Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 04:54:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 169466 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #690 -: април 28, 2016, 10:18:04 »

Киви, тя си ги избра бижутата, сама не бих посмяла да проявявам подобна креативност, защото сте прави, че се разминаваме в мненията. Но тя не знае колко струват, аз ѝ бях пращала снимки за идеи и тя си хареса конкретните.

Това за приборите е много добра идея и ще се сещат за нас, когато си имат гости. Аз бих се радвала на подобен подарък. (майка ми ми издаде, че леля ми ни подготвя нещо такова, заедно с комплект съдове, за годежа  girl_wink )

Часовниците ми дойдоха като идея докато четях във форума, някой беше подарявал това и ми се стори отлична хрумка. Но по принцип не съм ги виждала да носят. Което, разбира се, не означава, че не биха, де да знам.

Скай, това ще взема да си го поръчам за нас  good не бях виждала, много оригинално е.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #691 -: април 28, 2016, 10:24:51 »

Ние на нашите кумове понеже не са двойка им подарихме различни неща - на кумата раница за пикник, че много ходят с  нейния приятел насам-натам, а на кума - часовник smile И двата подаръка много се харесаха Wink Аз имам такъв поднос, ама стъклен, висок, много си го обичам  heart (бях си го поръчала на леля ми) и приборите са винаги хубав подарък, ако са по-завъртяни и изискани (зависи какъв им е и стилът де smile )
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #692 -: април 28, 2016, 10:29:30 »

Хайде и аз да си дам мнението за сватбеният подарък.

По принцип хубави/понякога и не чак толкова хубави/ комплекти прибори често се подаряват за сватби. Понякога се знае предварително, друг път - не, та стават засечки и дублиране.

Със стенен часовник не бих рискувала, не всеки харесва, аз например не понасям. За ръчните е много, много специфично, а и не знам, някои държат на марки, етикети и т.н...сложна работа.
За мен изборът на ръчен часовник е по-сложен от този на бижу.

Нашите кумове ни подариха картина, невероятна, но ние сме си много близки, те ни познаваха вкусовете, съобразиха се с интериора вкъщи и въобще се получи идеално. Ние на тях подарихме много специален комплект прибори за хранене, като преди това изрично се бяхме уговорили, че имат нужда от това, понеже са новодомци.

На тяхната сватба ние също им подарихме тематична картина, също много успешно се получи.

За сватба сме подарявали специални сервизи за ракия например, кристал с метални орнаменти, има невероятни комплекти и за вино.

Но във всеки един случай, на първо място е това колко близък си с човека, и доколко му познаваш вкусовете и разбиранията.


Идеята за специален албум или дигитална рамка плюс пари, за вашият случай доста ми допадна.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: април 28, 2016, 12:36:38 »

Аз бих подарила конкретен подарък, а не пари,  само ако ми поставят ясна цел, даже направо линк. ГОлям риск си е инак , поне според мен.

вдъхновението ми за днес:

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #694 -: април 28, 2016, 15:57:58 »

Да се похваля, умувахме го днес с милото (нали си е у дома) за подаръка и ни просветна - избрахме електронен четец! Те много се увличат по четене, но не смеехме да им подаряваме книги, че си имат завидна библиотека, та с киндъла се надявам да сме ги нацелили   Wink

Пожелавам ви весели празници, и да дойдете да се отчетете с яйца и козунаци  Girl_hide
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: април 28, 2016, 16:03:51 »

Мдааа, киндъла си е супер. Аз от както го имам, колко книги съм изчела - голям кеф, влача си го в чантата и си чета навсякъде. Особено като трябва да чакам пред пореден лекарски кабинет 1-2-3...найсе часа - с киндъла не ми пука грам. Пък и с просветка си чета в леглото - мЪжо спи на тъмно, пък аз си чета pardon

Даже се будалкаме, някога в къщата, в тоалетната за гости да туРНЕм един киндъл, че и ние и хората да имат какво да си четат докато а*ат - тъй де. Едно време дЕдко четеше вестника във ВЦ-то и седеше по 1 час вътре...как не му изтръпваше д*то не знам, ама най- редовно имаше някой хлопащ на вратата да излиза от там хаха
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: април 28, 2016, 16:06:27 »

Да и аз мисля,  че добър подарък сте избрали.

Я кажете,  петък е почивен ден,  така ли?

Въобще кои дни са почивни?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #697 -: април 28, 2016, 16:19:06 »

Киндълът е супер  good

Скай хаха уби ме с твоя дядо  blum На една приятелка така баща ѝ си е складирал във ВЦ разни вестници със същата цел  pardon

Мари, утре е почивен ден да, както и понеделник (Великден) + 6ти май, така че тази вечер ще е голямото изнасяне (много хора са си слели почивните + 3,4 и 5 май) smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #698 -: април 28, 2016, 16:45:56 »

Мари, утре е почивен ден да, както и понеделник (Великден) + 6ти май, така че тази вечер ще е голямото изнасяне (много хора са си слели почивните + 3,4 и 5 май) smile

И аз така...направо се мъча вече в офиса insane insane insane crazy crazy crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #699 -: април 28, 2016, 16:52:29 »

И аз така...направо се мъча вече в офиса insane insane insane crazy crazy crazy

И ние така  girl_impossible Не ни пуснаха по-рано...шайзе  blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: април 28, 2016, 18:22:33 »

И ние така  girl_impossible Не ни пуснаха по-рано...шайзе  blush

Е, хайде сега, работното време си е работно време, почивката-почивка smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #701 -: април 28, 2016, 18:26:37 »

Минавам само да пожелая на всички весели Великденски празници. Най-здравото яйце на вас да се падне, да си хапнете сладък козунак и да ви е много цветно настроението.  girl_in_love
Бъдете с любимите си хора и прекарайте времето си пълноценно!  air_kiss
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #702 -: април 29, 2016, 08:12:18 »

Весели празници, съкровища!!! Понеже възкресението означава прераждане ви желая да се преродите, пречистите и след празниците да бъдете съвсем нови изпълнени с чисти помисли и нови идеи  heart heart heart give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #703 -: април 29, 2016, 08:16:10 »

И аз минавам да ви пожелая хубав празник, цветни и здрави яйца и пухкави козунаци!  heart Надявам се всички да прекарат хубаво време с най-близките си хора smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #704 -: април 29, 2016, 10:40:54 »

Светли празници ви пожелавам момичета.Нека има много любов и топлина в сърцата и семействата ни.
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines