Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:46:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 179981 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 19, 2016, 08:26:35 »

Добро утро!

Кафе няма да предлагам. Ще оставя някой друг да се погрижи.  pardon

Какво да кажа  blush ами не знам... Излиза ми се и след малко мисля да се поразходя.
Пристигнала ми е някаква пратка от Али-то, ама не знам още какво е. Ще тичам до пощата.

Марта, ако имаш възможност си го гледай малкия. Дано ви се размине.  smile

Фери, време ти е за почивка май. Ти на работа, на курс...и бебка. heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #391 -: април 19, 2016, 08:32:57 »

Понеже съм леко позаспала, пускам втори пост, този път кафето от мен по изключение + почерпка, днес нашето семейство става на 7 месеца  heart


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: април 19, 2016, 08:53:41 »

Добро утро!
Фери, ти кое ниво ще завършваш сега? Имай предвид, че при езиците след 2-3 ниво практика му е майката, тъй че започваш да си пишеш с Ина и Марта на италиански и не ти трябва следващо ниво! Ох, забравих честито на вашето семейство! Още 700000000000 месечинки да празнувате!  heart Егаси, много сте бързи с Мимето, на 1-вата си годишнина ще сте с бебета. То и кой го казва и аз бях така с Кари /на 2 седмички беше/
Миме, недей да бягаш, че ще вземеш да се спънеш, кака, от опит знам така си бях ударила д-то миналата година по това време, че още ме боли  tease
Днес ще вали ли?
Марте, спри го от градинка и дано ви се размине.
Ще водя Кари на преглед и аз, че и запушено носитУ, да я видят  crazy
И на мен ми е интересно за РД на Бобчо и за новото поприще на Миленка, а Свекс голямо ходене по гората начи, а пък чакаме и Рат с добрите новини и дано да има и други такива наскоро.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #393 -: април 19, 2016, 09:02:15 »

Фери, благодаря за кафето и почерпката.Дълги години любов и разбирателство.

Миме, и на вас честито на патерици.Бъдете все така влюбени и щастливи.

Свекърва, пожелавам отсъствието ти да се дължи само на хубави новини.

В къщи сме с дребосъка.Хващаме парка сега.Притеснено ми е, но вярвам че ще се размине, а и в другият случай вече нищо не мога да променя.Изпращам положителни послания към вселената.....оммммм.

Фани, бързо да се оправя Кари.Този запушен нос го мъчим от три седмици.

Хубав ден.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #394 -: април 19, 2016, 09:03:43 »

Благодаря за пожеланията  give_rose

Фани, В2 завършвам сега, което си е бая високо ниво и се очаква че вече говоря гладко, ама пусто всичко на немски и английски ми идва nea Имам покрай мен италиано-говорящи бол, начело с ММ, но засега наблягам на филми, музика и разни неща за четене малко лексика да натрупам, защото ми трябва на работно ниво smile
За бебетата, и Нат ще е така хихи smile Нашето така си го искахме и планирахме, да сме в увеличен състав на първата годинка  Wink
Дано Кари е добре  give_rose

Силно се надявам да не вали днес  Girl_hide

Активизирайте се малко, че всеки втори пост е мой lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 19, 2016, 09:26:28 »

Фери, честито на семейството ви! Бъдете много, много влюбени и ВЕЧНО щастливи! heart
Не знаех, че бебка ви е била така прецизно планирана.  blum

Фани, хихи, любовта прави чудеса! twohearts
Ами като гледам май наистина ще се наложи да тичам до там. Чакам един майстор да дойде за малко, та после да мога да изляза, защото като гледам ще завали. Никакъв го няма, а само ми губи ценното време.  pardon
Дано да й няма нищо на Кари.  smile

Марта  give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #396 -: април 19, 2016, 09:35:39 »

Добро утро !

Аз се активизирам,че от три дни не мога да се спра вкъщи и вече едва гледам. В петък бях на пробна прическа и грим. Прическата ме изненада-това,което си мислех,че искам изобщо не ми допадна,накрая се спряхме на страничен обемен кок. После и грима много ми хареса,но много късно стана и мисля,че на дневна светлина ще е още по-красив.

В събота с кумата бяхме да й търсим рокля-е няма откриване,навсякъде ходихме-няма и няма това,което търсим. В неделя в студентски град давах една покана и имаше 2 подобни на търсената,но да видим.
 
Дано се разминат болестите на дечицата !
Честита месечинка, Фери! Ти къде ходиш на италиански ?
Гледам спомени от предни форумски срещи и ми е много мерак,още повече,че предния път ви изпуснах,та дайте да се организираме,ако има и други ентусиасти smile
Хубав ден от мен !  
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #397 -: април 19, 2016, 09:45:35 »

Е Миме, чак пък прецизно, ако се появи на датата на баша си, тогава вече ще е прецизно  blum
Рони, в една школа "Евролингвист" се казва, ако имаш интерес, може на лични или във фб да ти кажа по-подробно Wink
И моята кума имаше драма с роклята и накрая си я поръча от Манго, онлайн обаче, че тук почти нищо не докарват от това, което е в сайта и после я дава на шивачка да я стеснят...абе разправии  nea
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #398 -: април 19, 2016, 09:49:10 »

Здравейте, здравейте!
Ина, така е като раждаме по никое време Wink. Аз още нямах 40, а в ромското училище ме питаха малкият син /тогава на 4г./ как ми вика- мамо или бабо. Моя съученичка правнучета има вече, аз още на внуци не мога да го докарам. blum
Моите гърди пък приличат на печени чушки sad. Доволна съм поне, че не са големи, та да ми се топват в супата Wink.
Интересно как на точни периоди въртим разговорите...Миналата година по това време захванахме пак бельото и циците, Марта пак беше питала за овцата на Еми, пак си говорехме за летния гардероб Wink
Аз съм повече от заета. Брат ми правят ремонт и малкият е изнесен при нас за седмица. В момента се справям с три възрасти претенции и ми се взима здравето - майка, син и племенник. Родният и той взе, че отпраши в командировка и то в Брюксел, та в момента не съм много сигурна дали да му завиждам или да се притеснявам и за него. diablo Сутрин ходя до детската градина, следобед взимам и цъфтим в парка като баба и внуче. Вдигна ми се статусът, задяват ме по- свестни мъже, изпратени с дечица на разходка, а не пияници с биричка и пазаруващи в Кауфланд. pardon
Понеже има вече почерпка /честито на Фери/, показвам ви венеца, дето го правих за Бабината. На мястото на балона- количка има приготвени да се сложат още 6 розови яйца за да може да се ползва целево за Великден. Сетих се, че майката много обича люляк, а нямат в двора и им купих един разсад. Показаха ни бебето по Скайп, ама то спа през цялото време. В момента е объркало деня с нощта и съсипва майка си и баща си. Добре, че другата баба е там, та помага. По цяла нощ мрънкало да го разхождат на ръце. Наддава добре, гукало, усмихвало се, обаче най- много ревяло. Немската сестра се видяла в чудо и им казала, че освен да си го траят, нищо друго не може да се направи.
Та така, приятен и ползотворен ден, аз отивам да се занимавам с изкуство, че нито съм си разучила нотите, нито съм си довършила рисунката, пък и един любовен роман ме чака да му измисля финала от два дни Wink
А, бяхме на "Недоразбраната цивилизация". Много се смях на простотии, но в крайна сметка ми остана гадничкото чувство, характерно за всичко, направено от Теди Москов. blush Възхитена съм от играта на младите актьори, браво good
5 отговора, ама карай....


* IMG_4914.JPG (64.78 KB, 361x262 - видяно 1352 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #399 -: април 19, 2016, 10:17:46 »

И аз още нямам 40.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 19, 2016, 10:29:55 »

Ей ме и мен!

Барабар с четири котки. Аз на котката циците мога да обсъдя.... горката на една година е само, а я съсипаха мъниците. Две от три вече са уговорени и чакам да навършат седмиците за да ги давам.

Ходих на гости на бебето, дето на Нова година ви разказвах за майка му (бразилката с наркотиците), страхотен е малкия.  heart Обаче както си бременееше, така си го и гледа, на няма 3 месеца е, а тя му дналива сок от кутия в шишето и освен това - парченца лимон да ближе. За сега алергии не е проявил.

Друго - аз си работя, напоследък и доста допълнителни часове имаме, та почти ме няма вкъщи.
Теодор зася домати, сега разширява двора и купихме оранжерия. Че ние много налитаме на плодове и зеленчуци, а тука са от боклук нагоре, както сме обсъждали. Та така...хем си има хоби, хем и полза.

Чакам сряда - ще правят скан на майта приятелка и ще ни кажат какво ще е бебето. С нея по цял ден седим и си пишем "Оххх нямам търпение до сряда".  
Бебето пък дето щеше да е Зоуи се роди София, всички сме единодушни, че е много по-хубаво.
За друго не се сещам, дето да отчитам  blum

Ей ви малко котки да гледате



« Последна редакция: април 19, 2016, 10:31:54 от Cerise » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: април 19, 2016, 10:30:39 »

Аз пък съм облагодетелствана. Тук повечето майки действително изглеждат като баби на децата, та поне това няма да ме питат.

Свекърва, немецът е виновен за цикличността, както и различните съфорумки. smile


ЕДИТ: Вики, много ми липсват твоите включвания!


Мислех си наскоро за тази женица...... горкото дете/това на бразилката/
« Последна редакция: април 19, 2016, 10:33:29 от Marri » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #402 -: април 19, 2016, 11:00:31 »

Ей... света сте изписали, Чери мн сладки котки smile Girl  надписаната напрво е чудна, но не ми дават да си и помисля за котка вкъщи. Стигали ми били двата лъва... beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #403 -: април 19, 2016, 11:34:49 »

Чери, дано си спазят обещанията и си ги вземат, че е голям проблем раздаването. Ще се наложи да я кастрирате, плодят се по три пъти в годината smile. На мен момъкът ми се види съмнителен момък, по ми прилича на мома. =]Черното ли не са харесали още?
Тук наша Роза действа, немецът все още не ни е налегнал, щом си влизаме в профила. funnytooth
Хихи, Али, да не ти се изтипоса Биг Брадър фронтално та те няма днес?
« Последна редакция: април 19, 2016, 11:37:03 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #404 -: април 19, 2016, 11:36:42 »

Моята парола се попьлва автоматично. Но сьм сьгласна, че не сьм усетила някой да ме наляга... Хептен се закьса вече  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines