Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:51:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204566 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: юни 23, 2016, 08:48:05 »

Лоли, браво за смелостта.  good Малко ти завидях, ама благородно.  air_kiss И Бебка ще обича морето явно.  Май всички бременни си правим планове за морето, което ще ни чака другата година.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #361 -: юни 24, 2016, 09:45:20 »

Добро утро smile

Лоли, завидях и аз за морето  heart Кефя се аз, че ще имам лятно бебе, амаааааа отвсякъде ме заливат снимки на хора, които се веят по морето и ми е малко носталгично, но пък другият месец на нас ще ни дойде големият кеф lol

Вчера ходих на покупки за госпожица Цветкова, че сравнително малко неща ни останаха, да ги изчистя, нямаше подложка за къпане и какъвто искам балдахин, но ги поръчахме и трябва скоро да дойдат smile За голяма моя изненада си харесах много спонтанно комплект за изписване и съм много доволна  danceg Е, нямаше пелена в комплекта, но взех отделно и се получи добре (снимки като ми дойде темата) smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: юни 24, 2016, 10:01:35 »

Фери, нямам търпение да видя какво сте купили за изписването на госпожицата. yahoo
Ние още мислим и търсим.  pardon
Ти кога беше на ЖК?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: юни 24, 2016, 10:06:47 »

Лоли, браво за морето, щом й харесва водата, живот и здраве ще я водите често biggrin
Фери, честити финални придобивки. Пелена винаги можеш да вземеш отделно от някъде по твой вкус smile
Марта, стискам палци и за твоя хемоглобин. Аз чак другата седмица ще видя какво ще ми изпишат. Но и сега не мърдам изобщо през деня. Климатикът е най-добрият ми приятел biggrin
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: юни 24, 2016, 10:08:28 »

Браво Фери  и аз нямам търпение да дойде ред на твоята темичка. Ние Неделя и Понеделник ще сме в София ще понапазарувам и аз малко, не искам да оставям за последния момент  smile че усещам как ще се занимаваме с ремонта до края
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #365 -: юни 24, 2016, 10:29:18 »

Миме, във вторник влизам в 9 месец и съм на ЖК, иначе на 4ти трябва да си запиша час за тонове smile
Лоли, ако имаш възможност, ще се радвам да се видим в понеделник  heart Добре си решила за покупките, че нали виждаш, че и ние сме още с майстори  pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: юни 24, 2016, 16:36:22 »

Фери ,задължително:) Само дано не ме забави пак лекаря,миналия път чакахме 2 часа sad
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: юни 27, 2016, 13:33:48 »

Лоли, тайно завидях че си се порадвала на морето, браво на вас!
Фери, честити покупки!
Мими, прочетох темата ти, много е хубаво всичко със здраве да си го ползва съвсем скоро младежа.

Аз днеска бях на преглед, за съжаление док е отпуска и бях при няква дето я замества, та не ме изкефи особено и леко претупано ми се видя, но най-важното е че човека е добре! Расте и мърда, ама аз явно съм носорог и не усещам повечето движения. Шийката се крепи за сега и съм доволна, дадоха ми още лекарства за контракциите- дано пък да помогнат. Пуснахме изследвания и като ги гледам са добре, даже хемоглобина съм го вдигнала с 2 единици на 107 и за разкош реших, че трябва да направим МБ, да съм сигурна че е чиста.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #368 -: юни 27, 2016, 14:23:04 »

Рат, много хубаво, че всичко се развива добре при вас  heart Сега ти погледнах седмиците, бая напред си, няма страшно ще го усетиш, може и просто да не го осъзнаваш Wink За контракциите моята АГ ми беше казала, че не винаги са повод за притеснения, нали шийката ти е добре  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: юни 27, 2016, 14:36:22 »

Аз го усещам, ама от време на време. Има си периоди, в които много буйнства, ама като не го усетя няколко часа или като се събудя и до обяд не се е размърдал почвам да си фантазирам разни глупости.
Шийката ми е скъсена от контракциите, но за последния месец поне не се е скъсила повече, аз затова пазя леглото стриктно, че като се раздвижа и е нещо страшно. Като ида на преглед и с дни си плащам с яки контракции.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: юни 28, 2016, 08:50:23 »

Рататуйче, благодаря ти!  give_rose
И ти си преполовила месеците.  Bravo Пази леглото като трябва, пък после ще има да щъкаш по бебчето.  heart

Аз да взема да призова и останалите булчета да се разпишат, за да ги видим как са!  girl_wink
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #371 -: юни 28, 2016, 15:09:51 »

 give_rose give_rose give_rose Здравейте и от мен, влизам и аз да дам отчет след днешмата консултация smile от вчеа съм ж 45-дневния макар че днес пак го гледахме и каза че бебо го чакаме към 20 юли ,а не както съм записана първоначаслно 11 август. всичко е наред килограмите са 69 +2 за последния месец, мн ми тежи ,много ме боли когато шаварика надвечер сигурно му е тясно на милото човече. На 12 съм отново на преглед и каза че ще ме тушира  angry някой ще ми каже ли по-подробно за това .  общо взето това е от мен ,каката е във ваканция с мен е вече и ще чакаме с нетърпение бебе Мите <3
пускам снимки smile


малко и на балкан с басейн бяхме миналата седмица smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #372 -: юни 28, 2016, 23:40:10 »

Ехе...много бебета ще се наредят около 20 юли smile Не виждам снимки...супер сте, и мен ме ръмби вече бая госпожицата...една приятелка каза, че като спре да ме ръмби значи скоро ще родя, ще започна да дишам по-лесно smile
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #373 -: юни 29, 2016, 07:01:17 »

 give_rose аа Фери да знаеш че мен каката ме риташе буквално минути преди да излезе и през целите 13 часа на болки и контракции angry
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: юни 29, 2016, 08:38:38 »

Katespa, аз отново не виждам снимките, но съм сигурна, че са чудесни.  smile Не знам и аз какво е това туширане. nea

Мен Беб не ме подпира под гърдите много и си дишам добре. Затова си мисля, че малко ми е паднал корема. Само по гръб не мога да лежа, защото ми става тежко и се задушавам.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines