Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 04:13:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема март - бяло и червено!  (Прочетена 177417 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #15 -: март 01, 2016, 11:30:03 »

Честита Баба Марта!
Да сте здрави и щастливи! Избирам 6-ти, то всяка година го избирам просто защото така знам поверието.... С датата на рождения ден.
Да е много засмяна Марта на Ина!
Тази сутрин Чуки беше много щастлива, че имаше най-после мартеници pleasantry с бухал и с топче. Очакваше, че в яслата ще дойде Дядо Коледа, освен Бабата pardon
Овцете са един път!!!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 01, 2016, 11:31:40 »

Аз винаги си избирах рождената дата (19), ама сега първо на ум ми дойде 18.. Явно се казвало.. Така, че тази година ще е 18.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #17 -: март 01, 2016, 11:39:17 »

Уууу ама да е жив и здрава малката чаровница Марта  heart Как можах да я пропусна  blum

Моята мартеничка от Боби пък е баш от тия дето Ина вика тулуп lol Ама много си я харесвам, че си е чисто българска с вълна и хубава червена прежда smile А мама ни подари мартеница щъркел да си го сложим вкъщи и като стане време да отлети да ни донесе доставката  Wink

Иначе аз днес съм с едни тъмно червени панталони, бяла блузка с червено сърчице и бяла жилетка, та цялата съм една голяма мартеница  Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 01, 2016, 11:56:12 »

За поверието, аз пък знам, че денят, който се избира трябва да е до 21 март.  pardon
Ако се избира рождената дата, то моят ден трябва да е днес. Гледам, засега е слънчево. smile
Ще видя и на 5-ти какво ще стане.

Честит празник на Марта! Да е жива и здрава, румена и засмяна.  heart
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #19 -: март 01, 2016, 12:03:10 »

Честита Баба Марта ! Да сте живи и здрави,бели и червени,весели и засмени всички  heart
Да е жива и здрава и Марта на Ина.

Аз тази година заложих само на вълнени мартеници и то най-обикновени за приятелите, на татко има с българското знаме, на мама един знак безкрайност,но чак утре като си ида ще им ги закича. ММ ми избра с камък за моята зодия.

Тони, на един ден ще сме,защото на мен си ми е 18, да видим какво ще излезе.

Аз чакам с нетърпение да тръгна утре,на 3ти ще се събираме колегите,които сме си близки от университета.Стана ни традиция около 1ви март да се виждаме,че нещо много ни разпръсна живота,а преди нон-стоп заедно бяхме, по 5 кафета пиехме,в общежитието им се събирахме еех времена.
Фери, и аз като бях в гимназията се обличах тематично на деня и майка задължително ми подаряваше и мартеничка за чантата и за несесера.

Хубав ден и хубав месец да ни е!
« Последна редакция: март 01, 2016, 12:20:09 от addicted_to_u » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #20 -: март 01, 2016, 12:19:47 »

Мерси, мерси  smile give_rose

Аааа, аз не говорех за хубавии вьлнени, а за едни големи китайски, от изкуственяк, абе много грозни  nea Тези вьлнените и да са големи са красиви  good Ама тази година се уредихме  danceg yahoo  Трябва даже да ги снимам да ви се похваля, че вие кьде сте виждали мартеници  lol
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 01, 2016, 12:26:45 »

Честита Баба Марта!

Поздравявам и малката Марта  heart

Свекърва , благодаря за новата тема smile Аз също харесвам Пижо и Пенда или два усукани конеца за ръката.
Аз имам мартеничка само от ММ, но е много хубава (както винаги) smile Тази година не съм купувала никакви, както и миналата май. На ММ като дават на работа и той ги събира за следващата година (освен ако на са му я вързали директно на ръката) и така сме събрали доста. А и аз днес нямам кой знае с кой да се срещам (даже може и с никой да не е, защото не съм на работа).

Фани, много хубава табелка имате на вратата smile

Аз си избирам 12 март smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 01, 2016, 12:40:05 »

И аз тази година ще подарявам само вълнени мартеници... Толкова са красивиии  shok Дано и притежателите им се зарадват  danceg Ще ги давам, обаче от утре нататък.. Днес няма да се видя с никой от тях.

Фани, наистина ви е много хубава табелката за врата.. Исках тази, която подарих на Илиян в сватбения ден, да е такава, но от Чекмедже, бяха в отпуск и ми писаха, че няма да успеят да ми я направят   sad Прекрасна е  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 01, 2016, 12:47:45 »

Честита Баба Марта, мили мои smile
Бъдете здрави! Пролетно и слънчево да ви е през целия ни женски месец.  give_rose

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 01, 2016, 12:57:01 »

Честито начало на бяло-червения месец!

Минавам да ви поздравя с един Тематичен жерав и заминавам да работя smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 01, 2016, 12:59:07 »

Шефката ми, колко красива мартеница за чантата ми подари  shok Въобще не я бях предвидила и понеже през офиса минаха всичките 50 човека, които са на работа в цеха днес, за да ми оставят мартеници, аз раздадох моите и се изложих за шефката нямаше  blush pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #26 -: март 01, 2016, 13:48:39 »

O Cerise, страхотна мартеница  heart

Хора, днес какьв ден от седмицата сме? Телефоньт ми е изключен, а майка е отатька и няма кой да питам  crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: март 01, 2016, 13:51:02 »

Вторник е! heart
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #28 -: март 01, 2016, 15:15:32 »

Голяма съм патица...Да е честита Мартеничката ти, Ина, със здраве да си носи хубавото име smile
Пък ние, понеже сме си вкъщи, имаме много малко мартенички, втора година ми го върти този "сополив" номер Бубет.....Добре, че поне си направих мартенски маникюр   MANICURE
Еми, много обичам такива тематични снимки - този жерав е голям красавец!

Много сте лаконични днес....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 01, 2016, 15:21:12 »

Ето и от мен мартеничка smile


Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines