Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 07:42:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204500 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: май 19, 2016, 08:29:57 »

Сън, не се обвинявай за нищо. Сигурни сме, че правиш всичко възможно, така че каквото-такова.
Важното е Ани да е здрава, пък другото ще се нареди.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #181 -: май 19, 2016, 08:45:07 »

Сън, и аз мисля, че кърменето не е най-важното нещо в това да бъдеш майка  give_rose Не се тормози, не всеки път нещата се получават както искаме smile

Панде, хихихи и аз напоследък все се замислям, че ще ми липсва бременното ми аз  blum
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: май 19, 2016, 13:57:34 »

Сън, радвам се, че пишеш. Не се обвинявай за кърменето. Важното е да сте здрави, всичко друго ще се нареди.  give_rose
Фери, на мен май пък няма да ми липсва бременеенето, важното е на финала всичко да е наред, пък после ще му мисля.

Аз от няколко дни се събуждам през два часа, хем ходя до тоалетна, хем пък ме боли кръста и не мога да си намеря място. Но поне пък се подготвям за вечерно кърмене живот и здраве biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: май 20, 2016, 13:12:29 »

Отчет от мен от вчерашната фетална морфология.

Бебочко се развива добре. Чухме сърчицето, докторът огледа органите и каза, че всичко е нормално. Разположил се е идеално с главичката надолу. Дано така остане и не се завърти.
1,700 кг сме, см не ми каза. Първото нещо, което видяхме бяха атрибутите на Беб, така че съмнявам се да има някой невярващ.   look  Таткото е във възторг, естествено.  danceg
Голям мързел го раздава. Докторът няколко пъти го побутна, но нашият изобщо не го отрази. Беше си наврял не пръст, а цялата ръка в устата, все едно сучеше. Даже езичето му се видя. heart Докторът каза, че или е гладен или се приспива.  heart Отвори си за малко очичките и си продължи дрямката. Изобщо, мъникът е като на СПА. Не му е зле май.  heart
Плацентата и околоплодните води са в норма. Накарах го да ми измери шийката - 5 см, не е скъсена, нямам разкритие и каза, че няма да раждам скоро.  smile
Попитах го за самото раждане и дали ще мога нормално. Според него няма никакъв проблем, достатъчно широк ми е тазът, стига да имам желание ще мога.  smile

Погледнах после снимките от предишната ФМ и гледам какво мишленце е бил тогава.  heart Сега е доста по-оформен. Искам да го нагушкам и да го нацелувам целия, ноо ще почакам, пък и той да не бърза много, защото има време.
Ако има още една ФМ, пак бих отишла.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #184 -: май 20, 2016, 13:34:51 »

Ех, че хубаво  heart Значиии 100% мъж, добре сте хванали синята вълна  blum
Май им е трудно да ги мерят  в сантиметри, защото все пак са големи вече и са свити, затова мойта АГ ми каза, че за да я измери трябва да се изправи правя в корема ми  pardon
Добре му е, какво да му е, цял ден лежане и спане и аз ще се чувствам като на СПА  Girl_hide
А ти ФМ можеш да си правиш колкото искаш ако ти се дават пари Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: май 23, 2016, 18:18:41 »

Добър ден!
Аз минавам от дъжд на вятър, ама ви чета, просто няма какво да пиша.
Честито на всички за покупките, със здраве да си ги ползвате. Всички сте много сладки на снимките. Машка, роклята е супер!
Аз днеска бях на лекар, дребосъка е добре, расте си и вече е 260гр. Моята шийка е взела да се скъсява и както си правех планове за идващите летни дни, плана ми е да имитирам котката- лежане и евентуално ще се препичам па слънце в двора.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: май 28, 2016, 11:07:40 »

Рататуйче почивай си и не се натоварвай с нищо smile
Аз вчера бях на МФ в София и да ви кажа хич не съм доволна от лекаря .Каза ми две изречения,думите с ченгел му ги вадех.На сто процента сме с момиченце и каза,за сега всичко изглежда наред ,,,,Оххххх задавах въпроси на,които отговаряше само с "да" и "не" ,,,и "нормално е"
Направо ми обърка плановете,имам час при него за след месец и ако пак така се държи,ще си търся друг лекар за раждането.
Сега на 31 съм на ФМ при моята си лекарка,тя поне ми обяснява всичко многоооо,многооо подробно и дано ме успокои,че този мрънкьо,,,,,, nea
А да,каза,че вече е 310 грама бебка Wink Контракциите не спират и си продължавам Диаспорала
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #187 -: май 30, 2016, 08:46:38 »

Рататуйче, сега ти е паднало да лежиш в името на каузата, пък лятото не се очертава чак толкова прекрасно, така че няма какво да изпуснеш  smile Важното е да сте добре  heart

Лоли, ми някои лекари, колкото и да са добри, просто са си такива, по-обрани...не смеят да приказват мн мн, но ако не го чувстваш подходящ, се огледай за други  Wink Ти къде мислиш да раждаш, не си казвала май smile

Аз в четвъртък съм си записала час да ходя да видя лекарката, която АГ ми препоръча за раждане, имам добро предчувствтие, дано да е така, че грам не ми се занимава други да търся баш сега  NO

Тия дни трябва да ми пристигне и втората поръчка за бебка, включително количката и после ще се разпиша в темата  Wink Иначе вчера пак размествахме стаята и най-после решихме кое-къде...няма да ни е до спалнята бебешкото легло, а в долната част на спалнята, дано не ми пречи това, че няма да мога да я виждам директно като се събудя  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: май 30, 2016, 09:19:05 »

Лоли, Фери, а защо търсите други лекари за раждане? Вашите, които ви следят не израждат ли?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #189 -: май 30, 2016, 09:54:10 »

Моята не, само ме следи smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #190 -: май 30, 2016, 10:31:21 »

Ще пиша втори пост, но да питам мамите около моя термин - имате ли си вече лентичка на корема  smile Мойта засега е срванително тънка и незабележима, ама я има...ММ ме пита защо се появява и не успях да му обясня  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: май 30, 2016, 10:53:28 »

Предполагам говориш за линеа негра.

Причината: За тази красота трябва да благодарите на хормоните. Увеличените нива на естрогена стимулират производството на меланин, естественият пигмент на кожата, а това се отразява в потъмняване на ареолите и типичната черта на корема. вероятно е да се сдобиете и с тъмни петна по лицето - мелазма. Тези екстри се проявяват с навлизането във втория триместър и са по-забележими при жените с по-тъмна кожа.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #192 -: май 30, 2016, 11:36:44 »

Благодаря smile Да, за това говоря Wink Май имам и по лицето, но не са толкова отчетливи  pardon Те, предполагам, изчезват след раждането?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #193 -: май 30, 2016, 13:03:29 »

Избледняват след няколко месеца, в повечето случаи почти не се забелязват. Дни след раждането жените са много красиви, с блестяща кожа и подпухнали устни и страхотен бюст. За съжаление веднага след това идва един гаден период на повяхване, тъмни кръгове и обилно капане на коса и пломби, ама и това минава, за да си чисто нова и готова за ново раждане след година.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: май 30, 2016, 14:09:32 »

Ами лекарката ,която ме следи не изражда и съм с вързани ръце.Не знам,,,,решила съм да му дам още един шанс и ще видим какво ще стане  smile
Утре съм на ФМ при моята си лекарка,дано има повече обяснения Wink
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines