-)

Pregryshtam vsichki!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #638 -: ноември 11, 2016, 08:32:18 »

Да е жива и здрава Елена, прекрасна като името си и с много късмет! Честито на семейството!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #639 -: ноември 11, 2016, 08:35:12 »

Честитоо!
Да ви е здрава,щастлива,обичана ис много късмет хубавата Елена. heart heart heart.

Надявам се раждането да е било леко.Бързо възстановяване.Снощи си мислех за теб. heart
Името е прекрасно, това беше и нашето име, ако имахме момиче.На празник се е родила Елена.

Чакаме те с разказче.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #640 -: ноември 11, 2016, 08:36:17 »

Честито, Свилена! Да ви е жива и здрава, малката Елена (много харесвам това име  heart)

Нека е здрава, да има щастливо и незабравимо детство. Да е заобиколена от любов и разбирателство  heart

На теб, бързо възстановяване  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: ноември 11, 2016, 09:48:46 »

Да е жива и здрава Елена! Да има незабравимо, щуро детство изпълнено с много игри и усмивки! heart
Бързо възстановяване на теб!  smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #642 -: ноември 11, 2016, 10:10:24 »

Честита радост, Свилена!

Да ти е живо и здраво малкото момиченце! smile

На теб бързо възстановяване good

Много хубаво име сте му избрали good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: ноември 12, 2016, 05:50:35 »

Да е жива и здрава Елена! А на теб бързо възстановяване.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #644 -: ноември 12, 2016, 21:08:58 »

Честито! Да ви е жива и здрава малката госпожица с прекрасно име  heart На мама бързо възстановяване  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines