Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 18:43:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204534 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #555 -: август 27, 2016, 12:48:29 »

Рат  шийката ще  е ок,бъди спокойна Wink аз ти казах,че ще изненадаш всички, накрая може да преносиш бонбончето  heart
  Аз хич не мога да разчитам на никой за пране и гладене,майка е на работа по цял ден и съм сигурна,че дори и да беше свободна нямаше да го направи както и кажа,а по нейн си начин,,та за това самичка,да няма драма.А и да си призная съм ужасен педант и искам да си пипна всичко,а не да го мисля и се ядосвам,че не е както трябва.А пък и самата подготовка много ме успокоява,минава ми по-бързо времето  heart
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #556 -: август 27, 2016, 12:59:09 »

Ееее, супер, радвам се, че сте добре!  good За октомври ви знам аз, ама освен вас и мен други нЕма ли?...  nea  Май нееее.... Абе, живи и здрави да сме!  pardon

Сигурна съм, че прегледите ви ще минат отлично, и на двете! После ще чакам новини  smile

Ние колички и кошчета няма да купуваме този път. На нашата от баткото структурата й се прецака нещо, та нищо не може да се прикрепи вече отгоре, обаче един братовчед на мъжа ми ни снабди с пълно трио, че и легълце даже имали. Поне това няма да го мислим. Аз също не съм купувала нищо, освен две шапчици в понеделник, но... То има време  smile

P.S. Ето, сега, докато ви пиша, имам чувството, че бебуната прави кълбета отдясно, хахаха! Сутринта батко й реши да "слуша" какво прави бебето и се сдоби с подритване по ухото  danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #557 -: август 27, 2016, 13:29:09 »

Благодаря!
Аз, че няма да пренося, няма, ама док ми е казала да стискам до средата на септември минимум, а от там ще видим кво следва.
Лоли, аз също умирам от нерви като гледам как правят нещата не както аз бях, обаче като нямаш избор се примиряваш и това е, или както при мен им вадя душите на горките и за едната вилици правят по 3 разходки  pardon. Аз затова само ще я карам да ги изпере и изсуши, а гладенето ще е у нас като се приберем с бебето, една събота и неделя да е хубаво времето ще й стигне. Преди това ще изгладят само за изписването. И аз искам сама да си направя всичко, много ми е мерак първо дете е и сме го чакали доста, ама като знам какво ми коства 5 мин стоене права...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #558 -: август 27, 2016, 19:01:12 »

Тука съм мацки!
Вярно ли аз съм следващата? Чак не ми се вярва. Хем нямам търпение да родя вече, хем се надявам да родя по-близо до термин, с надеждата бебока да не е с поднормено тегло.

Едри покупки нямам- имаме си и количка и кошара. Дрешките, които купих се броят на 5 пръста, защото имам не малко подходящи от каката и от племенника ми. Днес изпрах повечето дрешки, а предните дни- чаршафите, пелените, хавлиите.

В четвъртък съм на консултация и след нея мисля да стягам и моя багаж.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #559 -: август 29, 2016, 10:24:20 »

Минавам на отчет след днешния преглед.
Бебчо е почти 1800, но изостава със едмица. Като това е най-малкия проблем, гадната ми шийка се излага и е 1,7 като се е появил конус. Главата на бебчо е много ниско и натиска яко в комбинация с контракции от време на време док се притесни и реши да ме остави в болницата за наблюдение и системи.
Общо взето май шансовете да стигна 36 хич не са големи и все повече намаляват. Дано поне бебчо изчака още малко, да надебелее!
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #560 -: август 29, 2016, 10:42:33 »

Милата Рат!  heart

Не ти е лесно, признавам... "Хубавото" все пак е, че си под директно наблюдение и могат винаги да реагират при нужда!

Какво значи това, че се е появил конус?... На какво се дължи?

Стискам палци и те прегръщам!  heart heart heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #561 -: август 29, 2016, 11:09:33 »

Рататуйче, стискам палци да си изчакаш седмиците. Важното е, че те наблюдават. Сигурна съм, че ще си имаш здраво бебче, когато и да се роди. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #562 -: август 29, 2016, 12:00:46 »

Рататуйче, то не е успокоение, ама с моето щураче се молех да преваля 27-28 седмица. Хем нямах скъсение и серклажи. Малко бебче трудно се гледа, ама не е невъзможно. Ако знаеш какъв момък има при нас, а се е родил мишка.
 Минала си най-трудното! Сега всеки ден е добре дошъл. Мисли позитивно, а ние ще се стараем да те разсейваме в общата тема.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #563 -: август 29, 2016, 12:26:27 »

Плюса е че си в болница, там си под наблюдение.Каквото и да стане те са там и ще вземат нужните мерки.Сега ще се бориш за всеки ден.Стискаме палци и сме с теб.Не е лесно с малко бебе, но няма отказване и плашене всичко се преодолява.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #564 -: август 29, 2016, 13:03:21 »

Много ви благодаря! Подкрепата ви значи много за мен!
Доста по-спокойно ми е от предишния ми болничен престой, днеска просто имах усещане, че скоро ще си постоя пак в болница и ми е спокойно, знам че е по-добпе тука, вместо у нас да си мисля глупости. Даже док остана приятно изненадана като с усмивка приех новината, че ме иска в болницата и съм готоваиведнага да остана. Някак си имам чувството, че не е дошъл момента. В главатахси виждам как раждането е щастлив момент (защото ще е в нормални седмици и ще съм с док). Знам, че нещатй могат да се променят за минути, но искам да вярвам, че ще успея!
А конус на шийката забравих да питам точно какво е, но мисля че е когато се оформи за да излезе бебето. Знам, че не е добре де.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #565 -: август 29, 2016, 13:28:21 »

Рат, гушкам те и аз и стискам палци да ти е напразен престоят в болницата и малкото ти момченце да изчака още няколко седмици  heart Каквото и да стане, както каза, поне си в болницата и лекарите си знаят работата  smile Кураж и късмет  give_rose
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #566 -: август 30, 2016, 09:59:12 »

Рататуйче, кураж и от мен! Всеки отминал ден те приближава все повече и повече, като гледам ти си в 33та седмица, стискай още малко! Всичко ще е наред, най- малкото си под наблюдението на компетентн медицински персонал, който знае какво да прави!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #567 -: август 30, 2016, 18:10:22 »

Рат, много стиснати палчета.Малко остава.Скоро гледах, че си в 31 седмица,а вече е станало 33.Сигурна съм, че заедно с лекарите ще съумеете да стигнете до 36- та седмица.

Диде, е твоята бременност не разбрах кога мина, всеки път се изненадвам, като видя лентичката ти.И аз по това време горе долу постегнах багажа.
Каката вълнува ли се? Къде ще раждаш?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #568 -: август 31, 2016, 10:55:40 »

Рататуйче, много кураж и от мен! Стискам силно палци да дочакаш 36-та седмица, че и повече. Не си давам реда, да знаеш  blum
Бъди смела и позитивна!

Марте, каката сякаш и секна ентусиазмът.Толкова месеци вече го чака това бебе, че вече може да си мисли, че ще си остане с чакането. Разпитва ме много за болницата, какво ще ми правят там, защо трябва да оставам там и е много огорчена, че не може да дойде с мен, като раждам бебето.
Твоите деца как приемат бебока?

Ще раждам в една частна болница- "Дева Мария"-Ветрен. Там родих каката и бях много доволна от грижите. Дано и сега е така. Ходих преди 10 дни на отворени врати.Останах много изненадана, че са преместили две родилни легла (магарета) в една зала. Струва ми се някак странно, докато аз напъвам на едното, на половин метър от мен, някоя вече родила да си почива и да ми слуша драмите.


Как е в големите градове и по чужбина? Всяка родилка в отделна стая ли е или?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #569 -: август 31, 2016, 11:58:01 »

Марта, честит бебче и на теб  heart Да ти е жив и здрав!

Додо, не останало при теб, сигурно всеки момент чакаш събитието  Girl_hide
Активен
Страници: 1 ... 36 37 [38] 39 40 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines