Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 00:03:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204803 пъти)
 
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #600 -: септември 12, 2016, 07:27:51 »

Диде, честитооо!
Все така да ви кара да летите от щастие и да ви направи горди родители малкият Кристиян.А той да е здрав и с лек път в живота.Браво на теб и на него.Виж как те изчака, а и с килограмите е добре.Бързо възстановяване на теб.И аз се надявам да пишеш в вашата темичка. heart
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: септември 12, 2016, 08:03:39 »

Ауууу, това се казва изненада!  yahoo 

Диди, честито прекрасно момченце! Да е жив и здрав Кристиян, обграден с любов, весел и игрив!  heart heart heart

Пожелавам ти възможно най-бързо възстановяване и скорошно завръщане у дома!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: септември 12, 2016, 10:46:03 »

Додо, честито бебче! Да е е жив и здрав Кристиян и много да ви радва! Бързо възстановяване на теб! Ще се радвам да пишеш в темата. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: септември 12, 2016, 10:56:40 »

Диди, честито! Bravo

Да ви е жив и здрав Кристиян и да ви носи много поводи за радост и гордост! give_rose

Ти обираш овациите за планирано раждане и за разказ! judges
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: септември 12, 2016, 11:00:56 »

Отчета от днешния ми е следния: 34+1 шийката е 16, ама ми се пишкаше та ще е малко повече реално, конеца държи. Малчо обаче изостава още 2030, но пък не каза кръвотоците да са лоши. Заговори ми за раждане и аз много се учудих, че ми се вижда рано, каза че зависи от бебето как се чувства и според него ще реши нормално или секцио, на мене ми е все тая стига той да е добре. Другата сряда изследвания, консултации с анестезиолог и кардиолог и да видим пак как наддава.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: септември 12, 2016, 11:32:04 »

Додо, честит Кристиян! Много хубаво име сте избрали  heart (четох назад за дилемата ви - на мен и двете имена много ми харесват, но като си видиш бебчо и ти е ясно как се казва smile

Рат, много хубави новини  Bravo Направо виждам как ще раждаш чаааак в 38 г.с. За "изоставането" - не го приемай за много достоверно. Доки ми е разказвала за жена родила 1 месец преди мен - последния месец мерили бебето около 3,000 - 3,200 кг. Няколко дни преди да роди го мерили 3,300 кг и накрая излезнал бебок 3,900кг. Та докато не се роди, не се знае колко точно е. Важното е, че кръвотоците са добре  smile
 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #606 -: септември 12, 2016, 13:58:42 »

Честито малко момченце  heart Много добре звучиш, поздравления  give_rose
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: септември 12, 2016, 15:52:44 »

Честито бебче Додо kiss2 да е жив и здрав и много късмет да има,,,,името е супер  good и ти звучиш суперррррррр;)
Рат ,,,,малко  остана Wink heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: септември 12, 2016, 21:46:22 »

И от мен честито! Все така щастливи да сте всички покрай него.  give_rose

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: септември 20, 2016, 17:11:57 »

Да пораздвижа малко темата Wink  Днес бяхна преглед в 36 +4  гс бебка е вече 2500-финно бебче ще бъде Wink Водите са добре,плацентата също,не е тръгнала да зрее много.Шийката си е пак толкова,аз вече не им  се плаша....Щом стигнах  9 месец съм една идея по-спокойна.Само   живи и здрави,да порасне още бебето и всичко да е наред.
   На 26 съм в София,да определим окончателно как ще бъде раждането ( 90%  секцио е за сега) и да определим  евентуално дата.Аз съм готова с дрешките,мебелите,количката и коша за новородено (последно днес го купихме).Утре чакам да пристигне и ваничката.Наредила съм всичко в гардероба,,,толкова е красиво,че съм го оставила отворен и си гледам дрешките heart Една приятелка дойде на гости и като видя всичко каза,че иска тя да ми е бебе  Bravo хаххахахахах
   Остана ми само козметика да купя,но още се чудя,,,Мустела или Веледа ...не знам на момента в аптеката може би ще реша.Докторката ме посъветва за Мустела .Купих си и крем за зърната,но май е рано да започвам да го мажа,,,,знам ли?  Кърменето ще ми бъде най-големия страх.До миналия месец ми бяха казали,че няма да мога да кърмя ( заради лечението на черния дроб)  но нали стана чудо и са ми добри резултатите,та лекаря ми отпуска 6 месеца за кърмене,преди лечението и съм толкова щастлива....Обаче пропусках  всички лекции и стати за кърменето (умишлено) и сега съм много стресирана,дано да се справя.По-опитните мами  ще дават съвети,дано и в болницата попадна на адекватна акушерка heart
     До края на годината май само аз и Рат останахме smile Стискам палци да има многооо мамчета в другата тема 2017;)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: септември 20, 2016, 17:22:37 »

Лоли, браво за добрите новини!
Ти направо си си готова, остава само принцесата да дойде да си ги ползва, ама нека си стои да не бърза.
Ние с теб сме и след това ноември е Свилена.
Аз утре съм на преглед и консултации с анестезиолог и кардиолог, и сигурно ще разбера как ще се появява моя мъж.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: септември 20, 2016, 22:32:11 »

Ох , да и Свилена  Wink  Не помня много вече
  Ще чакам да кажеш как е минало smile
  Иначе нека си седи момата  ,,,добре си ми е така 2 в 1
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: септември 21, 2016, 11:00:31 »

Идвам на отчет- вече нямам шийка, док нямаше какво да измери днеска даже, конца само държи мъника вътре. А той упорито се смъква и натиска все повече. Пораснал е добре, 2400 го мерят и ако е вярно, док каза че е супер. Приеха ме пак в болница да го позадържим още малко поне, надявам се на 4-5 дни, а ми се искат поне 10, но да видим!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: септември 21, 2016, 11:05:51 »

Стискаме палци, на финала си вече! good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: септември 21, 2016, 11:16:18 »

Рат с теб сме.Мислим те и теб и малкия бързак.Всичко ще е наред!

Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines