Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:26:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204835 пъти)
 
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: юли 13, 2016, 08:48:25 »

Добро утро!

Кате, много хубави снимки, изглеждаш чудесно, свежа и позитивна! Bravo

Фери, мерси!  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: юли 13, 2016, 09:44:33 »

Добър ден!
Свилена, палчета за ФМ днес.
Кате, много си сладка! Ама, нека си постои човечето още, защо да бърза ако му харесва да си е при мама.
Фери, вие вече сте съвсем на финалната права, съвсем малко остава да се запознаеш на живо с девойката.

Аз да дам отчет от краткия ми престой в болницата: след като 3 дни всяка вечер ме приболяваше, отидохме да ме видят и ме оставиха да полежа на системи. Голям рев, голямо чудо беше. На другия ден викнаха док от отпуска, тя дойде и каза, че ще правим серклаж и така в понеделник ме заши и сега пазя леглото стриктно, то поне вече съм си вкъщи.
Бебчо е добре, изследванията ми са ок. Само хемоглобина ми е паднал и ми смениха желязото.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: юли 13, 2016, 10:57:56 »

Ой, Ратче, какви преживявания си имала!  sad Аз не съм много в час с твоята история... Съжалявам за принудителния леглови режим!  cray  Колко време се очаква да си така? Пращам ти едно голямо ГУШ!

Радвам се, че бебенцето е ок, както и за изследванията! Дръж фронта! Yes

Благодаря за пожеланията за днес, много си мила!  give_rose
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: юли 13, 2016, 18:33:30 »

Рат,радвам се,че сега сте добре.Всичко ще е наред.По трудния начин се случват нещата при теб,но после ще ти е по-сладко.Сега поне ще ти е малко по-спокойно,да си стои мирен господина,да не бърза и той ,като мойта кокона.Такава жега е навън,нека се разхлади хубавко,та леко да застудее,тогава да излизат Wink
И аз полежах малко в болницата,заради изоставането и контракциите,но сега сме си в къщи.Поуспокоиха се нещата,вчера даже успяхме да видим лицето на малката heart леле няма такъв кеф,разтопи ми сърцето,,,много миличка е.Записвахме и тонове,всичко е ок.За награда за добрите резултати ( тя е качила 200 грама,а мама 2,5кг   blush ) вуйчо и ,брат ми ,и е накупил всичко необходимо за поне 6-7  месеца,та и марково на всичко отгоре.Сега за нас остана само креватчето и козметиката smile улесниха ме много приятно heart
Кате страхотна си,,,само коремче имаш,,,пу пу,,чудна мама  heart
Фери да не бърза принцеската,,,има още време  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: юли 14, 2016, 09:45:53 »

Свилена, аз като първа клюкарка чакам да разкажеш как е минала ФМ.
Лоли, ти къде си лежала? Колко е голяма девойката вече? Че ние с док преди да ме изпише ме прегледа и понеже много мърдаше го изкара ехографа, че за два дни е свалил 60гр, голям майтап. Дано повече не ти се налага да влизаш в болница, до раждането.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: юли 14, 2016, 10:10:37 »

Рат, стискай кълки колкото можеш.Като бях бременна само броях седмиците.Да вляза в 27-ма, после да мина 32-ра.И така!Лежи, почивай, пии коктейла с лекарства и мисли, че срещата ще е прекрасна!

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #441 -: юли 14, 2016, 10:25:48 »

Ох милите ми!   give_rose
Аз също с трепет си броях седмиците, заради моята недоносеност и си бях запомнила една дата, мисля че 25 март, дето пишеше, че е най-ранната дата, на която може да се роди и има шанс да оцелее smile После треперех на 29-та седмица (аз тогава съм се родила)...но си се задържа госпожицата и всичко е наред, слава Богу! Стискам палци и на вас  heart

Да си кача и аз една снимка с пупата от преди 2-3 дена Wink

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: юли 14, 2016, 10:34:37 »

Фери, на тази снимка никога няма да кажа, че всеки момент може да се родите! Много сладко коремче.
Благодаря ти Маги! Аз съм си поставила първа цел 30г.с., а до тогава има още цял месец.... Ама, все тайно си се надявам да стигна 36,още само 10 седмици, хем малко ми се виждат, хем толкова бавно минават.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: юли 14, 2016, 10:52:58 »

Рат, радвам се, че всичко с бебето е добре. Лошо е , че трябва да лежиш, но всичко е в името на нещо хубаво. Ще видиш, че ще се извъртят седмиците много бързо  heart
Лоли, браво на брат ти, колко ви е улеснил. Поне ще мислиш за доста неща по- малко smile
Фери, страхотно изглеждаш  heart Наистина все едно имаш още многоооо време до раждането smile

Аз пък вчера осъзнах, че наистина и при нас не е останало много време.  shok Да дам отчет след прегледа, на който бяхме вчера. Продължаваме да си вървим 2 седмици и няколко дни напред, главичката ни си е надолу и сме по мерките на ехографа 3 кг.  shok tease Даже попитах лекарката с изненада как ще излиза и тя ми каза аз да му мисля, с напъване biggrin biggrin biggrin Но живот и здраве важното е всичко да е наред. Иначе понеже от самото начало си ни е мн срамежлив бебока и попитахме дали все още си е мъж. Ей, 15 мин. го мъчи да си разкрачи краката, за да видим със сигурност, но без успех. Накрая се сложи и една ръка там и отново не видяхме никакъв атрибут. А трябва да поръчваме цвят на количката biggrin
От другата седмица започвам да ходя на тонове живот и здраве и тогава ще пробваме пак да видим със сигурност мъж ли си очакваме  blum
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #444 -: юли 14, 2016, 11:52:30 »

 @}->--ехаа Фери Каква малка сладка пупаа  yahoo
Сиску и ти като мен си напред.още малко не остана. Срамежливост ви е бебето give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #445 -: юли 14, 2016, 12:17:44 »

Фери, пупата е сладка, ама казвали ли са ти, че си замясала на човек?! Имаш бузки! Wink
Рататуйче, бързо ще минат тези седмици. И аз броях дните, пък към края така се успокоих, че можех още поне 2 месеца да си бременея.
Посмях се с това срамежливо бебче. Те уж момчетата рано показват атрибути, ама явно и изключения има.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #446 -: юли 14, 2016, 12:51:04 »

Хихи Али, аз винаги съм имала бузки, ма и ММ вика, че така по-заформена съм заприличала на човек, аз пък си искам старите килограми  pardon
Между другото, откакто излязох в майчинство и съм повече в движение не са ми мръднали килограмите, даже май съм свалила 1-2...много странно, а казват, че в 9 месец най-много се качва  huhhuh.gif
Аз пък мислех, че ми е голям корема lol
Сиску аз ви съветвам да вземете бежова да нямате ядове хаха...бе мъж е, щом са го видели преди, пак ще се покаже Wink
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: юли 14, 2016, 12:54:47 »

Еееййй, тумбачето на Ферито е много готино!  heart

Лоли, и при теб е имало премеждия, но хубавото е, че всичко е наред сега! Само така, няма да се даваме!  Yes

Сиску, тоз младеж наистина ви държи в напрежение откъм атрибути, хахаха!

Рат, явявам се веднага на призива! Нямаше ме цяла сутрин, че трябваше да си взема лично хартиените резултати от амниоцентезата - то наистина беше 9 дена път с камили, първо минах по цялата линия на метрото - от начална до крайна станция, после на автобус, ужасТ! Самата работа я свърших точно за 5 минути  crazy

Малеее, вчерашната ФМ беше егати майтапа! Час и половина прекарах в кабинета - докторката беше изключително търпелива и спокойна. Като застанала нашта хубавица с гръб към корема ми, подритва си, мята ръце, обаче да се обърне с лице... Тц!  nea Как ли не се въртях, на едната кълка заставах, на другата се въртях, не и не! Докторката нащрака над 50 образа за разпечатване, всичко проучи, разгледа и прочие, обаче вика - няма да стане тя, я иди се разходи по стълбите, нагоре и надолу, вземи една кутийка кока-кола от машината и си я пийни - кòлата винаги действа!  smile ИНаче не можеше да огледа добре очите, профила и сърцето. Ех, най-накрая, след всички процедури, госпожицата благоволи да си врътне тези ми ти очни орбити и да ни удостои с внимание danceg Успя жената всичко да разгледа, даже пак замери крака, ръце и прочие, защото момата се разкърши яко след кока-колата (може би подейства повечко и защото аз не съм много по газираните напитки, кòла пък хич). Тъй, де! След около два чàса пак потеглям, този път до моя доктор, да му покажа всички изследвания, снимков мат'риЯл и генетики - шъ пукна!  crazy

С няколко думи, добре сме, само дето този път имам мързелива убавица, поне в утробата!  pardon

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: юли 14, 2016, 13:21:43 »

Радвам се, че всичко е наред и въпреки усилията сте огледали момата. И при нас беше същия филм на ФМ, едва огледаха мозъчето, лицето така и не си го показа.
А как издържаш на такива обиколки, ти се възхищавам, а на мен хладилника ми се вижда далече  pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: юли 14, 2016, 16:28:57 »

Рат лежах си тук (Петрич) заради контракциите и това,че леко изостава мадамата.Напомпиха ме едно хубаво сега,приличам на ухапана от насекоми навсякъде,така съм се подула,,,,чудна хубавица.Ако така вървя, се отказвам от фотосесията.Няма да си се радвам на снимките,напротив ще ми е кофти ,като гледам на какво приличам:)  Но това да е проблема,аз съм си поставила  за цел 32 седмица ,засега,,,но тайно се надявам на 36-37,,,дай Боже към 39 ще съм супер щастлива smile
Иначе вече е 817 грама,което хич не е  зле Wink
Хриси, прекрасна си,,,,не бих ти дала повече  от 7 месец Wink
Сиску, абе щом веднъж е показал атрибут,мъж си е бебока Wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines