Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:31:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Размяна на  подаръци за Великден  (Гласуването приключено: април 02, 2016, 09:03:27 )
да - 14 (100%)
не - 0 (0%)
Общ брой гласове: 14

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Размяна на подаръци за Великден  (Прочетена 59750 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 27, 2016, 22:57:20 »

Книжката smile с Фреди


* 13115370_10209831904462854_2104919308_n.jpg (39.89 KB, 216x384 - видяно 2545 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 28, 2016, 08:23:26 »

Имам си подарък от Кивииииииииии  danceg danceg danceg danceg danceg


Вчера в последните секунди го взех от Еконт и не можах да вляза вечерта да го покажа, понеже излизах с една приятелка..

Кивинце, прекрасно е.. Много ми харесва несесера... Хем е великденско, хем не е! Прекрасен е  good good Не знам дали знаеш, че любимите ми цветя са лалета, ама си ме уцелила с кокошчицата  Yes
Картичката е сладка и краткото, точно и ясно пожелание в нея е напълно в твой стил.. Разбрах, че е от теб преди да прочета Киви, ако искаш вярвай.. Където и да съм чела пожелание към някого от теб, винаги си точна, ясна и посланието носи много повече от няколкото думи, с които е казано! (За разлика от мен, която съм бекрайно многословна  crazy )






Относно Богинята, която избрах да съм.. Цялата ми сутрин беше много любовна и ми беше много приповдигнато.. Аз или показвам любовта си яко и лигаво, или не.. Средно положение няма.. Та, като видях богини.. Викам на любовта, днес ми е любовно.. Да, ама Афродита вече беше заета от друг и викам ще оставя Древна Гърция и ще мина към Древен Рим  pardon Затова избрах Венера, която е аналог на Афродита. Всъщност Венера първо се сочи като богиня на Пролетта, а то тъкмо беше пролетно, та 2в1  danceg

Едит: Вчера се чудех, коя богиня бях аз.. Бях забравила, явно не ми е било любовно вчера  crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 28, 2016, 08:31:36 »

И аз имам пратка, ама каквато съм патица не съм написала офис на Еконт, ами адреса... Не знаех дали няма да вали и евентуално да не мога да изляза. Да ме извинява зайчето, че го понабутах май  blush хич не съобразих начииии.... Имам разпи предположение от кого е. Ще й пиша на лични, че съм я разкрила... tease
Киви, страхотен подарък! Браво!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #123 -: април 28, 2016, 08:38:38 »

Хехехе, Тони! Много се радвам, че така съм те вдъхновила! Много мило ми стана!

Много се забавлявах докато събирах елементите от твоя подарък и точно това ми беше целта, да те зарадвам. Ти сама се издаде ( след леко подхлъзване от мен  hurrah), че напоследък си падаш по червения цвят и от там тръгнах, това е обединяващият елемент, затова сега пилето ти отива на маникюра. Хахах.... the devil is in the detail...

Къде ми е бил акъла да пропусна толкова много подаръчни кампании, доставих си истинска радост и подарявайки и получавайки! Красота!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: април 28, 2016, 09:06:09 »

Киви, пропуснах да кажа, че Илиян е вдъхновен от това "Киви".. Пита ме, от кого е подаръка и аз казвам Киви.. А той.. "хмм..Кратко, точно и ясно.. Що за име е киви, обаче".. Викам, а бе тя не се казва Киви, това е никнейма й във форума  girl_impossible Но сигурно Киви би било готино име, само по себе си, щом го възприе като истинско име  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #125 -: април 28, 2016, 09:09:28 »

Много е зареждащо! Много!
Казвала ли съм ви, че не си падам по форуми tease Wink Ама вие ме грабнахте от раз!
Лоли, бях видяла едни уникални обеци. Когато ми се падна да подарявам на теб, си казах - обеците! Отивам ден неделя - магазинът затворен. Греда номер 1. Обиколих сума си магазини, които обичам. Оказа се, че отдавна не съм обикаляла в неделя и не малка част от тях бяха затворени. Оттам минах на план Б да събирам малки подаръчета.
Когато влязох за книжка - тази ме грабна от раз. Влязох, за да купя книгата, която аз четях като бременна. Тя дава един детски поглед на това, което ние наричаме беля. Много съм се смяла - на глас, от душа и сърце. Хубаво, ама книжката я нямаше. Греда номер 2. Изчерпана! Така купих тази, която сама ме намери. По-точно теб намери.
Когато си сложи лентичката, се притесних за подаръка, защото по мои сметки беше по-напред в бременността. Ти самата беше писала, кога очаквате бебка. Викам си - Оле, дано Лоли не ми се разсърди, защото както Руми каза - не всеки обича да се подаряват неща предварително smile Бодито не е от най-малките, моля, моля. Да, на мен ми се вижда много мъничко, ама моето щураче вече порасна. Wink

Та така - избрах Хера, заради това, че закриля семейството. Това ми е най-важното! heart
Искам да благодаря, че създавате такива прекрасни емоции! Това ми е пета поред тежка година! Като изключа 2014, която беше средно тежка, другите вече ми идват нанагорно. Ако нещата не поемат рязка посока, за следваща размяна на подаръци може да ме уредите с карта за Нареченски бани да лекувам нервата, заедно с камара даскалици blum
Ще покажа моите красоти в най-скоро време, че телефонът и компютърът ми говорят на различни езици, а снимките от апарата си е врътня да се свалят. blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #126 -: април 28, 2016, 09:20:08 »

Що за име е киви, обаче".. Викам, а бе тя не се казва Киви, това е никнейма й във форума  girl_impossible Но сигурно Киви би било готино име, само по себе си, щом го възприе като истинско име  pardon

Тони, Киви-то е като на семейство Панди историята, това си ни е вътрешносемейното обръщение за ужас на всички, но на нас си ни харесва, защото си ни е лично, само си дойде при нас. Ти да видиш малкия змей като се научи да казва киви, няма мама тате, ако му трябва някой е Киви... хаха... Явно го свързва с близки хора, защото и баба си беше кивосал.
« Последна редакция: април 28, 2016, 09:22:22 от Kiwi » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: април 28, 2016, 09:23:10 »

Тони, Киви-то е като на семейство Панди историята, това си ни е вътрешносемейното обръщение за ужас на всички, но на нас си ни харесва, защото си ни е лично, само си дойде при нас. Ти да видиш малкия змей като се научи да казва киви, няма мама тате, ако му трябва някой е Киви... хаха... Явно го свързва с близки хора, защото и баба си беше кивосал.

Не знаех това, но сега ми харесва дори повече..  heart good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #128 -: април 28, 2016, 09:40:02 »

Ама страхотни сте всички  heart И аз като Али не си падам по форуми и не пиша никъде другаде...ама тук бая се пристрастих, някак сте мни много компактни, лични и всяка ми харесва по различен начин  give_rose
Затова и подаръците всеки път са в десетката, защото знаем достатъчно неща една за друга Wink

Киви, много нестандартно семейно обръщение хехе...аз само животни съм срещала (ние сме семейство котки  Girl_hide )

Последно - сутринта си мислех, че нямам търпение за Коледната размяна на подаръци  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 28, 2016, 10:15:52 »

Ние сме Мишки  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #130 -: април 28, 2016, 10:17:10 »

Ние сме Мишки  pardon
sarcastic Ние бяхме на мишки и минахме на плъхчета... Offtopic
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 28, 2016, 10:44:57 »

Фери  heart heart heart heart heart heart heart heart cray cray cray cray cray cray cray

гривната даже се съчета с днескашния ми тоалет:
БЛАГОДАРЯ!!!!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #132 -: април 28, 2016, 10:51:21 »

радвам се, че са ти харесали smile Интересува ме дали ще отиват на роклята  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 28, 2016, 10:55:27 »

радвам се, че са ти харесали smile Интересува ме дали ще отиват на роклята  heart
ооооо, да, тя понеже е с различни нюанси на синЮ в цветята и страхотно се вързаха и шала и бижутата, абе нямам думи... Ей това е то да вложиш душа в избора!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 28, 2016, 11:09:13 »

Фани, Фери, страхотни цветове !
Картичката също е супер give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines