Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:23:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите слънчеви деца родени 2016г  (Прочетена 50960 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: март 30, 2016, 13:49:31 »

Тук можете да споделяте всички грижи, въпроси, радости и сълзи по отглеждане на вашите малки съкровища родени през 2016г.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 30, 2016, 15:36:10 »

Маги, благодаря ти, че си се постарала да направиш темата.  give_rose
Дано се включват новите мами и все с хубави новини! smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 30, 2016, 21:53:41 »

Хайде да ни е честита новата темичка! Да се напълни все със здрави и пухкави бебчета.
 heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #3 -: март 31, 2016, 08:29:55 »

Ехе, много хубаво, че си имаме отделна темичка! Да се напълни с много, много щастливи мами и бебчета  heart heart heart
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: април 09, 2016, 16:33:51 »

 give_rose Здравейте! Май аз съм първата мама дето ще се похвали в новата тема.Нашето момченце се роди на 29 март.в 16:10 цели 3,600кг.50 см. 8 дни преди термина.Раждането мина нормално само 8 часа.получих леко разкъсване но минах само с 2 шева външно.Сега сме си вкъщи,гледаме си се,радваме си се и така. heart
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #5 -: април 09, 2016, 17:37:54 »

Честито, Сладурче.
Пожелавам на малкият Димитър много здраве, щастие и безгрижно детство.
Браво на теб, голям мъж си родила, бързо възстановяване.Разкажи повече когато имаш време.
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: април 10, 2016, 12:58:40 »

Благодаря за пожеланието.Ами незнам какво още да разказвам.Приеха ме в болницата заради високо кръвно нямах признаци за раждане,освен че бях е 1пръст разкритие,но докито каза че не е признак че ще раждам.много жени са изкарвали по 1 месец с толкова разкритие.Но през ноща имахлеки контракцииНа сутринта при прегледа казаха че вече разкритието е 2пръста и ми дадоха хапче направиха ми клизма и от там нататък всичко започна.Обадих се на Милинкото да му каза че раждането е започнало,защото той беше на работа.В 2 часа имах пълно разкритие но нямах напъни и ми включиха система.След 2часа вече прегърнах моето малко съкровище. Педиатърката ме попита как ще се казва и после отиде да го покаже на таткото.който чакаше отвън.Милинкото ми разказа после как педиатърката се показала отвън и му е казала"тате запознай се с Митето".И от там една еуфория. обаждания на близките да им се похвалим.Моята майка веднага се похвалила в фейсбук че е баба за втори път.А баба ми даже ми се "скара" защо не съм й казала че ще раждам.Същата вечер нашият татко направи събиране с приятели и така се напили,че два дни незнаеше на кой свят се намира.А и да кажа че баткото се роди 4 кг.и имах 6 шева.На това раждане също се измъчих но само 8 часа.и само с 2 шева.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: април 10, 2016, 19:50:14 »

Сладурче, да ти е живо и здраво бебчето!  smile Ех, че голям този Митето.  Bravo То на таткото каква му е работата, освен да полее хубавия повод?! Когато имаш време пиши как се гледате? Предполагам още свиквате с присъствието на новия член. Баткото радва ли се?
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: април 10, 2016, 21:10:40 »

Ехеее Сладурче, като вчера си спомням като се чудеше дали си бременна. А отговорът вече плаче  Wink Жив и здрав да ви е и вие за да му се радвате.  heart
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: април 10, 2016, 22:40:41 »

 give_rose Ееее баткото е мн щастлив.Сега вече си е при нас иначе беше при бабите,защото беше болен.Радва се на братчето си.А малкия наддава на кг,в четвъртък бяхме на контролно теглене и е качил 0,350гр за 5 дена(от изписването до четвъртък)само да кажа че ни изписаха 3,400.Даже педиатърката се учуди че е само на кърма и е качил толкова за 5 дена.Този четвъртък пак сме на теглене.Митето за сега е кротък,плаче само когато е гладен и за смяна,и по малко след 18:00 от колики,но това е нормално.А аз след всяко хранене се изцеждам понеже не изяжда всичко,а изцеденото го замръзявам в пликчета за кърма.Така правех и при първото.Гледам да ям храни който не предизвикват газове,за да не се отрази на бебчо.Не пия газирани напитки.Пия преварена вода с копър,казват че е добре да се пие за повече кърма,а и е полезна в премахването на газовете.Сега се приспахме и след малко и аз ще лягам че ме мъчи главоболие.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: април 11, 2016, 07:31:37 »

Сладурче, честита рожба smile Да ви е жив и здрав, много да ви радва и да ви кара да се гордеете непрекъснато smile  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: април 11, 2016, 07:41:49 »

Честит син, Сладурче! Двойна мъжка мама, а? Браво! Пожелавам ти да са ти живи и здрави, много да те радват и на теб жеУезни нерви ти пожелавам. Баткото на колко е?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #12 -: април 11, 2016, 08:46:15 »

Сладурче  give_rose Честит втори син  heart Да ви е жив и здрав и все толкова добре да расте малкият Димитър blum Благодаря за споделената информация за раждането и кърменето smile
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 11, 2016, 13:31:36 »

Благодаря за пожеланията.Баткото е на 5годинки.Наистина ще ми трябват железни нерви с трима мъже в къщата.За сега повече ме изморява ставането през 2-3 часа.за сега се храним на поискване,няма определен режим..Тази седмица ще видим как ще се отрази на баткото.Снощи мина добре таткото се занимаваше с баткото къпане ядене спане.понеже баткото си избра да спи при татето че бебето щяло да го събужда.Но живи и здрави след  месец два ще ги паркирам в една стая да спят.трябва да свикват.
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 14, 2016, 16:21:38 »

Здравейте!Днес пак бяхме на конролно теглене пак е наддал 0,350 грама сега тежиме 4,100кг.добре се развива.Имаме и колики,доки каза да му давам по 10капки инфаколик.От утре започваме и капките витамин д за рахит. За сега всичко е супер.
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines