Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:43:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204823 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #495 -: август 05, 2016, 08:47:35 »

Рататуйче, до края все такива ще са резултатите, ти само си почивай  Good luck

Ще ми е интересно да споделите какво ви е мнението за даряването на стволови клетки от пъпна връв?

Машка според мен е Mission impossible! Трябва да направите челни стойки за да ги дарите. Не знам защо е толкова усложнена процедрата. Общо взето трябва всичко да си направиш сам, даже и сами да ги занесте.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: август 05, 2016, 11:00:51 »

Мда, и аз вече се убедих, че е почти невъзможно! Не зная какъв точно е проблемът и защо толкова усложняват нещата. От друга страна, ако решиш да ги запазиш, процедурата е доста проста и в общи линии се изисква единство да заявиш желание и да платиш, т.е. не е толкова сложно ...  nea

Както и да е, спирам да го коментирам това, че пак се стига до милата ни държава и липсата на воля!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #497 -: август 05, 2016, 12:09:47 »

Тук в Пловдив съхраняването е почти непознато поради финансови причини най-вече. Камоли за даряване. Аз имах огромно желание да дарявам кърма, ама нямаше как. Предполагам всички трудности са заради обработка, съхранение, транспорт... Все пак е биологичен материал и рискът е огромен.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #498 -: август 10, 2016, 17:02:13 »

Здравейте, влизам да се отчета след днешната ЖК.

Точно в 38 г.с. бебокът е 2800 гр., плацентата е с втора степен на зрялост, така че аз ще си дочакам до термин.
Не се оплаквам защото оставих децата при майка и се върнах за преглед и да поизгладя дрешки, изпера колички и тн. Като бях с ясната идея, че се връщам след прегледа при децата и една седмица преди да родя се прибирам в Сф.
Докторката ми даде зелена светлина и аз съм доволна. yahoo

Сега оставя да изгладя дрешките и разни други неща и полека лека да приготвям багажа за болницата.
От мен толкова.

Другите как сте ?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: август 11, 2016, 17:53:28 »

Да се похваля! На 06.08 родих нормално нашия юнак Никола! baby_boy 3,770 кг и 52 см.
Нямам шевове за щастие. Иначе вече сме си вкъщи и свикваме.
Кърмим се,но днес нещо много бързо се наяжда и заспивам,но го отдавам на жълтеницата и се  опитвам да не се притеснявам дали яде достатъчно.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: август 11, 2016, 18:23:36 »

Честито, Сиску! Да ви е жив и здрав малкият Никола! Да ви радва и да ви носи само поводи за гордост ! heart heart heart Когато имаш време пиши и по-подробно smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: август 11, 2016, 18:29:34 »

Честито, Сиску! Да е жив и здрав, много късмет и дълъг щастлив живот желая на Никола!
Марто, браво на вас!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #502 -: август 11, 2016, 18:34:06 »

Честито !Бързо възстановяване на теб, а малкия Никола да расте здрав, щастлив и с много късмет.

Бъди спокойна, скоро ще заякне и ще мине и този период.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: август 12, 2016, 14:00:35 »

Марта, чудни мерки имате. Тъкмо до термин ще си изкарате и бебока ще е идеален  smile А и добре ти се подреждат така нещата - далеч от града с децата, да си имаш занимавка до последно.

Sisku, честито бебче! Да ви е жив и здрав Никола и само радост да ви носи! Поздравления за раждането на големия и мъж и липсата на шевове  Bravo
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: август 16, 2016, 12:20:14 »

Здравейте мами!

Честита радост на Тони, Катето и Сиску!
Да са ви живи и здрави юнаците и много да ви радват.

Хайде разкажете как мина раждането и как се оправяте вкъщи. По-големите как се чувстват, ревнуват ли? Кърмите ли?

Аз съм си добре, всичко върви нормално. В четвъртък съм на консултация и изследвания.Взех да си давам сметка, че финала наближава и трябва да се организирам и да набавя каквото още ми е необходимо. А ми е едно мързеливо....
Пускам ви снимки да се изфукам с бременелска фотосесия.


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #505 -: август 16, 2016, 12:29:24 »

Пу-пу, много сте хубави, ама на мен очите ми са в малката кукла heart Каква е засмяна, косите и са потъмнели и много е пораснала good heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: август 16, 2016, 13:18:18 »

Додо, разкошни сте!
Мина и моята последна ФМ. Този път новините не са особено добри- бебчо изостава със седмица по необясними причини, шийката е страшно скъсена и ще слагаме кортикостероиди, главата на бебчо е много ниско.
Единственото хубаво е, че се развива добре и според др. Чавеева е напълно здрав.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #507 -: август 16, 2016, 13:31:14 »

ratatui, предполагам, че доста потискащо са ти се отразили тези новини sad

Кураж и, ако има нещо хубаво в цялата работа, то е че не остана много време(на теб сигурно не ти изглежда така). Бъди търпелива и се пази, късмет! good

Додо, страхотни сте! heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #508 -: август 16, 2016, 14:05:23 »

Кураж heart heart heart Ще мине и това good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #509 -: август 16, 2016, 14:23:35 »

Рат, стискай зъби, а ние стискаме палци.Ако се налага и в болница да те приемат, ако трябва на системи, вярвам, че лекарите ще направят максимума, за да го задържат още малко вътре.А кортикостероидите са важни сега за дробовете.С теб сме!
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines