Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:18:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Размяна на  подаръци за Великден  (Гласуването приключено: април 02, 2016, 09:03:27 )
да - 14 (100%)
не - 0 (0%)
Общ брой гласове: 14

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за Великден  (Прочетена 59306 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 28, 2016, 18:33:42 »

Тони, чудесен подарък си имаш и ти.  smile

Али, уф, успокоих се.  smile Радвам се, че съм те зарадвала.  heart
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #151 -: април 28, 2016, 22:04:22 »

Момичета, приказни подаръци, П Р И К А З Н И!!!!!
Толкова съм щастлива, че успях да се включа в размяната - и на мен целия процес ми донесе страхотни емоции и удоволсвие, а сега душата ми ликува като разглеждам постовете ви  yahoo.

Kiwi, и тук да ти кажа, че съм много щастлива, че ти допадат подаръчетата....аз знам, че си падаш по хендмейд, а аз пък обичам да подарявам ръчно изработени неща smile Когато писах пожеланието видях, че на Витоша беше навалял нов снежец и аха да звучеше:
 "Сняг се сипе на парцали,
  Снежанка на Kiwi подаръци прави! " хахахахахах

Иначе за богините нямах време да го мисля. Първосигнално исках да съм Нефертити (мама ме наричаше нейната Нефертити като малка), но после реших че не е съвсем богиня и второсигнално си избрах Афродита - гръцката богиня на любовта и красотата.

Желая ви вълшебни празници!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 28, 2016, 23:14:09 »


Руми супер подарък си имаш:) Браво на Тони
Панди миличка,толкова се радвам,че ти харесва тортата.Аз да си кажа този път,понеже ми беше трудно да избера и реших да изчакам до последно зайчето мен да избере.Бяха останали две богини и си избрах Персефона.Като видях ,че е Панди вече имах план.Чаках само Томи ( тогава Бамбук) да се роди и да започна приготовленията.Много обичам торти от памперси и досега винаги поръчвах да ми правят,сега реших сама да се пробвам.Ами трудна работа си е да ви кажа,не се справих перфектно,,,ма хайде..Много исках персонализирано боди,понеже са ми любими (и аз имам за бебка вече:* Али ),исках и нещо лично за мама (лакчета и пастелче),шпионирах Панди във Фейсбук да видя какъв и е стилът,но не беше много успешно:)  Та,затова заложих на розовата гама.А книжката  е за татко Пандьо,да учи малкия на езици,като порасне Wink
Видях,че харесваш оранжево,та избрах яйцата и лигавника,,,много търсих и такива буйки,,,но без успех.
А за памперсите на първия етаж са размер 1 ,от 2 до 5 кг,а на втория са размер 3,  от 4 до9 кг.Не бях виждала шарени памперси и реших да са такива,тъкмо повече цвят в тортата.
А пък да ви се похваля,че си имам награда за подаръка от мама Панди,получих първи кадри  на малкия Томи   heart  Охххххх  истинско ангелче,прекрасен е heart

Аз избрах да съм Хера,понеже е богинята на брака ,семейството и закриля бременните жени.А и понеже имах едно невероятно куче,което се казваше Хера  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #153 -: май 04, 2016, 20:32:12 »

Хайде да покажа и аз красоти...
Дадоха ми двата подаръка едновременно и не разбрах кое от кого е. Отворих първо този от Еми - явно по ред на пристигане Wink


* Picture 056-1.JPG (40.02 KB, 640x360 - видяно 462 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #154 -: май 04, 2016, 20:36:39 »

Вътре се криеха: книга (никога не съм чела нещо от автора blush , а е сред тези, които са ми в листата "трябва да намеря нещо негово"), стикери (даже им измислих място), пънч (огромен и страхотен yahoo ), едно коте за малката душичка (първата вечер спа с него от мерак) и малко глезотийка тип козметика. Картичката много ме трогна! Дано нещата рязко се променят - пожелавам си го и аз, а това беше и денят, в който търчах между психо тест и интервю за работа.


* Picture 059-1.JPG (48.58 KB, 640x360 - видяно 471 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #155 -: май 04, 2016, 20:41:39 »

Вторият кашон бе от Мимето give_rose Като видях Мария на товарителницата, се позачудих коя точно. В един момент виждам само квартала и си викам - Олеее, Мимето ме е избрала yahoo
Само да вметна, че Еми беше ползвала за индивидуални опаковки на подаръчетата материали почти като на Мимето. Нещо са се наговаряли blum
Вътре в кашона се криеха: козунак (мисля, че беше домашен, а вече съм сигурна, че е опустошен), пролетно панерче за яйца, шоколадов заек, лак за нокти, шноли за Дребната (веднага поиска да й се сложат), гривна, великденска украса (едно мъничко яйце-зайче, което всеки път ме усмихва, когато го видя да виси на секцията) и една прекрасна картичка.


* Picture 063-1.JPG (51.34 KB, 640x360 - видяно 459 пъти.)
« Последна редакция: май 04, 2016, 20:44:24 от Alichka » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #156 -: май 04, 2016, 20:43:48 »

Ето всичко, което ме накара да усетя още по-прекрасно този празник. Благодаря, момичета! give_rose
Киви, май ти спомена, че си пропускала размените. Е, аз също в началото пропусках - от срам ли, от глупост ли... Вече навъртях едногодишен стаж и ще продължа с традицията danceg


* Picture 066-01.JPG (50.52 KB, 640x360 - видяно 453 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: май 05, 2016, 08:58:11 »

Али, много се радвам, че се разписа.  yahoo Много се радвам и че точно ти ми се падна.  heart
Козунака го меси майка ми. Специално го поръчах за теб, макар да знам, че си злояда, викам си, все някой ще го оцени.  biggrin Досега козунаци не съм се пробвала да правя и си викам по-добре да не си ми ти опитното зайче.  pleasantry Когато видях шнолите веднага си ги представих на русата главица на моята адашка.  heart Много се колебаех между книгата и пънч, но добре че в крайна сметка взех книга, за да не се повторим с Киви. Дано да е интересна.  smile

Пак да кажа, че съм много щастлива, защото участвам в размяната на подаръци. Емоцията е невероятна и много се надявам занапред да успявам да се включвам в създалата се традиция.  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #158 -: май 05, 2016, 09:04:51 »

Да, забравих да кажа, че имам и книга от теб. Добре, че са снимките. Двата подаръка се допълват перфектно Wink
Аз козунак обичам много. Това е от малкото тестени неща, които ям, наред с палачинките.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #159 -: май 05, 2016, 09:38:05 »

Пък аз да си кажа, че се мислех за най- скапана през последните месеци и много се притеснявах
ако бонус подаръкът беше за мен кой щеше да го вземе. Обаче пък получих един пратен от мен колет за Коледа и върнат от чужбински ненамерен получател, та все едно пак участвах в размяната blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: май 05, 2016, 09:40:11 »

Ами ние направо на крака ще ти дойдем! Какъв по-голям подарък от това?! И аз си помислих, че ще е за теб подаръка, ама видя ли не си най-скапана  tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #161 -: май 05, 2016, 09:54:29 »

Свекс, ти след заключването на терасата не научи ли най-после котката да говори tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #162 -: май 05, 2016, 14:57:55 »

Свекс, ти след заключването на терасата не научи ли най-после котката да говори tease
Запецна на "мяу" и нищо друго не казва проклетият звяр smile.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: май 06, 2016, 12:30:08 »

Али, радвам се че ти е харесало всичко. С Мимето не сме се наговаряли, но явно добрите чувства към теб са били общи и силни smile, та сме се телепатизирали smile

Да си ползваш със здраве всичко. Авторът ми е много любим. Хареса ли ти това от него, ще ти хареса всичко друго. Малката козметика е от Австрия, ако ти допадне ще питам за още. Пънчът е мой, но вече няма да го ползвам, предавам го в сигурни ръце.

Весел празник днес на всички ! smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #164 -: май 09, 2016, 13:11:45 »

Имам си и аз подарък вече  heart От прекрасната и мила Гери, която ми писа предварително, че ще се забави и да го чакам след празниците smile Снимки довечера ще пусна, че сега не мога да ги просна на бюрото да снимам, нооо си имам бебешка пижамка (тамън се бях засилила да купувам, та ми идва точно навреме), една розова рокличка за бебка  heart И една гривна за мен  smile Благодаря много, слънчева Гери  heart Много, много ми харесва всичко  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines