Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:20:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема март - бяло и червено!  (Прочетена 179153 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #30 -: март 01, 2016, 16:03:31 »

При мен нещо е луд вторникът. Изминалият час беше равен на телефонен тероризъм. Кой ли не звъня?!
Аз не успях да си спретна ноктите, въпреки че имах муза и проект даже. Поне съм и аз в тематични цветове - черно с бяло и червено. Мънинка днес е с нова червена рокля от плюш. Направих й чокото с два ластика - бял и червен и беше голяма фръцла пред огледалото.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 01, 2016, 16:15:35 »

Сноу, както сме лаконични, така сме вече на трета страница хаха

Свекърва, забравих да ти отговоря. Не е дошла още колежката ти, на трети ще идват.

Тук много хубаво напече слънце. Аз се разходих до личната ми лекарка да си оправя картона, за щастие нямаше никой и свърших работа за две минути.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 01, 2016, 17:58:19 »

Честита Баба Марта!

Аз защо си мислех, че от май месец се избират дати  crazy Аз съм 11.

Много обичам да подарявам мартенички  yahoo правя, купувам, накрая ми липсва някаква космическа сума...

Фани, входната ви врата е супер!


Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: март 01, 2016, 21:33:57 »

Ама за какво ги избирате тия дати?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 01, 2016, 21:48:17 »

Хъмм...аз пък не знаех, че трябва да избереш датата на РД или до 21-ви. Ами аз,ако съм родена след 21?  crazy

Ох, какъвто съм заплес забравих да честитя празника на Марта. Да е жива, здрава, винаги щастлива и да си носи името с гордост! heart
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #35 -: март 02, 2016, 00:42:42 »

Аз много не варвам в такива неща - дати, избор, пък каква щяла да ти е годината, ала-бала (или както казва Ема "бала-бала")....
Тъй като чак сега успях да разгледам Оскарското модно дефиле, като една видна разбирачка, много държа да се изкажа, хахахах. Ами, прави сте, голяма скука и нищо което да ми грабне окото, дори напротив. Разочарована съм, може би единствената рокля, която ми задържа вниманието за повече от 2 секунди беше на Кейт Бланшет. За сметка на това на афтър партито на VF имаше доста по-добри и по-подходящи за подобно събитие тоалети: моите фаворити са Нина Добрев и Елизабет Банкс. Гуен Стефани ме изуми с тотално неподходящия си избор на това червено недоразумение.....Мога още да пиша, но да не ви досаждам...
Лека нощ!
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 02, 2016, 01:09:50 »

Малко късно се включвам,но  Честита Баба Марта и от мен heart
Ина да ти е жива и здрава Мартичка и много късмет да има.
Аз цял ден си играя на криеница с кръвното ми.Падна ми 45/80 и ми писна всички да ми обясняват,че е нормално.Притеснявам се да не е вредно нещо за точица,която от сега ми показва кой е шефа smile
Ма така е връща ми се,понеже винаги съм мразела бременни мрънкащи...е на ми сега....Ма само на вас си мрънкам де  blum
Само утре да мине ,че съм затрупана с работа,после цял ден почивка  yahoo
Лека нощ и сладки сънища,я с Къванч  я с някой друг левент Wink или с шоколад ,,ммммммммм...или и двете :П
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: март 02, 2016, 08:49:16 »

Бе вие и от мен по- луди...По кои часове сте будни?
Хайде, последен работен ден ви е днес и голяяяяма почивка. В действителност, то само държавните служители почиват, на всички останали, особено в търговията, сега им е времето да работят.
Кога ли и при нас по празници всички ще почиват, не зная. по Първи май бяхме в Испания и ни МОЛ, ни хранителен магазин работеха. Предполагам така е и по другите европейски страни по почивните дни.
Отправила съм поглед към Мадрид, канени сме при приятели, ама баш по същото време сега. С този късмет, сигурно и музеите ще са затворени и малко се чудя. crazy
Ето ви едно скучно и лаконично кафе. Хич не си падам по подобна цветова комбинация, но от днес официално съм в Меркуриева дупка blum и с пълно право може да съм депресирана. danceg


* 12745399_924552630995890_605925445599330364_n.jpg (9.44 KB, 206x206 - видяно 2191 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 02, 2016, 08:51:31 »

Добро утро smile

Лоли
, дано се нормализира това кръвно.. Въобще не ми звучи нормално, но си зависи от това, колко ти е било по принцип сигурно  huhhuh.gif Дано скоро премине и всичко е наред  heart

Сноу, Кейт Бланшет направо е била невероятна... Толкова да я харесвам... И на мен само нейната рокля ми направи впечатление, много ми допадна дори.. Тази на Нина Добрев е направо  shok heart Много ми хареса костюмът на Еди Редмейн... Все едно аз го бях облякла, жалко че не ме използва за стилист хахах  pardon

ПОСЛЕДЕН РАБОТЕН ДЕН  danceg danceg danceg danceg
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #39 -: март 02, 2016, 09:18:20 »

Добро утро  give_rose

Нещо ми е криво и на мен, та се нареждам до Лоли да сме комплект бременни мрънкащи  pardon Лоли, и леля ми казва на бебето точица хихи...макар че вече отдавна не е  Wink

Гледах оскарите, честно казано виждала съм Кейт Бланшет и с по-хубави рокли, общо взето и другите, нищо впечатляващо...щом не ми се е запечатало в главата  NO

Не съм ви мрънкала за нашият провален 3ти март  girl_impossible Нали ще пътуваме до Букурещ и аз още преди месец съм запазила всичко, включително и една нощувка в Търново, защото искахме да гледаме шоуто на Царевец...звъня в понеделник да видя дали всичко е наред с резервацията и се обясняваме за паркинга, че тогава ще е ужас в града и те ми викат О, ама чакайте, вие нали за четвърти имате запазена нощувка? И аз моля!? Как за 4ти? Имаме за 3ти за четирима човека...какво да правя аз на 4ти в Търново  shok Та така, някъде се е скъсала връзката в комуникацията, съответно им се накарах, защото според мен са го направили нарочно понеже сме само за 1 нощувка, а те предпочитат да си ги дадат стаите за целия празничен период  diablo Съответно 2 дена преди празника, естествено няма места в Старопрестолния град, и ще спим в Русе, пък шоуто ще го гледаме в разширен състав живот и здраве  pleasantry

Днес е петък!  danceg
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 02, 2016, 09:39:09 »

А бе пуснете ми снимка на тая Кейт, бре, холан, да я видя колко е шукаритетна.
Фери, не се ядосвай с дете Царевец е къде къде по-вълнуващо. Кари само повтаряше: Прекрасно, нали, мамо?!
У Франция нямаше отде да купим хляб и в нормална неделя без да е празник, Свекс!
Лоли heart
Слънчев срядо-петък!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #41 -: март 02, 2016, 09:43:50 »

Фани, специално за теб  heart

http://krasota.rozali.com/stilut-na-zvezdite/cvetove-i-moda-ot-oskari-2016.html
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #42 -: март 02, 2016, 09:49:59 »

Честит ви ден преди ОСВОБОЖДЕНИЕТО. Тук има инициатива, подаряват прибагреника на петричани-патриоти. Довечера мисля да го развея на прозореца. Горе у майка ми имах и винаги го слагах на 3 март (и на мачове на Националния ни отбор по футбол хахаха), сега имам и у нас!!!! Поне на два прозореца в нашия блок ще има знамена.

Дайте снимка на Кейт. Аз не ги гледах и много ми хвалеха Чарлийз Терон, пък на снимка не е нищо впечатляващо.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #43 -: март 02, 2016, 10:10:20 »

Явно аз нищо на разбирам от стил, шик и мода. Половината рокли са ми много вулгарни, някои откровено грозни. Тьмно сините от линка ми харесаха и трите. Иначе това сьбитие не го следя, но заради вашите разговори се поинтересувах, та се окултурих и даже научих коя е Нина Добрев  girl_haha

Това е то, да нямаш телевизор  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 02, 2016, 10:10:48 »

Добро утро и от мен!

Я всички да се стягат и да извадят от шкафа празничното настроение, да го поизтупат и да го "обличат" blum

Фери, напълно възможно е да така да се е получило, особено ако става въпрос за голям хотел.
Следващият път бих ти препоръчала да ползваш услугите на "Алегро" или "Лъки", в последния бях резервирала нощувки за гости на сватбата ни и е любим хотел на мои приятели от Варна, винаги там отсядат и е на 100 метра от мястото за гледане на спектакъла.

Но не се ядосвай. Честно казано на такива празници е голяма блъсканица и не е за твоето положение. Друго си е да можеш да седнеш спокойно на определените за това места, а не да се буташ в тълпата.


За знамената и ние имахме и винаги за празници го изнасяхме на балкона.
Понеже балконът ни е на самата главна улица, обикновено от Общината раздават знамена, за да се сложат и да стане улицата по-празнична, но ние си имахме по-хубав.



Свекърва/b], в Мадрид е хубаво да се види двореца и ако случиш някоя имените изложба.
Макар че ти ако си ходила в Зимния дворец в Санкт Петербург, по-добре на не влизаш в този, в Мадрид.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines