Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 07:16:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 169001 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« -: април 01, 2016, 07:18:03 »

Честит ПЪРВИ ЮНИ! Да открием отново детското в нас, да се усмихваме повече и да караме и другите да се смеят good


* 12512247_1113707632012665_8600725061963010963_n.jpg (65.44 KB, 329x329 - видяно 2843 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: април 01, 2016, 07:33:53 »

Честит ден на труда  girl_wink Аз отивам да се трудя за последно днес!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: април 01, 2016, 07:42:38 »

Айде честит ви сбор!
Свеката rulzz, baby!!!
Размина ни се пътуването този уикенд. Ще си идем само до село, но здраве да е!
Снощи ходих на родителска и се чудя упорито кога ще ни кажат да не ходим повече на тренировка. Говорихме за заложбите на някои деца, че са по-добри от други, а на мен през цялото време ми идеше да кажа, че не ми пука на какви състезания ще ходи детето ми или не, дали ще се развива в тоя спорт или не, а просто ще го прави докато и харесва и абсолютно необходимо за нейното здраве. Сигурно не сме много добър пример и за останалите, но затова и си траех през цялото време. А те хората бяха недоволни, че децата в нашето съчетание изглеждали като Крачун и Малчо, не се били занимавали достатъчно с тях, за кво сме били плащали? Като ги слуша човек ще си помисли, че ги готвим за олимпийско злато поне. А то у нас за кви изяви говорим, за кви 5 лв?! Хубавото е, че все още ще ходим на състезание на 21-22 май въпреки че сме от "назадващите" както се изразява мъжа ми.
 С тия черни капки направо сме като оня лаф: Дадох на габровеца влажна кърпичка: Изтри си очите, лицето, устата, ръцете и накрая обувките, умрях от страх, че накрая ще я изяде, че да не става зян, хахха... Та и ние така навсякъде мацаме е черни сополи!
Друго не се сещам засега. Лек петък!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #3 -: април 01, 2016, 07:43:41 »

Аз да обобщя с Весела Коледа и да затворим празничния цикъл smile

Спорна работа, Панди!

Аз съм щастлива днес е понеделник и петък едновременно, ни в клин ни в ръкав си пуснахме два почивни дни на средата на седмицата и избягахме от София, на слънчевко, в розовата долина, ходих боса по тревата, и летя ... толкова енергия да ми дава това място. И изобщо почивките от вторник до четвъртък много ми допадат smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 01, 2016, 07:51:23 »

Добро утро и да ни е честита новата темичка smile

Харесва ми поста ти, Свекс smile Аз днес, едва ли ще измисля някоя хубава измишльотина да залъжа някого, ама нищо ще се радвам като ме лъжат мен  yahoo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: април 01, 2016, 08:24:25 »

Добро утро и честита ни нова тема! give_rose

Не ми се мислят лъжи и май ще пропусна.  pardon Ще видим и мен дали някой ще успее да ме метне.

Снощи чистихме едни гардероби и като гледам колко дрехи за пране има, зле ми става. Станах рано и първата пералня е пусната. Сега мисля да се лакирам, че после ще ме карат сигурно да хващам улиците за разходка.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 01, 2016, 08:27:14 »

Добро и от мен  Clover

Свекърва, много положителен пост и картинката е много хубава  heart

От сутринта ми е едно слънчево и превъзбудено. Не зная дали защото днес ми е ден за излизане, или защото съм на ФМ следобяд.
По повод прегледа - май доста съм се притеснила, събудих се толкова рано и само се присещам за някакви глупости  nea

Преди  малко видях тези трикчета във ФБ, може да са от полза за някой Wink
http://brightside.me/wonder-curiosities/20-ingenious-practical-jokes-for-april-fools-day-129905/

Хубав и много слънчев ден на всички  Sunshine
« Последна редакция: април 01, 2016, 08:31:25 от ma6ka_ » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #7 -: април 01, 2016, 08:29:20 »

Добро утро  give_rose

И аз не съм от тия лъжещите, ама и не се сърдя ако ми погодят номер smile

Слънчев и прекрасен петък на всички  heart

ЕДИТ: Машка, успех на прегледа, пиши после в съответната тема  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: април 01, 2016, 08:55:52 »

Машка Bravo Bravo Bravo Bravo heart Пусто няма на кого да погодя номерата, има страхотни идейки good
Аз само дадох списък с покупки на Родния и някъде към края сложих "пакет презервативи". Що пък не - ще си ги надуваме вместо балони funnytooth
Фани, съчувствия за черните капки. Спомням си, че не излизаха петната от тях. Ама пък като си ги размажат сополите, все едно имат мустаци. Wink
Киви, искам и аз боса по тревата, ама ще е в неделя и го дават дъждовно blum
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 01, 2016, 09:38:49 »

Здравейте от мен и честит първи април! Аз празнувам по-скоро това, че пролетта най-сетне дойде! Иначе не мога да излъжа никого, никак не ме бива в това  Girl_hide Дори да измисля някоя забавна лъжа, после ми стана неудобно да я кажа  blush А и хората си ме познават, знаят, че не мога да лъжа. Една приятелка сутринта преди да съм се разсънила добре, изтърси, че е бременна и аз почти повярвах  blush Ама аз не смея да си правя такива шеги с хората, че при мен е по-вероятно наистина да се хванат и после да е неудобно да обяснявам, че не съм. Пък и ще е камък в моята градина все пак  pleasantry
А, сетих се още нещо, което мога да празнувам днес - преди точно 29 години на днешния ден съм била зачената, или поне така смята майка ми, наскоро ми го каза  girl_haha Ама и това ако не е странен повод за празник  tease
Хубав ден от мен, момичета! Аз ще ходя да си взимам едни изследвания, стискайте палци всичко да ми е наред  danceg
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #10 -: април 01, 2016, 10:31:00 »

Добро утро и добре дошъл на Април!

Започва много добре с птичи песни от близкия парк! Аз никого не лъжа и рядко някой е успявал да ме излъже,но са много забавни вашите поздрави Wink

Така като се затопля и ме обзема някаква паника дали нещо не пропускам за организацията на сватбата и ми става нервно как ще се получи накрая. Иначе ние вчера хубаво се разходихме. Ядохме хубав сладолед и се прибрахме пеша. Имам чувството,че летя в това време.

От кога чакам да стане такова времето,че да ви поканя на тази беседка:

Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #11 -: април 01, 2016, 10:54:11 »

Честит ви април!
Дано  да е слънчев, успешен и да донесе много радост, шеги и забавления smile
Нашият не започва добре - Бубичката ми е много болна, от снощи на АБ, дано бързо й подейства.

Анн-Шърли, супер ден са си избрали вашите, сигурно си много забавна Wink

С годините съм си правила доста шеги, но днес хич не съм в настроение. Повтаряме с Бубет една шегичка от едно детско филмче и правим понита от пластилин. Както е тръгнало, ще ядем пластилин днес, хахаха
Ето първоаприлската шега по спирките на градския транспорт в квартала smile



Не ни мислете, разгорещили сме се (в пряк и преносен смисъл)  Sunshine
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: април 01, 2016, 11:20:10 »

Миличката Бубет heart heart heart. Дано бързо се оправи good Тя сигурно и да яде няма да иска, много са трудни, когато са болни. nea
Хаха, чудесна шега на таблото good
И моята лъжа днес е, че никога не лъжа funnytooth
Подмених вътрешността на вестника на майка ми с вчерашния, ама на нея изобщо не и направи впечатление. Изчете го отново, без забележки.
Мен обаче ме метна жената, която отчита водата - имали сме само два кубика за месеца. Тръгнах да търся лупи и фенери, да се види по- ясно...Пък тя една солидна дама, винаги дава вид на много отговорна и сериозна и изобщо не я заподозрях. blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #13 -: април 01, 2016, 12:00:15 »

Свекс, чудесно чувство за хумор, ама и инкасаторката не ти е останала длъжна  witch. Сноуче, бързо оздравяване на Бубет! Curtsey
Ади - покани ни де, в такава обстановка как да не дойдем  Ice_cream smile Ан - честит рожден ден! Good luck Birthday
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 01, 2016, 13:24:21 »

Кой го излъгаха вече днес?
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines