Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:59:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204579 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: май 30, 2016, 14:27:22 »

Аз затова исках да се ориентирам към доктор, който ще ме следи и изражда, още в самото начало, защото не ми се мисли, ако сега трябваше и такива решения да вземам.  nea

Лоли, докторът, при когото аз ходя на ФМ също не е от приказливите. Говори тихо и само, когато има какво да каже. Понякога го карам да повтори, защото не го чувам. Но съм доволна от него и трите ФМ правих при него.

Фери, и аз имам такава линия. Дано да се поскрие след раждането.

От утре май започва голямото ходене напред-назад. Утре отивам да си взема един кратък болничен, преди да стане време за 45-дневния. На 1-ви отивам да ми пускат изследвания - кръв и урина, и най-после ще ми вземат влагалищен секрет. Доколко разбрах и анален. blush На 7-ми съм за 45-дневния, а и консултацията не знам кога ще ми е.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #196 -: май 30, 2016, 15:29:58 »

Здравейте, здравейте smile

Днес и аз ходих за болничен и бебока още не е благоволил да се обърне в нормална позиция.Акушерката каза, че това е така, защото стените на матката са по-отпуснати и младежа си разтяга накъдето си поиска.
Така че сега го чакам да се обърне.
Утре, съм при Марков на ФМ за да видим прословутото небце.И дано да успее да види и всичко да е наред.

Фери, Миме линията изчезва след раждането.С девойката ми се появи накрая и беше доста светла, с младежа нямаше с този господин ще видим.

Лоли, Рататуй, почивайте и се пазете.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: май 30, 2016, 15:54:35 »

Марта, Лоли стиснати палци за феталните!
Аз съм на ФМ чаааак на 8.06 и не знам как ще издържа.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: май 30, 2016, 16:33:00 »

Благодаря ви момичета smile Рататуйче ние с теб сме заедно почти,,,дружки по термин-живи здрави Wink Ти насочила ли се към болница за раждането.Аз за сега клоня към Шейново,ако лекаря не ме ядоса пак,че с това задължително секцио ми е доста голям стреса още от сега.Гастроентериоложката ми каза да избирам: Шейново,Токуда и Майчин дом и съм в чудна чуденка
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #199 -: май 30, 2016, 16:39:30 »

Палчета и от мен за ФМ, най-вече на Марта (заради небцето)  give_rose Аз на трета се отказах да ходя Wink

Лоли, пообиколи болниците ако искаш да ги видиш чисто като база и да събереш впечатления, всички имат ден на отворените врати smile За Токуда, Панди има най-пресни впечатления, честно казано и аз съм чувала само добри отзиви, но е съответно и по-скъпо smile За Шейново, аз съм се насочила натам ще ти дам отзиви след месец-два живот и здраве, засега са отлични  good МД много пъти сме го коментирали, мисля, че е излишно пак да си споделям мнението Wink

 Offtopic До колкото знам в Токуда Ден на отворените врати е едно филмче, което ти пускат, не те разхождат из отделението  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 30, 2016, 16:46:53 »

Лоли, аз си ходя в Щерев и ако добутам до 36 ще съм най-щастливия човек и там ще ние първата среща с малкия човек. При докторката, която ме следи  и сега.
Ако нещо се случи и няма как да съм при нея, мисля МД или Токуда, но клоня към МД, заради неонатологията.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #201 -: май 30, 2016, 16:57:48 »

Пак малко  Offtopic Ама и Рат и Лоли са с една седмица разлика в термините, като нас с Мимето и като Панди и Нат  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: май 30, 2016, 17:14:23 »

Момичета, моля ви, не се филмирайте излишно и вярвайте, че всичко ще бъде наред. Ще си изкарате бременността и накрая ще си гушкате сладките бебоци.  heart
 Offtopic Така се ядосвам с една приятелка, която чака близнаци. Всички постоянно й повтарят, че е рискова бременност и тя се притеснява, а де факто няма защо, защото когато ходи на прегледи й казват, че всичко е наред. Само по погледа й личи, че се страхува и то защото все се намира кой да й вкарва някакви мухи в главата.
Ама и тия доктори са едни... Ходила на преглед при Мазнейкова (ако не се бъркам) в Света София и тя от вратата я посрещнала с думите "Ама ти не стига, че си бременна, ами даже и с близнаци" crazy И какво ще правим сега? crazy


Стискам и аз палци за предстоящите прегледи.  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 30, 2016, 17:30:34 »

always_and_forever, принципно многоплодната бременност крие много рискове- честото бебетата се раждат недоносени или с ниско тегло, риска от преждевременно раждане е голям и т.н.
При мен на първия преглед, като видяха 2 пл. сакчета, док се притесни повече, от колкото се зарадва че е станало, още тогава ми каза да се надяваме само едното да се развие. И да днес ми повтаря- добре че остана едно, защото две едва ли щях да успея да задържа.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 30, 2016, 17:43:19 »

Да, сигурно е така. Аз имах предвид, когато всичко е наред, а в същото време се намират хора, които внасят излишно напрежение. Все пак трябва да се гледа положително. Не може през цялото време да си на тръни, че нещо ще се случи, а в същото време да няма предпоставки за това.
Стискам палци на всички за леки оставащи седмици и месеци на всички.  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: май 31, 2016, 07:00:57 »

Аз Токуда мога да я препоръчам на всеки - много добре се грижеха за нас с Томи. В отделението не влизат външни лица, което според мен е супер.  Само таткото веднъж след раждането да види бебето. Само ако си в самостоятелна стая може да те посеава, които искаш. Според мен друг плюс на Токуда е, че храната е хубава и съобразена. И я приготвят там, не е кетъринг.

Който трябва да лежи, да пази леглото, а другите се разхождайте, че после разходките са голяма хамалогия lol

Успех и на прегледите!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #206 -: май 31, 2016, 08:20:28 »

Рискова е многоплодната бременност, ама според мен нито една от нас не пада от небето, че да не ги знае тия неща, следователно е напълно излишно да се ошашкват допълнително майките...Не е правилно да им се насаждат някакви ненужни притеснения, особено ако всичко е наред smile А тази Мазнейкова само разни такива отзиви съм чувала за нея, че не е от особено любезните и внимателните  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 01, 2016, 13:50:29 »

Вчера ходих да си взема един кратък болничен от 7 дни. Разбрахме се на 7-ми да отида за 45-дневния, тогава ще ми е и консултацията.
Днес се бях засилила да пускам изследвания. В крайна сметка успях само кръв и урина, защото другата болница не работеше и нямаше как да ми вземат влагалищен и анален секрет. Явно ще е на 3-ти юни.

Марта, как мина ФМ?

И другите мами да се разпишат как са.  smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #208 -: юни 01, 2016, 14:15:51 »

Мимеgive_rose

99% всичко му е наред  yahoo

Има и много малък процент нещо да не се е видяло, но по скоро си има всичко и твърдо и меко небце.
Седях доста време, насини ми корема, за да го накара да се обърне в правилната позиция, но си заслужаваше.

Иначе си расте 1027 гр не му видяхме много лицето, защото си беше сложил ръка на лицето, зад нея плацента и по едно време и краката беше вдигнал.

И Марков и акушерката казаха, че не се е обърнал още, защото стените на матката са по- отпуснати и той има място.

Накрая даже успя да ми препоръча и лекар за каката, при който ходихме днес и съм доста обнадеждена.

Общо взето хвърча, определено свалих малко товар от рамената.


Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 01, 2016, 14:30:45 »

Браво! Това се казва хубави новини! good
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines