Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:19:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема март - бяло и червено!  (Прочетена 178655 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #600 -: март 31, 2016, 08:52:07 »

Добро слънчево утро! Sunshine

Вчера много мрачни сте били всички. huhhuh.gif
Аз почти цял ден бях по улиците. Добре ми се отразяват разходките и контактите с хора, ама много ме  заболяха краката. Пък и малко ме е страх да не хвана някой от върлуващите вируси, ама ми писна все в нас. Излизах с приятелка, после малко разходка с брат ми, накупих си някои козметични нещица и се прибрах. Седнах да отморя малко и хайде пак навън.

Снощи бяхме на оперета...тоя път не съм особено впечатлена. Очаквах повече...
После се видяхме с приятели, дори бяхме седнали отвън, защото не беше много студено. Изпратих Влади да рита, а аз се прибрах и блажено заспах.  smile

И днес се очертава тежък ден.  girl_haha Още не съм решила кое по-напред да направя.

Фани, бързо оздравяване. give_rose

Фери, и аз пролетното не мога да го закопчая, но в това време не ми и трябва. Добре, че си накупих няколко сака, та с тях ще се нося. Много ми се носят дънки, ама няма. Онзи ден пробвах и си влязох в моите, даже ги закопчах, но ако седна много ще ме притискат и се отказвах.

Много обичам да оцветявам детски книжки. Когато бях по-малко флумастерите с повече от 20 цвята ми се струваха като мираж. Племенницата, като беше по-малка и започнеше да оцветява....ами много се дразнех, защото драскаше като луда.  angry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #601 -: март 31, 2016, 09:09:11 »

Привет!
Аз нали съм на обратно, оцветяването ме изнервя sad. Даже едно време като бродирах, все си чудех дали да не направя само бодовете по контура, а някой друг /майка ми/ да запълни останалото. Рисунките направо ги започвах с цветове. Хич не обичах "гипс", светлосенките са си вид оцветяване и направо се насилвах, ама трябваше, че влизаше във всички изпити с рисуване.
Днес и на мен ми просветна. Имам обаче голяма и гадна пъпка, там ми е избила лошотията. Wink
В неделя по католическите календари е Томина неделя и пак сме канени у колежката за доизяждане на великденската трапеза. Яд ме е, че го дават дъждовно, гласяхме се за дворен пикник. Няма да взимам чесън, в каквато и форма да ми го предлагат, че още вони къщата smile
Миме, коя оперета гледахте? Имаме подарък за моя РД билети за "Недоразбраната цивилизация" на Теди Москов към средата на април и чакам с нетърпение heart


* 84_n.jpg (64.3 KB, 324x324 - видяно 2647 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: март 31, 2016, 09:19:54 »

Вие явно много вталени якенца носите, аз чак сега спрях да ги закопчавам. Миме, защо не си купиш дънки за бременни, но вярно, че може би няма да ти трябва много, много лятото, ама са толкова удобни.

И мен малко ме е яд, че събота и неделя го дават дъждовно, че ще пера бебешките дрехи.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: март 31, 2016, 09:37:04 »

Свекърва, "Магията на любовта" се казва оперетата. Очаквах някаква супер комедия, както ни я и представиха, но според моите представи не беше такава.

Панди, вталени са, да.  smile Дънките за бременни не ми харесват, пък и наистина сега те първа започва да става топличко.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #604 -: март 31, 2016, 09:41:37 »

И моите повечето са вталени, ама имам един шлифер, който ми е по-широчък, сигурно ще свърши работа ако е по-хладно smile Този месец си накупих обаче клинчета и рокли и минавам в такъв режим, че ми писна с дънките, пък и лятото сигурно ще ме запарват с тия парчета на корема  nea

Събота и неделя съм на форум за бременни и ми е горе долу все тая за времето  smile

Свекс, не позволявай на една пупка да ти развали настроението...аз напоследък съм ужасТна и трябва да съм все в лошо настроение  NO
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #605 -: март 31, 2016, 10:15:08 »

Добро утро  Sunshine

И аз имам една пъпка на носа,дето 2ра седмица не иска да изчезне. Лошотията ми дълго трае biggrin

Охх, много харесвам пролетно-летни бременни с цветни хубави рокли и туники <3 Не харесвам жени,които се запускат и се навличат с каквото им падне,но то пак е до това да се чувстват добре.Ако карат тежка бременност е разбираемо.

Ние вчера се разходихме,пихме кафе, гледахме филма и беше адски приятно и ободряващо. Филмът беше стойностен,но не прекалено тежък. Нямаше сцени на насилие,както и се надявах. Подразних се,че такива филми ги дават в някакви малки,силно казано кина,а малоумни холивудски бози се въртят с месеци по големите и хубави зали. И въпреки че в залата имаше 4 реда с по 7-8 места и беше доста клаустрофобично, се зарадвах,че почти се напълни. Жалко,че ние бяхме най-младите...

Днес ще мина да видя цветарката на кумата да видим дали ще ми допадне тя и дали ще може да ми направи нещата,които искам.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: март 31, 2016, 10:58:08 »

Здравейте, днес настроението ми е доста по-добро, явно просто ми е трябвала почивка от задушаващите мисли  Girl_hide

След малко ще се виждаме с момичето, на което сме кумове (как се казва за нея? знам, че семейството са кумци, но само единият?) да ни даде поканите за сватбата, а ние да ѝ дадем ритуалните чаши, които им взехме.

Рони, много хубаво, че филмът ви е харесал, аз не си спомням откога не съм била в такова малко кино (освен на морето), а твърдя, че съм киноман...

Anne_Shirley, ти си първият човек, който ми казва, че харесва новото време. Милото се радва, че се стъмва по-късно и че след работа можем да се поразходим, но и на двамата режимът ни се разбърка  pardon

Фани, бързо оздравяване на Кик!

Е, отивам да събирам слънце, после съм на лекции, но съм си казала, че днес няма да допусна нищо да ми разваля настроението  blum
« Последна редакция: март 31, 2016, 11:01:12 от Bube » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #607 -: март 31, 2016, 12:27:48 »

А, то и на мен ми харесва, че се стъпва късно. Обаче сутрин все едно ставам в 5:30. Душата ми се умаря, колкото и рано да съм легнала. Едва ми се довлачва денят, докато стане 17:30.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: март 31, 2016, 14:01:44 »

Аз се върнах от обяд и се чувствам така уморена... все едно досега съм правила нещо друго освен да спя  tease

Имаме вече покани (много са оригинални) и чак сега научих в колко часа - къде трябва да сме. Според мен, графикът ѝ не е опционален, но нямам думата. Например - 11:30 подписване и в 13:00 приемане на поздравления в ресторанта. Няма да има време за фотосесия  nea

Ето малко море от мен, че така ми се ходи вече!



Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines