Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:16:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 216603 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 09, 2016, 12:49:24 »

always, честит бебешки придобивки  heart

Сподели за количката, ще ми е интересно какво сте избрали като функции. Аз още се чудя дали ми трябва количка с 2 отделни коша (кош от 0 до 6 месеца; кош 6+;). Все повече заглеждам тези с комбинирания кош  pardon
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #76 -: май 09, 2016, 13:26:57 »

 yahoo always много се изкефих на разказа ти..все вино аз съм го писала
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 09, 2016, 13:33:13 »

Миме, честито за придобивките!  heart
И на мен ще ми е интересно да разкажеш за количката, аз също гледах доста полски модели в интернет, но още не съм "пробвала" никоя. Важното е, че ви е харесала и че ти е удобно, а това, че не си чела нищо за нея не мисля, че ще е проблем smile

Аз чакам да ни мине прегледа на 11 живот и здраве и ми се иска да купим вече поне нещо мъничко.  yahoo
Иначе моят хемоглобин също е нисък 107 и пич феротон. Не знам дали действа, но факт е,че продължавам да се чувствам замаяна и да не ми се разхожда много много. А нали трябва движение, но от време на време имам чувството,че ще падна направо...  Кръвното ми си е ниско, но то по принцип ми беше такова. Явно си е от бебчо и дано да ми минава вече biggrin
Доста мърдаме, и ми става по - трудно вечер, започва да ме боли кръста, явно натежава, а като си помисля, какво ще става за нататък  smile Но да сме живи и здрави другото ще се изтърпи.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #78 -: май 09, 2016, 13:44:53 »

Миме, честити придобивки  give_rose Ние още не сме пазарували сериозно, но май е време да взема да дишам по-спокойно  Girl_hide

Сиску, сложи си една лентичка да те следим, моля  give_rose

Засега съм се засилила 3 в 1 ама ще обиколим и ще видим в магазините какво ще ни хареса smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 09, 2016, 14:32:33 »

Благодаря ви, момичета!  heart

Количката е на Dizain baby, ето тази: http://www.dizainbaby.com/viola-%D1%81%D0%B8%D0%BD-%D0%BD%D0%BE%D0%B2/
Уж си бяхме казали, че няма да е синя, ще търсим нещо по-неутрално, ама тази харесахме и нея взехме.  pardon
Кошът за новородено е голям, има и степени за повдигане на гръбчето. Има мрежа за проветряване. Сгъва се много лесно, шасито се побра в багажника ни, който по принцип е малък. Ако не, има вариант да се махне едната от гумите и става. Гумите са помпащи, има две степени на амортисьорите - по-твърди и по-меки, в зависимост от пътищата. Има възможност за смяна на посоката на движението, като се обръща кошът.
Летния кош има пълно легнало положение, багажникът е с цип. Има 2 покривала за коша за новородено и за летния. Има голяма чанта, сенник, дъждобран, комарник, предпазен борд. Много лесно се бута, поне в магазина. Надявам се и да не е много тежка.   pardon Удобна ми се видя, пък ще я видим в действие след известно време.  smile


Сиску, почивай си, щом не се чувстваш добре. Дано да ти минат неразположенията скоро. И аз имах замайвания, но рядко. Два пъти ми се случи "по-сериозно" и трябваше малко да седна и да се свестя. Все в магазини ми се случваше. Може и да е от кръвното. 

Фери, вие сте наред.  Wink И аз се бях засилила за 3в1, ама ще купим отделно, какво да се прави.  smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #80 -: май 09, 2016, 15:45:46 »

Миме, честито за придобивките.

Количката изглежда доста удобна.

При мен едно и също.Малкият не се обрина от варицела, така че дишам спокойно.Утре е тържеството на каката, много го отлагаха.
Успях да запиша час пак извънреден при Марков на 31.05 , дано мъника бъде по благосклонен да се обърне в правилната позиция или той да има повече време, да го изчака.

На моменти много ми натежва корема и много ми притиска пикочния мехур.При вас така ли е или само моето диване прави разни акробатики.
За сега се опитва да поставя рекорди от към движение в корема, спрямо предишните двама.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #81 -: май 09, 2016, 16:31:08 »

Хихи Марта, и моята е много активна, чак понякога ѝ се чудя  Girl_hide Само нощно време е спокойна засега smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 09, 2016, 17:02:52 »

Марта, и аз на моменти съм така. Има случаи, в които си мисля, че няма да устискам до тоалетната. Яко ме притиска и дори тичам към вц-то.  pardon Това все още ми е проблем, когато тръгна да излизам нанякъде. Постоянно се чудя къде може да ползвам тоалетната. Понякога имам чувството, че мога и през 5 мин да ходя.  pardon

Аз пък от вчера усещам едни боцкания ниско долу, отдясно. Може би яйчника. Не знам Бебчо ли ги върши тия неща? huhhuh.gif Чудя се да се притеснявам ли?  blush
От вчера доста се премята, може би се върти, обръща нещо. Вече го усещам под ребрата като се движи.
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #83 -: май 09, 2016, 18:35:26 »

 give_rose always   количката е страхотна  една моя близка и тя си е взе ,чака бебе края на юли. ЧЕСТИТО smile И сьм така с ходенето по малка нуйда като изляза навън по магазините и постоянно си търсся някъде  хииххи blum
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #84 -: май 09, 2016, 18:41:25 »

 give_rose да си покажа и аз моята количка много си я харесах още щом я видях и се влюбих, това е моята количка , всеки ден си я гледам в стаята за багаж smile
http://www.kikiriki.bg/detska-koli4ka-monza-3-2v1-2016g-bejov-cvqt/8539
И с дрешките съм вече доста напред мама е по мераклийка от мен нали ще имаме мъж този път smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 10, 2016, 00:42:18 »

Миме честито за новите придобивки heart и ние Събота и Неделя бяхме в София ,та минахме един бърз оглед на бебешките магазини.Исках да видя една количка  а и така да си разгледам просто,много беше приятно  yahoo Иначе количката е супер свежа,много ми харесва,тъкмо за лятно бебче е:) Дано да ти е удобна,после ще разказваш.
Катеспа браво и за твоя избор,харесва ми,,,стилна е  много
Сега Хриси е наред да овършее магазините Wink
Аз вече не мога да преценя дали от това,че много го мисля ми се стяга корема или не са отминали тези контракции.Ще изчакам до утре и ще звънна на лекарката
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #86 -: май 10, 2016, 08:06:12 »

Лоли, то не става с магическа пръчка...трябва да мине малко време да ти се натрупа магнезий в организма smile Аз около 2 седмици след като започнах да пия все още имах, макар и редки, леки контракции, така че спокойно  heart

Супер са ви количките  heart Уж и ние (по-точно ММ) искаме неутрална, ама мен пък така да ми харесват всички розови и лигави колички  blush
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #87 -: май 10, 2016, 11:19:26 »

Здравейте момичета. Поизгубих се малко, но сега отново съм на линия. Да се запиша и аз- термин 30 юни, момче smile Радвам се, че има толкова много бъдещи и настоящи мами, с които да споделяме трепетите около най-хубавото събитие в живота на човек - разждането на наследник smile И то доста скоро след сватбите ни smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #88 -: май 10, 2016, 11:33:10 »

Ехе ама ти много късно се разписваш  heart Честито, разкажи ни повече за бременността, как протича, в началото трепетите smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #89 -: май 10, 2016, 11:56:28 »

Да...настина е късно, но имах други грижи на главата и сега, като съм в  болничен имам  повече време  smile
Та така...началото на бременността...разбрахме за щастливата новина през Октомври. Всичко беше планувано и желано и бяхме много щастливи, когато разбрахме, че ще ставаме родители. Както и всички наши близки, разбира се  blum Бременнотта преминава изключително леко и до сега(пу-пу). Не съм имала неразположения, повръщане или гадене. Единственият дискомфорт е, че от началото до момента имам едно поуване на корема, каквото и да хапна без да съм преяла. Дори и от най-малкото нещо. Но се свиква с това  Wink
Всичките ми изследвания са добре. Сега предстои да правя някакво във връзка с цел изключване на таласъмия, но не съм притеснена, тъй като съм почти сгурна че няма какво да ме тревожи. В началото на бременността ми резултатите си бяха в норма. Сега вече съм в 8-ми месец и има промяна в хемоглобина, което е съвсем нормално. Поне според доста други лекари, но не и моята, която ми води ЖК  smile
Също така започна доста да ми тежи коремът  angry Не съм имала толкова килограми на тялото си никога- качила съм 8кг. до момента и ми е тежичко, но няма начин  pleasantry

Ами това се сещам към момента. Пропуснала съм много неща най-вероятно, но можете да ме подсетите и ще ви ги кажа smile  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines