Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 19:05:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 172811 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: април 16, 2016, 10:15:21 »

Добро утро!
И аз така като Ина и Мари съм крайна - правилата са си правила и който не понася да се изнася  nea това, което описва Ина съм го чувала, но съм нямала много досег с "нинджи" досега и слава богу. Много си говорим за религиите напоследък с Кари. Пита, отговаряме колкото можем. По Коледа едно детенце беше подарило на целия клас детска Библия. Няма да си кривя душата подразних се... Представете си, че някое детенце подари на детето ви Коран на Байряма да речем  crazy няма да ви стане приятно със сигурност. Нямаме елементарна съобразителност за съжаление. Не вярвам при Мари или Ина да се случи подобно нещо  pardon не че щях да го спра детето, но биваше да знам предварително, да погледна книжката да видя - знам ли може да е сектантантска? Че иначе кой подарява такива неща на 25 деца? Доста подозрително, а? По принцип е наложително да познава и Библията, не виждам нищо лошо и напротив детето ми получи похвала от мен като получи отлична оценка за рецитиране на "Аз съм българче", защото такива са правилата тук. Щом посещава училище в Бг по подразбиране трябва да учи българска литература, ще знае химна и познава Левски и Ботев... Поне докато сме тук, пък и после пак, защото човек никога не трябва да забравя откъде е тръгнал!  good Пак се отплеснах мнооого яко.
Как ще прекарате уйкендО? Ние пак ще си ходим на село. Че свекъра имаше РД през седмицата и тая вечер ще го отбележим с децата.
Миме, мерси за кафето, много ме радваш, като детенце си ни тука и такава си те обичаме  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #331 -: април 16, 2016, 10:24:17 »

О, тук съм, даже почнах да пиша потвърждение за бельото на забулените, ама ми се отвори спешна работа.
Виж как са облекчени техните съпрузи, само обувки помнят Wink Не са като нашите - то рокли, то сака, то шапки, то парфюми, то цвят на коса, на очи...всичко трябва да им е в главата, та да си различават съпругата.
И на Мари бях написала педя размисли, но пък го изтрих, щото там е място за нейни наблюдения, не за теоретични или чужди практически опити.  blum
Ама то въртим, сучем и хоп - пренесло се и в общата тема. Тъкмо като обобщение и повторение да се получи Wink
Пак прекъсвам до после smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: април 16, 2016, 10:28:17 »

И на Мари бях написала педя размисли, но пък го изтрих, щото там е място за нейни наблюдения, не за теоретични или чужди практически опити.  blum


Ауу, веднага да се поправиш, че .... нямам емотикони, но онзи с бухалката е много подходящ.
Хайде сега обратно в темичката и всичко да си кажеш good

За другото много се смях, права си, горките европейски мъже, живи да ги оплачеш.

Пък и жените всичко показват, никаква загадка няма...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #333 -: април 16, 2016, 10:34:23 »

А кой измисля правилата? Именно либералното е това, което променя посоката на системата, с идеята да я подобри, не винаги се случва, но точно бунтарите са тези, които правят генералните и запомнящи се неща. 
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: април 16, 2016, 10:37:44 »

Ина, виж как ме изненада ти с този курс по ориенталски танци.  Bravo

Ние имаме един приятел. Той малко атеист го раздава, ама много ме дразни, защото постоянно ни го натрапва. Хубаво, не вярва в никакви богове (не съм сигурна за Богини на рокли, обувки и т.н.), за него това са пълни глупости, ама все да натякваш на всички, че едва ли не сме глупаци, защото видиш ли сме вярващи, ми идва малко в повече. Той не вярва в нищо и според него това е най-голямата глупост. Когато започне да си развива теориите ми иде да го лупна по главата... много дразнещ. Не мога да повярвам, че поне веднъж в живота си не се е помолил на някого за нещо. nea

Е, Фани, чак пък детенце. Не ни е толкова голяма разликата.  blum

Охо, Наде, стига си развивала теории, ама се поФали къде се губиш. Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: април 16, 2016, 10:41:19 »

Именно либералното е това, което променя посоката на системата, с идеята да я подобри, не винаги се случва, но точно бунтарите са тези, които правят генералните и запомнящи се неща. 

Определено е така. И ако не беше, ако винаги се запазваше статуквото, щяхме да живеем като през Средновековието.

НО ако си представим правилата и тяхното либерализиране като графика, при която на оста х е времето, а на оста у либерализацията, то тя би имала вид на крива, която започва от ниско ниво на либерализация, расте до доста високи стойности, след което започва да се връща на стари равнища, ЗАЩОТО светът тръгна от Инквизицията и нейните правила и стигна до един доста висок предел в либерализацията, който води след себе си доста негативи от гледна точна на еволюцията, затова е време някъде това да спре и да се върне на равнище, което е приемливо за по-широк кръг хора.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #336 -: април 16, 2016, 11:21:04 »


Май мнението на брат ми относно религиите е най-правилно.Той ,по принцип е атеист,не вярва в нищо,освен в науката и доказателствата за нея.Та той реш ида не кръщават малкия,а когато стане достатъчно голям сам да си избере религия.

Това е случаят на Фабио и нашето семейство. Обаче забележката на Мари е много добра, не го бях поглеждала от таква гледна точка.  good Струва си да се размисли.

Скромного ми мнение на бьдещ психолог е, че вярата (казвам вярата, а не религията) може да бьде от много голямо значение, в мисьл покдрепа, в тежки житейски ситуации. И понякога сьжалявам, че я нямам искрена и дьлбока.  

И друго исках да кажа, но ме заговориха тук и .. дойде немеца...  pardon

Едит: Не знам как си ме представяте, но сьм играла ориенталски танци няколко години, даже участвах в един театьр на сцена в ролята на одалиска от харем  girl_haha Curtsey
« Последна редакция: април 16, 2016, 11:28:17 от inaxastra » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: април 16, 2016, 11:40:06 »

Още не си казала нищо за тази немец....
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #338 -: април 16, 2016, 11:42:04 »

Алцхаймер, чедо, Алцхаймер...  lol
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: април 16, 2016, 11:44:54 »

Алцхаймер, чедо, Алцхаймер...  lol
lollollol


Ето тук най-много би ми подхождал емотикон на магаре, въобще нямаше да се сетя...

Ужас, май моите мозъчни клетки нещо стачкуват

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #340 -: април 16, 2016, 12:09:15 »


Едит: Не знам как си ме представяте, но сьм играла ориенталски танци няколко години, даже участвах в един театьр на сцена в ролята на одалиска от харем  girl_haha Curtsey

Иначе сигурно и аз пиша като такава, дето не се гримира  biggrin
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: април 16, 2016, 12:13:05 »

Иначе сигурно и аз пиша като такава, дето не се гримира  biggrin

lol  lol

А, много моля.....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: април 16, 2016, 22:03:22 »

Ина, разби ме с тоя немец  funnytooth
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #343 -: април 16, 2016, 22:25:00 »

В панелен блок в "Славейков" малко детенце си играе на пода, хваща нещо и го поднася към устата си.
- ПУСНИ ВЕДНАГА ТОЗИ БОКЛУК!!! - извикала майка му.
Прозорецът обаче бил отворен, а жената извикала толкова силно, че навън петима мъже хвърлили цигарите си, две момичета пуснали ръцете на гаджетата си, а трима шофьори на Форд вдигнали ръце от воланите...
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: април 16, 2016, 23:08:55 »

Години наред, Марчето бъркала успокоителните с противозачатъчните и в резултат има 12 деца, ама въобщеее не й пука.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines