Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 16:42:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 170526 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #30 -: април 04, 2016, 09:40:17 »

Добро утро!
Днес е професионален празник на психолозите,затова бързам да ви почерпя и да честитя и на Ина и на Наделина smile

В събота мама дойде да ни види и ходихме да гледаме какви неща да поръчваме за почерпка като дойдат да ме вземат за булка. Беше жега,но беше приятно. Намазах и едни пролетни обувки в бонбонено розово.Отчаях се от белите обувки и не знам сигурно ще съм боса на сватбата.

Днес трябва да измисля подарък на една приятелка за рожденния ден.Уж съм набелязала един ръчно изработен рецептурник,но да видим дали ще го одобря на живо.

Хубав и свеж ден от мен!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #31 -: април 04, 2016, 09:43:51 »

Добро утро!
Днес е професионален празник на психолозите,затова бързам да ви почерпя и да честитя и на Ина и на Наделина smile

В събота мама дойде да ни види и ходихме да гледаме какви неща да поръчваме за почерпка като дойдат да ме вземат за булка. Беше жега,но беше приятно. Намазах и едни пролетни обувки в бонбонено розово.Отчаях се от белите обувки и не знам сигурно ще съм боса на сватбата.

Днес трябва да измисля подарък на една приятелка за рожденния ден.Уж съм набелязала един ръчно изработен рецептурник,но да видим дали ще го одобря на живо.

Хубав и свеж ден от мен!



Ади, защо пък да са бели? Обувките на Ивет Лалова бяха ей такива синички, като кексчето, което си показала. Ако имаш основен цвят на сватбата си, вземи такива обувки smile И ето сега ме загложди, че не следя по другите теми, какъв цвят сте избрали?

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #32 -: април 04, 2016, 09:50:42 »

че и на Сноу обувките бяха сини good
Рони на теб също честит професионален празник! Да се реализираш подобаващо професионално и семейно. good
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #33 -: април 04, 2016, 09:59:22 »

Проблемът е не само цвета, а въобще това,че са ми широки всякакви обувки. Да не говорим,че цвят мента (какъвто е цветът на сватбата) е трудно откриваем,тъй като търся кецове в такъв цвят за ресторанта. Няма и няма Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #34 -: април 04, 2016, 10:00:53 »

Рони, вземи си обикновени бели кецове, плесни им едни ментови връзки + някаква декорация и си готова  Wink А що се отнася за другите обувки, според мен тепърва ще изкарват...спокойно, никоя не е отишла боса на сватбата си  heart

Честит празник на всички психолози  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 04, 2016, 10:03:42 »

Здравейте  smile

Такава пролетна умора ме е налегнала, че не мога да се излюпя от леглото тези дни след смяната на времето  blum

Малко хазартна личност съм и играя тото, трия билетчета, пък дано един ден спечеля нещо  pardon

addicted_to_u честит празник на теб, Ина и Надето. Не е задължително обувките да са ти бели.. Киви добре ти го е казала.. Много от булки бяха с цветни обувки smile моите също бяха тъмно червени..

Бубе честита ви годишнина  smile

Фани покрай филма " малката булка " се случи една драма.. Пратюша Банерджи ( Ананди 2 ) се самоуби, заради проблеми с приятеля си..
Иначе в филма, чичото на Шив се прибра вкъщи, но не познава никой.. Разбраха, че Ганга е бременна и това е за сега..

Свекс мерси за кафето..

Хубав ден на всички smile
  
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 04, 2016, 10:18:11 »

Рони, тези ще свършат ли работа  Wink http://baristasecret.com/obuvki/sportni-obuvki/sportni-obuvki-Green
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 04, 2016, 10:59:37 »

Свекс, и ся като булката сеЙ самоубила, ко шЪ да го праЙте. То това дето се е случило на девойката не е за шега, ама ще да има нова булка girl_impossible

И на мен не ми се работи. Спи ми се та две не виждам. Само се радвам ,че кучетата порастват по- бързо от дЯцата и скоро ще мога да се наспя...

Иначе - миналата седмца - годишн приключване. Зор. Седим с едни клиенти на 31.03 (както и цялата седмица преди това де...). Седя си аз с одитора и му пускам справки, щото..нали...това ми е работата...а главната седи и си пуска отчети. И към 20,30-21,00 се оказва, че ел. и подпис няма права да подава декларации в НАП. crazy И одиторката само каза - ми, на мен вече ми е спокойно и все тая - то дали ще подадат на 01.04 или на 30.04 - все тая...та аз И днес приключвам. И ми иде да убия някой...ма все още се въздържам...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #38 -: април 04, 2016, 12:16:09 »

Скай, то отдавна има нова артистка...Смениха, защото старата /мир на праха и/ закъснявала и си забравяла репликите. Те така имат навик да ги подменят, та ако пропуснеш серии, не можеш да схванеш кой кой е. В този сериал вече много усилено повтарят всичко, както и вмъкват актуални събития, дето хич не им е мястото и е безсмислено в общи линии.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 04, 2016, 13:19:15 »

Здравейте от мен!

Преди малко се прибрах от разходка. Сутринта ходих да си пускам изследвания. Уж трябваше да чакам и при личната за направление за болничния, но като видях колко хора имаше, всеки кашла и киха, и се отказах. Запазих си час и утре ще отида. После ходих на зъболекар и на разходка с майка ми.
Времето е чудесно.  smile

Чак не е за вярване, че в събота си имах почиващ мъж. Направо се чувствам жива в това хубаво време. Разходки, срещи с приятели... В събота бяхме на рожден ден. Получихме и покана за сватбата, която уж не се знаеше кога ще е. Е, на 18 юни е.  pardon

Обичам лалета.  butterfly

Честит празник на психолозите в темата. Много професионални успехи!  give_rose

Вероника, и аз не си намерих хубави бели обувки за сватбата. Взех си едни уж като вариант, ако случайно не открия Моите, но все пак си останах с тях. Търсех и лилави, но никъде не намерих нещо подходящо. Сложна работа са и обувките, но те първа сигурно ще изкарват и дано да си харесаш нещо.

Целия ми ФБ гърми от новината за смъртта на предишната Ананди, мир на праха й. Жалко за момичето...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #40 -: април 04, 2016, 13:23:45 »

Миме, ти ще се престрашиш ли да отидеш в края на 8 месец на сватбата? Защо не те пускат с предимство при личната? Аз навсякъде си се бутам и за изследвания и за преглед (освен при АГ, там всички сме равни  blum ) Как ти беше зъболекарят, не ти ли се е изострила чувствителността...мен ме е страх  angry

 Offtopic Моля те подсети ме преди да тръгнем за сватбата да не забравя да ти донеса каквото съм ти взела от бебешките училища  heart
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #41 -: април 04, 2016, 13:27:09 »

Миме, ти ще се престрашиш ли да отидеш в края на 8 месец на сватбата?

Фери, тя бременността не е болест, не е нужно под карантина вкъщи. Стига всичко да върви по план защо да не иде, аз бях и на моминско парти и на сватба, а колко хорца друснах за ужас на бабата на булката smile И си родих съвсем в срок, месец след сватбата.

Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 04, 2016, 13:39:05 »

Фери, да ти кажа много ми се ходи на сватбата. Ако се чувствам добре ще отида, пък няма да си давам много зор. Сигурно няма да мога да танцувам, но поне ще усетя емоцията (излишно е да казвам, че се разплаках като ни дадоха поканата). На нашата сватба една приятелка също беше в 8-мия месец, ама се разцепи от танци.  angry
Личната уж е от 8ч на работа, пък в 9.30ч още не беше дошла и затова се отказвах да чакам. Имаше и малки, кашлящи деца, та се съмнявам някой да ми даде предимство. Тук е така. Пред отсрещния кабинет две майки с деца се караха коя била първа.  nea
При АГ хванах цаката как да съм от първите и не се налага да чакам колкото преди. Поне вече ми личи и няма да ме побутват като все едно съм по-малко важна от другите.  pardon
За зъболекаря - ами аз по принцип съм си паника и много ме е страх. Сега знаех, че няма да ми прави кой знае какво и се опитвах да се държа мъжката, пък и да не плаша бебчо. Иначе венците ми са по-чувствителни от преди и веднага се разкървавиха като ги докосна. Сега трябва да чакам чак след като родя да ми оправят зъба, защото сега не може. Има опасност, обаче да стане по-зле за това време.  huhhuh.gif
Кога беше сватбата (сигурно те питам за 8248 път, ама предполагам ми е простено сега)? Дано не забравя да те подсетя.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #43 -: април 04, 2016, 13:44:59 »

Kiwi, знам, че не е болест ама питам защото я знам Мимето как се притеснява за всичко smile Няма лошо да отиде, стига да се чувства добре  Wink

Миме, и моите са по-чувствителни пп и зъболекарят ни е казал да се мием само с Пародонтакс, малко ѝ е ужасен вкусът докато свикнеш, но засега нямам проблеми с венците smile Сватбата е на 23, ама ще пътуваме на 22 Wink Дано всичко е наред със зъбчето докато родиш  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 04, 2016, 13:58:03 »

И мен точно това ме ядосва, че някои хора (като свекървата например) ме имат за болна и само ми се обяснява какво да правя и какво не. Пропускам си го покрай ушите, защото не съм малка и знам кое мога и кое не трябва да правя. Щом се чувствам добре, значи не се налага само да лежа и да чакам бебето да се появи.
 (Фери, това не се отнася за теб. Знам, че не си го казала с лошо. Паника съм си аз, така е. )
Абе, значи правилно ми се е въртяла тази дата в главата.  blum Малко остана дотогава  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines