Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:44:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 170164 пъти)
 
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: април 01, 2016, 13:33:32 »

Мен ощ не са ме излъгали, но резултатите ми от изследването са идеални - дано да не е първоаприлска шега  funnytooth
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #16 -: април 01, 2016, 17:35:39 »

Едва сега втасвам. Аз имам най- неочакваният хумор. Компютърът ми печата фактури с дата 4.01. Да ни е честита Новата година! Анулирах, писах, брисах... Всички клиенти се смяха, когато си видя честитките.
Пиша от час поне....
Кумът ни е рожденик- правен е на майтап може би.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: април 01, 2016, 22:22:52 »

По- скоро е раждам на майтап хаха. Сигурно е било яко - майка му като е казала - раждам, а баща му примерно - да бе да, днес е първи април pardon
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #18 -: април 02, 2016, 11:44:32 »

Хайде на брънч -а! Явно котката я предлагат с гарнитура от мушката, може и да е вкусно Wink
Най- неочаквано и Родният ме метна вчера sad. Връща се и казва:"Купих всичко /от списъка/, презервативите са в джоба на якето ми!" И аз, патката ми с патка, отидох да проверя дали наистина се е вързал /аз детеродни органи изобщо нямам, пък и годинките ни са доста/ и естествено нищо не намерих. Пък той нито майтап носи, нито майтап прави, та яко ме изнедадА.
Радвайте се на хубавото време, утре ще вали sad


* 12931016_1114607968589298_6409450492566082945_n.jpg (67.33 KB, 303x303 - видяно 2892 пъти.)
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: април 02, 2016, 18:41:44 »

Взимам и закуската и котката, че моята е по любов и няма кой да гушкам тия дни smile  Свекърва  добре ви се е получил Първи Април, разсмяхте ме много добре. Аз никой не излъгах, ма и мен никой не ме излъга.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 02, 2016, 19:22:02 »

А пък аз влизам да ви почерпя - вчера стана една година откакто живея с любимия! Като на шега  girl_wink



Пожелавам си още 100 така  Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #21 -: април 03, 2016, 08:57:57 »

Добро утро! Ние вчера се разбихме от обиколки. Чак като седнах на стола на компютъра и търсех от коя страна е коланът tease
Бубе, пожелавам ти ги тези по 100. И ние на майтап заживяхме заедно. Само дето нямаме дата. Една вечер, втора, айде на третата още малко багаж да попримъкна. Пък после за няколко дни, то станаха седмици...
Свекърва, дай я тая рижавата. Тъкмо по вкуса на Алф е!
Скай, едва ли... Като са разказвали какво раждане е било. Ама той кумът близо 5 кила бебе бил. Форцепси, напъни, зор... Направо не знам как са се навили за второ. Баща му е "присъствал" през прозореца надничал. Майка му през смях разказва и как една циганка го е нахранила. Ама зорът какво ли не принуждава...
Леко се изнервих! Чакам нашите да се натуткат 1час.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: април 03, 2016, 10:22:25 »

Здравейте smile

Свекърва, много добре са ви са се получили майтапите Wink
Сега като знам, че и утре ми е почивен ден и нищо не мога да се накарам да свърша lol Ще стане "Не оставяй за утре, това, което можеш да свършиш вдруги ден" lol

Хубав ден на всички smile Харесвам ми този слънчев април  Sunshine
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: април 03, 2016, 10:49:31 »

Добро утро!

Бубе, честит да ви е повода и още много поводи за празнуване да си създавате заедно!
Прибирам цялата торта, че е точно по мой вкус, обожавам направо!


Панда, направо ти завиждам на спокойствието! good

Аз и първият и вторият път не мирясах, сън не ме хващаше, докато не изгладих, подредих и подготвих всичко за бебето.....месец преди термина.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: април 04, 2016, 07:50:58 »

Добро понеделнишко утро!
Хайде на кафето с лалета heart Дано ни е хубава седмицата! Без болести и неприятни емоции, пък може и джакпотът от 6 милиона да ни чукне по главата Wink
Преди малко казаха по радиото, че има хубав бизнес на Женския пазар в София - булка за емигрант върви около 10 000лв. Едва ли ще имат претенции за възраст, та може и аз да се цаня. Първо трябва да проверя колко ще ми струва разводът и да си направя сметката. Обаче няма жени кандидатки, че да вземем още 10 000лв. семейно. Това си е направо дискриминация по пол, мъжете не се харчат добре Wink Мъжки майки, мислете му...
Спорен ви ден, аз отивам да се захващам с дейности под достойнството ми sad. Който хойка през почивните дни и спазва като Панди принципа отлагане на работата, така е. Сега вече яйцето е до г.за и трябва да я свърша, няма мърдане pardon


* 12670649_1115944058455689_2234831683868179125_n.jpg (52.44 KB, 288x288 - видяно 2821 пъти.)
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 04, 2016, 08:19:04 »

Добро утро!

В двора, у дома, лалетата вече са напъпили, още малко им остава да се разтворят  Girl_hide Много е пролетно, въздухът ухае на слънце!

svekarva, а дано за джакпота. Обаче аз съм като онзи виц, дето някакъв човек, цял живот се молил на Бог да спечели от тотото. Когато умрял, отишъл в рая и поискал обяснение от Господ, защото пък след толкова молитви - нищо. Отговорът бил - е, да беше пуснал поне веднъж фиш!

Мотото ми днес:
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #26 -: април 04, 2016, 08:25:42 »

И аз се хвърлих в боя.... На работа съм. Новата колежка я няма. Май се е отказала.
Слънчево ми е! Не ми се работи.
За Острова има защо да го хвалят. Огромно пространство с алеи. Клетките сумарно са сигурно като в досегашната зоологическа в Пловдив, но са раздвижени. Детето пощура да търчи. Паркингът е малък, ама безплатен, вход няма.... Супер икономична разходка!
Имам снимка на Дребосъчка с лалетата около нас. Тия дни трябва да се задействам и да покажа. Много красив сезон е!!!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #27 -: април 04, 2016, 08:39:43 »

Добро утро  give_rose

Бубе, честита ви годишнина, да живеете и да се разбирате дъъъълго и щастливо  heart

Аз в събота и неделя 2 дена (неделя до половината) бях на форум за бременност, видях се с Нат (съвсем случайно), мноооооого и е сладко коремчето вече и бебето много се вълнува  heart А пък миличкото ми Писанче 2 дена е шетал вкъщи, в неделя се прибрах, всичко изчистено, сложил да се готви, кумът (беше ни на гости) измил всичко, абе златни УбаФци с две думи  Girl_hide

Тук да не станем като в САЩ да се женят за емигранти по сметка  crazy

Панде, много ме кефиш колко си дзен  heart

Много хубаво, че не се сбъднаха прогнозите да вали  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 04, 2016, 08:52:49 »

Добрутро!
И аз вчера имам 2 букета с лалета подарени. Цап-царап от градината на братчетката... На Кик 1 лале, което едва не беше уморил от размахване, а на Кари бяха 6, като се връща да търси седмото по улицата, че го намери та и него сложихме във вазата и аз из тия дни ще ги покажа. Вчера си дойдохме само с Кик, водих го на контролен и тая вечер пак ще потегляме към село. Кари си остана там, хич не й се мърда от баба й  pardon то и за нас добре, с едно било песен  Yes успях да гледам учудващо много от фигурното пързаляне по ТВ през уикенда, суперрррр, до скоро не можех и да си мечтая... Ще пазарувам през тази седмица, пердета и мебели. Мебелите най-вероятно ще са от Виденов, онлайн... За ъгъл почти съм избрала, за друга мебел трябва да ми мерят мястото за някакво секционно или скрин си мисля, отгоре да си сложа Тв? Ще го мъдря още няколко дена.
Не искам да ми се пада печалбата от тотото, живот и здраве и то всичко си се нарежда  good виж за сириец бих си помислила, нали в смисъл да направим добро на братята мюсюлмани, не за друго, хихихи, моя мъж сигурно повече ще се котира, че е синеок  tease
Али, аз съм пропуснала, че си щяла да имаш колежка. От зоо-то искам снимки...
Свекс, я разправи за сериЯла, и другия султанския много се заплетИ да видим, дано да е само 1-2 сезона, че не ми се занимава, предния беше 3 или 4 и много яко дотегна накрая...
Моя заспа ще взема и аз да са гътна до него, че ми се дремва...
Бубе, честита ви годишнина и от нас!!! Живи и здрави и много да се обичате!  heart
Хубава седмичка!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: април 04, 2016, 09:04:09 »

Фани, аз Анандито я отписах по повод запролетяване. За кой султански питаш, Кюсем султан стигнах само до преведените и налични в Ютуб серии. Иначе само Великолепният век гледам, ама той хептен на криминале замяса. В момента Сюлейман е ни жив, ни умрял и останалите плетат мрежи и търсят отрова...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines