Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:14:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 170473 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #675 -: април 27, 2016, 20:54:28 »

Това е Март (Емарт), аз от там си пазарувах за сватбата разни крафт неща  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #676 -: април 28, 2016, 08:02:40 »

Днес гледам няма кой да сложи кафето, та реших да ви сервирам любов за закуска smile

Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #677 -: април 28, 2016, 08:22:47 »

Добро утро! Coffe

Сутрин, след безсънна нощ и с главоболие съм много съгласна с това послание.

Хайде сега някой да пусне и една закуска girl_haha
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #678 -: април 28, 2016, 08:26:56 »

Ох, добро утро!
Киви, страОтно сАбуждане, душко!
Имам пратка, хихихи, подаръка е сигурно. Кога ще дойде тоя човек,  нямам търпение!
Инж. се завърна от конадировка и съм хепи. Правя грешки днес полу-умишлено и хич не ми се връща да си ги дооправя. Днес ми е ден за красене, не на яйца, ами на мене си. След малко съм на маникюр, а следобед на фризьор. Добре, че имам дъщеря, прилежно отбелязала в тефтера ми: маникУр и ФризЙор, хахха, явно много е бързала, че уж всички букви ги минаха  Girl_hide за срамотите!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #679 -: април 28, 2016, 08:54:03 »

Ох, добро утро!
Киви, страОтно сАбуждане, душко!
.... конадировка....

Фани, мерси и за готЕната нова дума мерсаж! Аз съм пуснала едни нокти, уча се да пиша с калвиатура на ново направо... та съм твърде впечатлителна от нови думи smile

Ето сега няма да се върна да си поправям "калвиатурата", нали все някой се оплаква, че кАлве по телефона... на ви сега.

Днес явно е ден за нови думи, следващия писал да не е посмял да си завърши поста без новост в българския език.
« Последна редакция: април 28, 2016, 09:26:38 от Kiwi » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #680 -: април 28, 2016, 09:01:05 »

ИскЪм отзиви от пАрво лице за триколки/буДалки с голям багаШник и сенник. НякЪкви наблюдения?!  blum
« Последна редакция: април 28, 2016, 09:03:11 от fanimira » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #681 -: април 28, 2016, 09:29:13 »

ИскЪм отзиви от пАрво лице за триколки/буДалки с голям багаШник и сенник. НякЪкви наблюдения?!  blum


Днес наблюдавах една баба да добутва празен лексус трайк от детската градина, тези са около 200лв, обаче по мои наблюдения са безмислени, реално ги ползваш около година и  за това бих ти препоръчала Айко или Рая тойс, нещо под 100лв ще свърши същата работа. Ние не се сдобихме с такова чудо, слава богу!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #682 -: април 28, 2016, 09:30:49 »

Утро и от мен!

Ние си бУледуваме с годеника ми, ама поне той ще си работи от вкъщи днес, та ще се грижим един за друг  girl_wink

Вечерта ще излизаме с бъдещите кумове, да хапнем някакви Хамерикански бургери, тези дни съм истинско прасе, само се тъпча  pardon Трябва да намеря стимул обаче, за другата седмица да съм в най-добрата си форма, когато ми вземат мерки за роклята.  

Ваканция съм от университета  yahoo цялата следваща седмица! Понеже не го знаех, че така си е по програма, сега ми идва като толкова приятна изненада!

Вчера поръчахме част от подаръка за кумците, много са ни сложни - хем защото нещо не се погаждаме напоследък, хем защото те и преди не искаха абсолютно нищо. Ама, редно да им вземем нещо, а да дадем пари... те ще ни върнат точно същата сума, няма смисъл.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #683 -: април 28, 2016, 09:41:45 »

Вчера поръчахме част от подаръка за кумците, много са ни сложни - хем защото нещо не се погаждаме напоследък, хем защото те и преди не искаха абсолютно нищо. Ама, редно да им вземем нещо, а да дадем пари... те ще ни върнат точно същата сума, няма смисъл.

А защо пък ще ви върнат точно същата сума?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #684 -: април 28, 2016, 09:49:02 »

Добро утро smile
Много ми е слънчево и приповдигнато днес  heart Леля ми от Италия се прибира, за първи път сама, без децата, милата снощи като я чухме беше много притеснена, че ги оставя (големият е на почти 17, малкият на почти 13), но много, много се радвам, че ще можем да я видим поне нея  danceg

Днес е свети Парастас, имаме си и пролетни бонуси, познайте за кой ще заминат  Girl_hide Стискайте палци да ни пуснат по-рано да ходя да си накупя великденски простотии да си поиграя с яйцата в събота  blum

Бубе, бързо да се оправяте  give_rose
Фани, а така, направи се на красОтна малко за бабината  smile

Пльос, една закуска, макар и късна Wink

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #685 -: април 28, 2016, 09:51:04 »

Ние имаме една, дето е около 180-200 лв. Не помня марка и модел. Супер неудобно нещо, добре, че ни е подарък, а не съм давала аз пари. Моята кокона е дългокрака. Краката й се суркаха, докато не се научи да ги държи на степенките. Трудно се движи. Беше абсурд да я ползвам до кухнята дори, защото там е борба с лунен пейзаж. Все едно буташ РК1 (ръчна количка с едно колело). Абе зидаро-мазач толкова зор не вижда. Даже носкоро мислех да я пуснем за смешни пари и да се маха, че само място заема. Аз от детската количка не се отказах 2 г и 2 месеца.
Наши приятели имат една, която върви доста по-леко. Сенниците по начало никаква работа не вършат, децата само ги дърпат. Като цяло слабото им място е родителският контрол. На тая пръчка или две висва цялото тегло на детето плюс превозното средство. Чупят се, заваряват се, пак се чупят. С две думи не знам до колко е основателно купуването на такова нещо. И за колело не става после, че детето порасва, на размер колелцето остава малко, а е тежко за задвижване от малки крачета.
Ще ти кажа марки и модели, ама трябва да съм си в нас.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #686 -: април 28, 2016, 09:52:24 »

Скай, ами, те така си казаха, ще отворят плика и ще преброят  tease (освен да не го надписваме или да е "От тайнствен обожател")

Вариантът екскурзия отпада, защото те са много заети, а и не обичат да пътуват въобще.
В ново жилище са, всичко домакинско си имат.
Мислехме си да им вземем часовници - знам, че има суеверие, ама накъде повече  blum
Вчера поръчахме бижутата, които булката ще носи.
Как мислите - часовници или някакъв фотоапарат?

Фери, добре ми идва закуската, ще ходя да си хапна и реална  smile Стискаме палци за пазаруването!
« Последна редакция: април 28, 2016, 09:55:54 от Bube » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #687 -: април 28, 2016, 10:02:57 »

Бубе, вземете им подарете подаръка кеш и нещо символично хендмейд (например албум за снимки персонализиран, има сума автори из фейсбук) или луксозна/дигитална рамка за снимка им купете. Не набутвайте цялата сума в някакви предмети, защото явно е, че се разминавате в мненията си за почти всичко, поне част от подаръка си да харесват. А ако ви върнат същата сума, още по-добре smile

И от къде на къде вие ще поръчвате бижутата на булката?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #688 -: април 28, 2016, 10:05:22 »

Скай, ами, те така си казаха, ще отворят плика и ще преброят  tease (освен да не го надписваме или да е "От тайнствен обожател")

Туй ми се вижда много тъпо, ама - разни хора, разни идеали.

Ако носят часовници - не е лошо като идея, ама да носят, защото моя мъж примерно не носи хич pardon
Може да им вземеш един голям за вкъщи?
А домакински работи - винаги има разни по- вЙешън неща, които няма да имат - от рода на някакви подноси за троти...мен ми дадоха един 3 в 1 - частите са такива, че става за поднос за торта (има похлупак), може да стане за салатник със сосове или за...още нещо. - ей такова, ама стъклено http://www.enikom-m.com/bg/product/0/podnos-s-kapak/70895-3_16_93.html

Има и такива по- "шарени" прибори (които аз лично харесвам) - http://www.enikom-m.com/bg/product/0/komplekt-pribori-pompadour/53954-3_16_94.html
« Последна редакция: април 28, 2016, 10:07:22 от skylife » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #689 -: април 28, 2016, 10:09:12 »

Да, това също е супер подарък, един сет вилици и лъжици с високо качество ще им остане траен спомен.
Активен
Страници: 1 ... 44 45 [46] 47 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines