Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 14:51:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204759 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #45 -: април 26, 2016, 13:04:06 »

Какво ми се правиш, че коремче показваш, като си се опнала в новата баня  Girl_hide И нашата е лилаво и бяло/кремаво, много ми харесва  heart Шкафът също ми се вижда много хубав, пусни повече снимки ако ти се занимава smile

Аз скоро не съм се снимала, ма ше трябва, че имам чувството, че много дръпнах...мойто бебоче би трябвало да е добре, напоследък не може да се спре, супер активна е, особено вечер като се прибера и се размажа, ей няма спиране  girl_impossible Ама така ми харесва де, да си я усещам, че се движи и е добре  smile

Супер сте Миме, ма аз и онзи ден ти казах  heart (пак на снимки ми изглежда по-голяма пупата ти от на живо). Кога си на преглед? Ние чак на 12-ти заради празниците  smile Изследвания скоро пусках, всичко е наред, даже и гъбички нямам вече, едва ли ще има други скорошни  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: април 26, 2016, 13:26:23 »

Тони, благодаря!  give_rose blum Новата баня е, да.  good И ние много си ги харесваме плочките.  blum

Фери, хихи, опнала съм се там, че на друго място няма къде. Нали ти казах, че навсякъде е  shok Докато свършим с ремонта в банята ще се снимам. Пък и викам да изпробвам новото огледало там.  Wink
Между другото все още не сме я пробвали новата баня, даже не е изчистена от ремонта още. Тъй чИ за снимки ще почакаш.  tease
Фина съм сигурно, затова така ти изглежда. Иначе според теб къде са ми 8-те кила, дето съм качила. Ми там са...Трябваше да ми вдигнеш блузката да ти я покажа тумбата още по-нагледно.  pardon
п.п Една приятелка, както си говорехме и ме разпитваше нещо и ахаа вече си видях блузата до гърдите вдигната. Какво търси там не знам. Все едно проверява да не би да я лъжа. Ей, много тъпо ми стана.  nea

И аз съм на 12-ти на преглед, ама сигурно ще се наложи да отида на 10-ти, защото на 12-ти се оказа, че ми е дипломирането.
Ей, така да ти е все активна госпожицата.  heart Хем за твое спокойствие, че я усещаш, хем и да й свикваш за после.
И моя бебок си подскача доста, което само ме радва.  heart

« Последна редакция: април 26, 2016, 13:30:31 от always_and_forever » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #47 -: април 26, 2016, 14:04:04 »

Ама как ще ти вдигат блузата, то бива несъобразителност  beating Може пък някоя възглавница да си си сложила под влияние на някой сериал lol Мен само имат мераци да ме пипат, ма досега всички питат преди това, доволна съм  pardon
Супер си изглеждаш, не ги видях хич тия 8  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: април 26, 2016, 14:37:46 »

Аз си я знам, че е такава несъобразителна и цапната в устата, ама това не го очаквах. Мен не ме питат дали може да ми пипнат корема, а направо действат хората.  nea
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: април 26, 2016, 14:40:05 »

Миме, отсега мисли стратегия, защото същото и по-зле ще е с бебето. Докато си се усетила и вече някой го щипе по бузките или му държи ръчичката.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #50 -: април 26, 2016, 14:57:22 »

Ако става на въпрос, много обичат да пипат крачетата на бебетата. Пък идва момент, в който краката се дъвчат от бебето повече и от ръцете. Побеснявах, честно! Особено, като влизах в магазин, току някой, дето е неясно какво друго е пипал, ми награби бебето по крайниците. Не давах други деца да пипат и играчките, обект на лапане от моето дете.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: април 26, 2016, 15:06:28 »

Да ти кажа, Али, с второто претръпваш. Не за друго, ами нямаш сили да си като орел над бебето, докато водиш по-голямото дете на площадка, пълна с деца на неговата възраст. От 6-7 деца, все едно е някъде над количката.
Доволна бях/като беше по-малък беше проблем, сега вече умее да се "защитава"/, ако се задоволят с играчките на бебето, а него оставят на спокойствие.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: април 27, 2016, 11:52:47 »

always, много си хубава  Girl_hide

Да се отчета и аз:  в понеделник бях на ЖК. Бебока е добре, расте, отговаря си на седмицата. Много е подвижен. При мен няма влошаване на състоянието и засега се разминах с престоя в болница, продължавам  с режима до сега. Изследванията ми са в норма. Хемоглобинът леко се покачва и скоро ще е в нормите. На 18 пак съм на преглед.

Сега си мисля за Великден и Гергьовден, не че ще ходя някъде, но графикът за посещения вкъщи е пълен  danceg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: април 27, 2016, 12:46:32 »

И аз ходих да ми пускат изследвания.Акушерката нещо е объркала направлението и се оказа, че не трябва да давам кръв, а оставих само урина. На 3-ти съм за болничния и ще си искам друго направление.  beating

Мари, Али, аз ще съм майка орлица и няма да давам на никой да ми пипа бебето.  pardon
Да бе, помечтах си малко...съмнявам се да ми се получи.  nea

Машка, благодаря ти!  give_rose
Радвам се за хубавите новини и при теб. Браво за хемоглобина. И аз исках да видя дали моя ще се повлияе от хапчетата, но ми се размина. Ще трябва да почакам.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: април 27, 2016, 23:05:37 »

Миме пу пу  heart Разкошна си,с тази блузка още по-нежна,,,ма да си кажа и плочките ми харесват.Ние след Великден бутаме къщата,та се заглеждам вече по плочки smile
Машка браво,че сте добре,бебока да  расте... heart остави гостите  да домкинстват Wink не се натоварвай
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #55 -: април 28, 2016, 12:54:33 »

 give_rose give_rose give_rose здравйте сладки мамчета,радвам се за хубавите новини...

always прекрасха сии пу-пу
 ето меи мен 25 + с голям мъж вътрееее  yahoo



https://photos.google.com/photo/AF1QipOdLSXfoW0YIG-2GCXExI8bfpogFUEIBpW50OkP

https://photos.google.com/photo/AF1QipMl26-IufegL-TKM1iNnlGe52Jh0CxiADUpOshX
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #56 -: май 04, 2016, 16:18:54 »

Здравейте, давам отчет от ЖК. Малчо е 580 г., въртя се през цялото време, показва си атрибутите и общо взето не спря.Така и го усещам.Аз съм + 2 кг, ама то нито аз простих на козунаците нито те на мен.Даде ми направление за изследване и така.

Кате, не мога да видя снимките, защото съм си забравила паролата и трябва да правя нова.

Някой друг  да се разпише, Миме, Фери, Тони изчезнахте.Ако някой съм пропуснала не е нарочно.....
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 04, 2016, 16:39:57 »

Айде аз ще се разпиша, след днешния преглед. Всичко изглежда наред, дребосъка е 140гр и този път /за разлика от предните 2-3/ не беше заспал, а си се движеше доста. Утре чакам резултатите от изследванията и понеже настинах да видим и какво и дали ще ми дадат.
След 20 дена пак и после ФМ.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 04, 2016, 17:28:44 »

Хайде и аз да се разпиша,тъкмо се прибрах от първа ФМ ( ранна-така ми обясни доки) ,Малката принцеска ( вече е 170 грама )  не се спря,както и предишните пъти,то бяха подскоци, то бяха танци,то беше въртене,дупене,изпъване на корема( док каза,че добре си е напълнила коремчето) ,,,абе цяло представление ни изнесе.Каза ми,че имам контракции и ми предписа Дипрофорс,то аз си усещах стягане на корема,но мислих,че е от натоварването на работа.Сега ми каза голяма почивка и никакво свиване на корема и превиване....Ще трябва да отменям часовете,
И кръвното ми е високо,по принцип първите  месеци беше 80-40 сега е 120-80,явно от това ми е било главоболието.
Записа ми час за края на месеца,пак за ФМ-голяма ,както се изрази...Но аз реших да ходя и в София за ФМ,за мое си успокоение,искам и второ мнение за кръвната група и всички останали глупости с черния дроб,та надявам се за една седмица два прегледа да не дойдат много на госпожицата  heart
Марта браво,че всичко му е наред на сладкия господинчо kiss2
Рататуйче браво и на вас,растете супер smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 04, 2016, 17:37:30 »

Лоли, какво за кръвната група? Сигурно си писала, ама аз не съм се сетила да чета назад  blush
А за прегледите, хич не го мисли, на мен вече няколко пъти ми се случва да ходя по спешност и имах 3 прегледа в една седмица, още в самото начало. Сега пак ми се случи за по-малко от седмица да правя два прегледа.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines