Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 14:11:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 208934 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юни 03, 2016, 09:03:29 »

Фери, супер новини. Радвам се, че си останала с добри впечатления от жената. Важното е да си сигурна в нея и да й имаш доверие.  smile
Браво и на бебка, голямо момиче.   heart Bravo Иии без такива, никакъв август месец.  blum


Аз отивам (отново) на изследвания. Дано този път вече мина успешно.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 03, 2016, 11:15:33 »

Фери, браво за хубавите новини  heart Много се радвам, че си хареса лекарката и ти е направила добро впечатление. Аз с моя термин средата на август не мисля да се уговарям с никой, понеже е много вероятно да е в отпуска biggrin Иначе аз със закъснение отговарям, но и на мен ми се появи линията на корема, но е доста бледа и достига почти под гърдите.
Миме, стискам палци да минеш бързо и всичко да е наред с изследванията.
Katespa, браво и на теб за чудесните новини. Аз едвам чакам 13ти, за да видим и нашия бебок как е и колко е пораснал. smile
Лоли, браво на момата, че е толкова активна, дано на следващия преглед ви позволи да видите каквото е нужно.
Марта, много се радвам за хубавите новини  give_rose

Иначе покрай мен нищо ново, не ми се излиза на разходка изобщо в тази жега, а и ниското кръвно не ми помага особено много. От време на време ми прималява и за това гледам да съм си вкъщи. Знам,че е добре да се разхождам, но ми е по добре да си лежа biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #227 -: юни 03, 2016, 12:54:04 »

Миме, да ти минават наведнъж този път изследванията  heart
Сиску, аз също ако бях баш в отпускарския месец едва ли щях да разчитам толкова на екип smile То всъщност, това беше, с което започна лекарката да го имам предвид, вика то вие сте си целогодишно, никой не ви пита кога ви е кеф да излиза, ама все пак и ние сме хора и имаме нужда от почивка  smile

Чакаме ви на отчет за ФМ и другите прегледи  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 03, 2016, 13:36:16 »

Минах бързо. Всъщност дадоха ми сама да си взема секрет, дано да съм се справила. И малко се притеснявам, защото много се надявам всичко да е наред. Наплашила съм се с неуспешните опити за стерилна урина и се надявам поне с това да няма проблеми. Резултатите ще са готови на 7-ми, тъкмо ще ги взема преди да отида на консултацията.

Сиску, почивай си щом така ти е по-добре, поне в големите жеги. А иначе спор няма, че е добре да се  разхождаш, поне вечер, когато е по-хладно.  smile

Аз гледам да се разхождам сега, защото зимата доста си полежах.  Жега, нежега, навън съм, стига само да не вали.  pardon И вечер Влади ме извежда на разходка.  girl_haha

Фери, ама то, защото пък ние не сме в отпускарски сезон, нали? blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #229 -: юни 03, 2016, 14:13:49 »

Хихи е през август по отпускарски се води, затова го казвам  blum
Ще се справиш със секрета  good
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #230 -: юни 03, 2016, 14:24:29 »

Миме, всичко ще е наред не се притеснявай, аз за първи път чувал за анален секрет.Хубавото, е че е минало.

Аз вчера като ходих за болничният забравих да  я подсетя да ми даде копие от изследванията и сега или трябва да ходя пак да ме бодат или да ходя, но трябва пак с децата и вече на всички им писна да ги водя все по институции.
И да се оплача от вчера ако се тъпча с хапчета.Тази седмица голямо тичанеи с деца и сама и така ме болеше и кръст и всичко и вчера питам акушерката дали да си взема магнезии и тя" оо ми да поне по две, защото ти си имаш контракции" shok
Е, трябва ли да питаш за да ти кажат, не че не го усещам понякога , ама като си видял, защо пък си мълчиш.


Фери, чакаме снимки.

Сиску, почивай щом не се усещаш във форма.Макар че аз като изляза навън и ми просветва, а преди това съм се чувствала много зле.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 03, 2016, 14:46:34 »


Е, трябва ли да питаш за да ти кажат, не че не го усещам понякога , ама като си видял, защо пък си мълчиш.



И аз това се чудя! За да оцелееш или трябва да си супер информиран или да си голям късметлия....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #232 -: юни 03, 2016, 15:20:19 »

Да ви кажа по въпроса с информираността, не си дават мн мн зор лекарите и понеже наистина има мами, които много се ровят и четат и някои неща АГ вече си ги считат по подразбиране, не че е правилно, просто така ми се струва  pardon

Качвам ви снимка на острия ми корем, в който всички незапознати предричат, че има мъж, щото не бил като за момиче lol





Извинявам се за рошавостта  blush
Чакам снимки и на другите бъдещи мами  blum
Марта, ако питаш за снимки на покупките, ще ги качвам като ми дойде време за темичката smile
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #233 -: юни 03, 2016, 15:29:11 »

 give_rose Girl_hide фери  страхотна си heart
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #234 -: юни 03, 2016, 15:33:23 »

Фери, честна дума точно за теб си мислех,няма ли да качиш снимка да сверим коремите. smile
Страхотна си,  heart, когато бях бременна с Ива и на мен все ми казваха, че корема не ми бил като за момиче.

Да, за другите неща питах, не се сетих за темичката.

Тъпо ми стана, защото и с двамата съм пила магнезий, изписвали сами го, защото съм имала контракции, които аз не съм усещала.
А сега нищо,аз така или иначе щях да си взема, но реших да попитам заради дозата, ако си взема и витамини, да не стане прекалено.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #235 -: юни 03, 2016, 15:50:23 »

Благодаря  heart

Ами то и ти си малка и слаба, какви да са ни коремите  pardon Не го мисли за магнезия, всичко ще е наред  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юни 03, 2016, 16:21:53 »

Фериии, много ти е сладка пупата.  heart

Ще кача скоро и аз снимка.  smile И на мен какви ли не са ми ги говорили за пола. Даже, когато още не казвахме какво ще е и някой ми кажеше - да знаеш 100% момиче, ми ставаше смешно. Всеки много разбира, бля, бля... pardon

Аз пък, понеже съм от тези дето четат и все гледат да са информирани, ми е странно като говоря с някоя бременна приятелка, която идея си няма за много неща. Странно ми е, а де факто не е длъжна да знае всичко. Викам си, ама чак пък толкова да не знаеш къде се намираш. nea  И аз преди бях като в небрано лозе, но като имам желание намирам това, което ми трябва. Питам, чета, информирам се.
Иначе докторите хем ги е яд, че знаем всичко pardon хем не си дават зор да обяснят, както в случая на Марта.

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #237 -: юни 03, 2016, 16:31:25 »

Много съм досадна днес в темата, всеки втори пост е мой, амааааа чакам да стане 6 да си ходя  pardon

Та, по въпроса с приятелките, наскоро една ме застреля, по-скоро позната, не сме си писали от месеци сигурно, да не кажа почти никога, включва ми се да ми каже, че е бременна и тя, 3ти месец и естествено имаше много въпроси. Правила си тя ФМ ама ми вика, след 2 седмици ще излязат резултатите  huhhuh.gif Викам ѝ как така, би трябвало веднага да ти кажат каквото се вижда? Не, не, взеха ми кръв и казаха след 2 седмици...и аз ѝ викам, а ма това е БХС дето ти взимат кръв lol О, нз бе правиха ми там нещо, казаха, че всичко е наред и другото след 2 седмици lol Викам ОК, супер! Да ама тя пък се чуди дали да не си направи от тия скъпите тестове дето са по няколко хиляди лева  crazy Викам що? Щото се пращат за резултати в Женева и би трябвало да са по-точни  pardon Обясних ѝ разни работи по въпроса, разпита ме и накрая ѝ викам, взе ли си да се мажеш с нещо? За какво, за косопада ли  huhhuh.gif Викам не...корема за стрии...Ааа, ми не, то аз по принцип си имам корем, не вярвам да ми се разтегне толкова...е на следващия ден ми писа от аптеката, че се чудеше какво да си вземе  pardon Та има всякакви трагични случаи  Wink
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #238 -: юни 04, 2016, 13:50:25 »

 cray :angry:момичета здравейте искам някакво мнение или съвет от вас. Притеснена съм...от няколко дни имам тежест на дясната страна на влагалището.и се огледа хубаво срамота устна е видимо по голяма и има разширени вени. Имам само на десния крак от към петия месец разширена вена която като проследихората отива точно към влагалището.била от матката тази вена. При лекарската ми съм на 13 за болничния. Но страха и притесненията са ми големи дали ще мога да родят нормално...все пак имам още време и горещини до 20 юли. Четох естествено много и различни мнения и случаи.но съм притеснена
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юни 04, 2016, 14:10:52 »

Katespa, не знам колко ще те успокои това, но с втората бременност бях в подобно положение. Прекрасна разширена вена от бедрото до прасеца на десният крак, както и огромна вулва, увеличена в пъти.
По въпроса с вулвата, лекарите само поклащаха съчувствено глава и казваха, така ще е до раждането. И дума не е ставало, че може да попречи на вагинално раждане.
А за разширените вени, ме посъветваха да потърся консултация отново след раждането и я обясниха с позицията на плода.

Раждането беше секцио по други стечения на обстоятелствата, но след него вулвата си възстанови старите размери още същият ден, като разликата беше толкова осезателна, че бях сигурна, че и там е имало операция, не можех да повярвам, че може така да си променя големината ....
Разширената вена значително се прибра, явно от липсата на плода и от промяната в кръвопотока.

Та в заключение, не мисля, че има нещо, за което да се безпокоиш, което можеш да промениш и което не може да изчака до 13-ти. smile

 
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines