Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 09:38:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204596 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: юли 15, 2016, 06:53:22 »

Здравейте бъдещи мамчета! Всички, на които им е рано още да стискат кълки!!! Стискам палци за здрави и красиви бебенца!!!
Лоли, я да се снимаш и да не се лигавиш!!!  blum Бременността разкрасява, колкото и да си мислиш, че си грозна в момента, след години ще гледаш с умиление снимките.  give_rose give_rose heart heart heart
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #451 -: юли 18, 2016, 09:30:16 »

Добро утро.

Фери, престраших се, не съжалявам, беше това което търсехме.Топло, чисто и спокойно.
Въпреки всичко сега се радвам, че сме рук, особенно на по- ниските температури.Повече ми понасят.

В четвъртък съм на преглед за болничните и изследванията, да видим какво ще кажат.
Започвам да се чудя дали щв устиска за Дева или ще е някой Лъв.Дано само да се е обърнал в подходяща позиция.

Katespa, много сте хубави.

Фери, не я виждам твоята снимка.

Свилена,  и този и предишния младеж не можахме да ги видим, все се криеха.Браво за резултатите.

Рататуй, ще седи на топло Везната, няма къде да ходи.Ще наваксаш после с движенията,важен е резултата.

Лоли, браво и на вас с девойката.

Ако някой пропускам, съжалявам,ще се върна да дочета.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: юли 18, 2016, 15:11:51 »

Марта, браво на вас, че сте си починали и сте се натопили в моренцето.
Лоли, изобщо не бива да те притесняват килограмите. Ако искаш се направи фотосесията, все пак един път ще си бременна с това бебе. Аз ако изкарам до 36 и ми дадат да се разхождам ще си направя на всяка цена, ако не като порасне още корема ще се снимам в градина у нас, поне да имам някоя по нормална снимка.

Аз да дам отчет от днескашния ми непредвиден преглед. Уплаших се, че не усещам дребното и се обадих на док, тя ме привика и резултата е здраво бебе, ама така се е извъртяло, а аз нали съм носорог и не усещам.... в 26+1-825гр. Шийката и серклажа са добре, взехме МБ, че тя знае ква съм паника. И след 2 седмици пак ще се видим, дано издържа до тогава!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #453 -: юли 18, 2016, 16:15:03 »

О, милата Рат само се шашкаш  give_rose Супер, че всичко е наред, по-добре, че си действаш превантивно smile
Марта браво за морето  heart
Аз сега се върнах от тонове, супер сме, другия понеделник ако не съм родила още, пак  smile
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: юли 19, 2016, 14:56:05 »

Марта, браво за морето. Завиждам ти и за пътуването и смелостта  blush Дано да сте си починали добре.

Лоли, хубаво е, че сте овладели контракциите. Дано да ти спадне подуването и повече да не се налага да стоиш в болница. Ще стигнеш не само 32, ами и 36-37 седмица. Само си почивай.

Рататуй, радвам се, че писа. Смятах, че си на преглед сряда/четвъртък и мислех тогава да те безпокоя  Wink Хубаво е, че си се успокоила след прегледа, а и на доки ентусиазмът й е заразителен  pardon Стискам палци всичко да се стабилизира до края. Сега ти загледах и лентичката - виж колко много време мина откакто си вкъщи, не остана  stork-boy

Аз бях на преглед преди седмица. Бебока е добре. Продължава да върви 2 седмици напред и беше 2.600 кг. Доки не се зарадва и не одобри, че д-р от ФМ ме е пуснала да излизам и сега отново съм вкъщи и внимавам с излизането. Но то не остана. Още една седмица и влизам в 9-ти, тогава съм и на преглед и ще преценим какво да правим с лекарствата и с режима.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: юли 19, 2016, 15:14:48 »

Много се радвам, че се разписа! не че не те следя и иначе де.
То почти не остана още 10тина дена и ще те пуснат на свобода. Браво на мъника, отгледано бебече ще е. Поне навакса ли от към покупки, за времето, в което ти даваха да излизаш?
Фери, аз и в твоята тема четох- браво за тоновете!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: юли 19, 2016, 15:27:56 »

Купих разни неща. Мисля, че ми е малко хаотичен пазара на дрешки. Трудно ми е да преценя какво точно ще ми трябва, но като се появи беб ще се ориентирам и ще допълня каквото ми трябва.
От големите неща ми останаха кошара, матрак и кошницата за кола. Набелязала съм ги и другия месец ще ги поръчам. Може би само кошницата за кола ще отида на място да я огледам. Днес поръчах и шкаф за бебешките неща и се надявам до 10-тина дни да пристигне и да започна с прането и подреждането.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #457 -: юли 21, 2016, 17:18:21 »

Здравейте, давам отчет от днешната консултация.

Младежа се е е обърнал с главата на долу. yahoo

Около 2340 гр., каза че в близките две седмици не вижда признаци за раждане, въпреки че матката е контрахирана.Каза да продължавам с магнезия и желязото и преди 10 .08 когато съм пак на преглед  да пусна отново урина и кръвна картина.Чакам резултата от секрета и така.

За този месец и нещо  не съм качила нищо и все още съм 56 кг, но аз и не се бутам, важното е той да расте.

Купих шапка и ръкавички и утре ше ходим с една приятелка да търсим дрехи за изписване.

Трябва да се организирам да си взема разните дрешки, но малките са при майка ми на къщата и обещах да отида, ще видим какво ще измисля, че днес едва се прибрах, много ми се стягаше и корема и кръстта.

И тъй някой нещо да се похвали ?????
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #458 -: юли 22, 2016, 07:28:26 »

 give_rose Марта браво за резултати smile растете, а за твоите кг ихиххи нямам думи, аз на толкова започнах  smile
аз все още си чакам че ще родя по ранонеьзнам защо така го чуствам, целия свят покраи мен роди разбирате ли и то с по 2 седмици по-рано  tease
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #459 -: юли 22, 2016, 08:33:23 »

Разбирам те, аз също имам такова усещане напоследък.Коремът е ниско,ноо както каза една приятелка не се настройвай, че не се знае.

Тя цялата бременност имаше проблеми и накрая преноси smile

Предполагам, че ще са преди термин нашите момчета, но колко не се знае..
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: юли 22, 2016, 08:42:35 »

Марта, браво за добрите новини!
Кейт, то не е останало, още малко търпение. Накрая да не те изненада и да не иска да излиза и след термин.
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: юли 25, 2016, 21:39:33 »

Здравейте мами,
Влизам само да споделя, че нашето момче вчера 24.07 се роди smile
Макс, 3670 гр и 53 см
Желая на мамите в очакване леко раждане и щастливи бебоци  heart
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #462 -: юли 26, 2016, 07:05:15 »

 Bravo Bravo Bravo Тони честито бебе ,много хубава новинаааа, и аз днес съм на консултация юе видим какво става smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: юли 26, 2016, 09:30:20 »

Честита ражба! Да е жив и здрав малкия Макс, много игри и безгрижно детство!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #464 -: юли 26, 2016, 09:50:48 »

Тони, да ви е много здрав,щастлив и много да яи радва.Ти как си? Баткото видя ли бебока?

Katespa , чакаме те после на отчет.
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines