Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:05:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204561 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #390 -: юли 01, 2016, 11:05:27 »

Добре дошла  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #391 -: юли 01, 2016, 11:11:10 »

Свилена, ти си майката на Маттео, нали? Ей, големи сте късметлии второто да е момиченце good

Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юли 01, 2016, 12:29:30 »

Благодаря на всички за посрещането! butterfly

svekarva, аз съм, да!  smile За момиченцето, много съм хепи аз! Пък и както споменах, и околното желание беше за такова, включително и на мъжкото тяло, хахаха! Всички да се радват  good
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юли 01, 2016, 14:21:55 »

Добре дошла, Свилена и лека бременност ти пожелавам!
Лоли, не се притеснявай изобщо, пий каквото са ти изписали и ще видиш, че бебето ще навакса бързо(ако изобщо са правилни мерките на ехографа) smile
Нали и аз се притесних за вървенето с няколко седмици напред, с една колежка сме с 1 седмица разлика в термините, а относно мерките на бебета ни разликата е почти килограм. Но различни апарати, различни лекари и бебета. Важното е всичко да е наред и да си имаме живи и здрави вързопчета smile  heart
Иначе при мен нищо интересно, стоя си на хладно, че не се издържа жегата, добре че предните дни бяха с по-ниски температури, та си походих smile
Вече освен феротона за желязото пия и по една капсула феро фолгама и да се надяваме, че хемоглобина ще се вдигне най-накрая smile
А и от няколко дни си свалих халката и годежния пръстен от страх да не се налага,ако ми се подуят много пръстите, да ги режат. Сутрин се събуждам с някаква болка в ставите на пръстите, но предполагам, че е от жегата.За краката имам наблюдение,че като постоят повече надолу и тогава се поподуват малко, ама явно няма как и килограмите сигурно си оказват влияние. beating
Малко дълъг пост стана, ама отдавна не съм писала. Вие как сте? smile
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юли 01, 2016, 14:46:33 »

Sisku, мерси!  give_rose

Ти с колко седмици си напред? При мен още от 11-12та седмица бебона се представя с 9 дена напред - все така. Докторът всеки път ми казва да не се кося, защото явно е зачената с по-ранна овулация... И аз гледам да не се  pardon

lolitkabg , не се тревожи, сигурна съм, че следващия преглед ще е всичко "в норма"!  good

И на нас първото ни дете е началото на 2011г.

Ха, гледай ти!  smile Кой месец е? Нашият убавец е в края на февруари.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: юли 01, 2016, 15:13:43 »

Svilena , ами някъде с две, но лекарката никога не го е правила на въпрос. Единствено последния път като я попитах отговаря ли си на седмиците, тя каза, че е по - напред, но за момче било нормално. Иначе аз сама си правя изводите от ехографските снимки, но там в зависимост от измерванията са и седмиците. Живот и здраве на 13 ще видим как върви всичко. smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #396 -: юли 01, 2016, 16:45:21 »

Sisku, пожелавам ти бързо да вдигнеш хемоглобина.

И аз трябва да  се изследвам да видим колко се е вдигнал и дали се е вдигнал, мислех в събота, но малкия се тръшна от вирус и май ще трябва пак да ги водя с мен.

Svilena, каката е  на 20-ти януари.

Иначе за седмиците с госпожицата термина ми според последна менструация беше 05.01. а според това как се развиваше 21.01, тя си се роди на 20.
Ранна или като при мен по-късна овулация,но това си се вижда от самото начало и така си върви.И на мен с младежа са ми казвали че върви напред, после си беше според седмиците и накрая се роди 1 ден след термин.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #397 -: юли 01, 2016, 17:15:12 »

Не им се впечатлявайте толкова на мерките, живи и здрави ще си дойдат когато на тях им е кеф, с каквито размери им е добре :-)
Много хубаво, че има нови попълнения  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #398 -: юли 01, 2016, 18:40:50 »

Свилена, не ми казвай, че лентичката си я имаш от завръщането Wink Рекох да се зарадвам, че те помня, пък то там всичко си пише... crazy
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юли 01, 2016, 21:45:43 »

Свилена, не ми казвай, че лентичката си я имаш от завръщането Wink Рекох да се зарадвам, че те помня, пък то там всичко си пише... crazy

Ахах, не, не, спокойно!  smile Имах лентичка с едно влакче до днес, ама без име на синковеца!  good Днес го смених и сложих име.

Запомнена съм значи? Не съм очаквала!  pardon Надявам се не с лошо  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: юли 02, 2016, 08:10:17 »

Лоли, не се притеснявай излишно. Ще е перфектна госпожицата ви.  heart Почти всички бебета вървят малко напред или назад. И на мен на един преглед ми изкараха, че Беб е с около 3 седмици напред.  huhhuh.gif После започнах да гледам размер на главичката по ехографските снимки и да се притеснявам, че му е голяма главичката, ама видях, че няма смисъл. Всяко бебе се развива различно и това, че едно е малко напред или назад, не означава, че и нашето е така. Апаратите не мерят с точност и на мен колкото и да ми е тъпо, че не му знам размерите, понякога си мисля, че ако знаех колко е голям щях пък да влизам във филми, че е голям или малък. Пий, каквото са ти казали и всичко ще е наред. Гуш от мен heart

Свилена, добре дошла в бебешорската ни тема и лека бременност!  smile Много е хубаво, че ще си имате момиченце сега.  heart
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: юли 02, 2016, 08:58:05 »

always_and_forever, благодаря ти, мила!

Лоли, на мен преди 6 години, на феталната морфология, ми бяха отбелязали по-къси крайници - ръце и крака. Извикаха ме след седмица да проверят положението, и в крайна сметка установиха "линеен и пропорционален растеж" - просто детето дребничко. Ама да не ти казвам за една седмица какви ли не си измислих да се тревожа... Понякога докторите (някои) не се замислят какви ги приказват и ни вкарват в излишни филми!

И, за да не остана и аз назад с "филмите", да взема да запитам... Що така не ме рита още това дете отвътре, бе?  huhhuh.gif Ми вече съм 19+3, а освен от време на време някакво, уж, преместване, аз ритници не усещам  nea То вярно, че се оказах с предна плацента и освен това, на ехографиите беборана се проявява като доста кротко дете, ама все пак - нека ме срита, да му се не види!  pardon  Нали уж при следващи бременности по-рано се усещали? Ще има да си тръпна до 13.07, когато ми е феталната, пък може да взема да ме сръчка междувременно!...

Редакция:  always_and_forever, аз си прикааазвам, но ето, че пропуснах да ти честитя рождения ден! На патерица, бъди здрава, обичана и обичаща, и привличай най-позитивното от живота!  give_rose
« Последна редакция: юли 02, 2016, 09:04:53 от Svilena » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юли 02, 2016, 09:28:02 »

Свилена, благодаря ти!  give_rose
И аз в началото бях с предна плацента и навсякъде четях, че в такъв случай е възможно да усетя бебето по-късно. Е, да ама в 14+3 г.с. беше първият път, когато усетих човечето. Отначало лекичко, но в последствие ритничетата станаха още по-отчетливи. Ще усетиш и ти бебчето скоро, не се притеснявай.  smile
Най-хубавото предстои!  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: юли 02, 2016, 10:15:50 »

Силвена, аз също съм във филма "защо не се движи". И аз съм с предна, рано го усетих, ама какво от това, като и сега ми вади акъла. Аз ритници рядко усещам, много е странно- все едно ми къркори много силно корема или пък прави някви странни превъртания. В началото на седмицата два дни не го бях усещала почти и се бях побъркала.
И аз с нетърпение чакам 13, тогава е следващия преглед и тоя път е при моята док, че заместничката хич не ми хареса.
« Последна редакция: юли 02, 2016, 10:17:45 от ratatui » Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юли 02, 2016, 10:34:13 »

Силвена, аз също съм във филма "защо не се движи". И аз съм с предна, рано го усетих, ама какво от това, като и сега ми вади акъла. Аз ритници рядко усещам, много е странно- все едно ми къркори много силно корема или пък прави някви странни превъртания. В началото на седмицата два дни не го бях усещала почти и се бях побъркала.
И аз с нетърпение чакам 13, тогава е следващия преглед и тоя път е при моята док, че заместничката хич не ми хареса.

А така, точно, ratatui! Нещо като къркорене или превъртане усещам аз - когато усетя, хахаха  smile

Ааа, и ти чакаш същата дата!  good -11 дена, ще издържим!  Yes
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines