Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:30:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204116 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юли 26, 2016, 10:55:02 »

Честито, Адашче Wink Да ви е жив и здрав Макс! Да расте умно, палаво и щастливо дете smile Бързо възстановяване и адаптация вкъщи  give_rose give_rose give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #466 -: юли 26, 2016, 13:25:50 »

Еха! Честит ви малък Макс  heart Да ви е жив и здрав и само поводи за гордост и радост да ви носи  give_rose Бързо възстановяване на теб  give_rose
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #467 -: юли 26, 2016, 14:09:55 »

 @}->--ето ме леко разочарована може би защото бързам да се ражда тежко ми е и на 4д двата пъти ни каза около 20 юли и се  настроение нещо....през деня имама много подготвителни контрактът. Нощем спи малкия мъж като мече хаха. Днес имах 2см разкритие и не узрява шийка така каза предния път преди 14 дни беше 1 см. Разбрахме се на 1 август в отделението направо на тонове и преглед и ще видим...тоновете са супер иначе.ехо граф не ми прави и нз колко е бебо но усещането ми е че хич не е малък. Това е оплаках ви се..стискам парчета на всички
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: юли 26, 2016, 14:38:12 »

Честито бебче и на Тони!  Bravo Bravo Bravo

Не се познаваме лично, но едно бебенце на бял свят е винаги повод за голяма радост!  give_rose

Нека е жив и здрав малкият Макс (който обаче се е родил голям юнак, дългичък - браво на него!) От сърце желая много щастливи мигове на цялото ви семейство!
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юли 26, 2016, 14:40:15 »

@}->--ето ме леко разочарована може би защото бързам да се ражда тежко ми е и на 4д двата пъти ни каза около 20 юли и се  настроение нещо....през деня имама много подготвителни контрактът. Нощем спи малкия мъж като мече хаха. Днес имах 2см разкритие и не узрява шийка така каза предния път преди 14 дни беше 1 см. Разбрахме се на 1 август в отделението направо на тонове и преглед и ще видим...тоновете са супер иначе.ехо граф не ми прави и нз колко е бебо но усещането ми е че хич не е малък. Това е оплаках ви се..стискам парчета на всички

Кате, дръж фронта! То не остана вече, сигурна съм, че бебокът си е избрал вече момент да се покаже, хихихи! blum
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: юли 26, 2016, 17:36:59 »

Благодаря ви момичета  give_rose
Кате, не бъди разочарована  give_rose бебоците идват с техен си план и по тяхно си желание  heart
Ей го на, моят прекрасник избърза...роди се в 36 седмица и 5 дни....и макар да е повече от доносен по мерки, чисто медицински се води преждевременно раждане...затова и го взеха в детско отделение за да го наблюдават...ходя на всеки 3 часа да се кърмим и гушкаме...
Та така, решил той да избърза и това си е...
Марта- добре съм като цяло ...сякаш при баткото по- бързо се възтанових, но всеки ден е по- добре
Другите мами, как сте?  Girl_hide
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #471 -: юли 26, 2016, 20:54:15 »

Кате, не се настройвай, той си знае работата.
Аз също мислех,че ще родя по- рано имам и контракции,бабите само ми гледат корема колко се е смъкнал.Според майка ми си е високо,лекарката каза, че до две седмици няма да е.
И накрая си хванах багажа и при децата на по прохладно и не го мисля.Даже дрехите не съм си взела и изпрала имам само дрехи за изписване.То и моето минава в другата крайност де .

Тони, ако баткото ти е бил по-малък нормално.Ето Макс се е родил по-рано, но с мерки по добри от много други.
Бързо да го изписват и да сте си в къщи, а ти бързо да се възстановяваш.

По този повод в коя седмица ги водят доносени?
Нали 36+5 е вече 9-ти месец?
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: юли 27, 2016, 08:36:16 »

Да и аз така си мислех, но лекарите тук ( Германия) обясниха, че 36+ 7 т.е 37 седмица се смята за нормално. Т.е нас за два дни ни водят преждевременно....шантава работа...но за негово добро...по- добре да го наблюдават! Иначе си е кюфтенце  heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юли 27, 2016, 08:42:24 »

Toni, не килограмите са от значение, а до колко е развито телцето и органите на малкото човече.За това по-добре да го наблюдават.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #474 -: юли 27, 2016, 11:35:11 »

по -най новите стандарти се водят даже чак в 39та седмица full-term, преди бяха 37-ма седмица.
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #475 -: юли 31, 2016, 15:37:49 »

 @}->--ехо как сте в тази жега магии. Аза минавам да кажа че тапата ми падна преди ден и имам контрастни но не болезнени. Утре съм на преглед пак та ще видим...в вторник бях с 2 см и се надявам да имам развитие да не си карам така до 11 август.наистина искам да родят моето момче вечеее
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #476 -: юли 31, 2016, 21:31:14 »

Katespa, тъкмо се чудех как си.Вече е въпрос на малко време и ще се гушкате с младежа.

На мен ми казаха, че до към 04.08. няма изгледи да раждам и аз отидох при майка ми и децата.Имаме къща в Троянският балкан и там е по-добре, жегите се търпят.
После ще му мисля като се прибера, на 10.08. съм на преглед.Младежът много мърда и на моменти даже ме наболява, но малко остана.

Другите как сте?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: август 01, 2016, 12:09:20 »

И ние сме си 2 в 1 още. Чакам кога живот и здраве ще реши да се появи малкият ни мъж.  yahoo
Иначе до сега ходих 2 пъти на тонове, първият път хълцаше, вторият спеше biggrin Но лекарката каза, че са нормални. Тази седмица ще ходя пак, да видим какво се случва. smile Днес си ме постягва от време на време корема, но не знам дали се е смъкнал. А и аз по принцип си го нося по ниско.
В жегите не мога да търпя изобщо, разхождаме се чак към 9-10 вечерта и то за малко, защото много ме болят краката вече. Вие как сте? Аз все едно имам мускулна треска високо горе между краката biggrin
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: август 01, 2016, 12:24:36 »

Стискам палци на всички,които са на финала и съм  в очакване да ни зарадвате с хубави новини heart
Аз си чакам резултатите от теста за антитела ,пия си шейковете и си дебелеркам Wink Тези дни мисля,че пак се е завъртяла седалищно,понеже такива ритници ми раздава в долната част,съмнявам се да са ръчички ,а и док ,каза,че е много енергична и се върти непрекъснато,все едно не го знам.Но ми е спокойно ,като мърда,не си вкарвам излишно филми  Wink Последния пътотново питах док за раждането и отново ме отряза,,,ще пробвам пак другия месец
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: август 01, 2016, 12:48:20 »

Много бебчета чакаме скоро да се появят, леки последни дни 2в1 ви пожелавам на всички! И да си кажа, че благородно ви завиждам, на всички прескочили 36.
Лоли, ти пък много рано си заговорила за раждане, на мене тва ми се вижда супер далечно събитие и хич и не се сещам за него. Все някога док ще реши какво ще и как ще се случва и ще ме уведоми, а и стигнали до там да говорим за раждане... хич и не ми пука как ще се случи, ако не е преждевременно ще съм щастлива.
Аз утре съм на лекар и толкова нямам търпение, че съм си пуснала хронометъра от вчера да брои часовете tease
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines