Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:09:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 50   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. 3-та част  (Прочетена 231879 пъти)
 
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« -: февруари 22, 2016, 13:24:33 »

Заповядайте в новата тема  Girl_hide
Ако имате желание мога да ви направя списък на първа страница с термин,пол на бебето,дали е първа или втора бременност и т.н.Който има желание може да ми изпрати информацията на лично съобщение!
Бъдете здрави!Лека и безпроблемна бременност на всички  give_rose И очаквам още много нови попълнения!



ОЧАКВАНИ БЕБЕТА 2016Г.

valia_diva - термин 17.02.2016г. / втора бременност  stork-boy Вече мама на Максимилиян роден на 18.02.2016г. / 3530гр и 51 см  baby_boy  
pandapanda - термин 23.04.2016г. / първа бременност  stork-boy
nansita - термин 01.05.2016г . / първа бременност stork-boy
rosit@ - термин 11.05.2016г. / втора бременност stork-gurl
always_and_forever - термин 21.07.2016г. / първа бременност  stork-boy
Feribotka - термин 28.07.2016г. / първа бременност  stork-gurl
marta_kalpazank - термин 26.08.2016г. / трета бременност stork-boy
dodo23 - термин 18.09.2016г. / втора бременност  stork-boy или stork-gurl ?



Линк към първата част на темата:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37283.msg693576.html#msg693576

Линк към втората част на темата:
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37344.msg693580.html#msg693580
« Последна редакция: февруари 25, 2016, 09:05:55 от miauka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #1 -: февруари 22, 2016, 13:43:18 »

Хехе, туй бебе на снимката вече е мъж за чудо и приказ Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #2 -: февруари 22, 2016, 13:44:55 »

Ех свекс, всички бебета за теб са мъже  blum Хайде в списъка да се появи още една госпожица за цвят  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 22, 2016, 13:50:08 »

miauka, много ти благодаря, че се грижиш за темата ни! give_rose

Дано да я напълним само с хубави новини, полезни съвети и нови попълнения.  smile

Моя бебок онзи ден беше много активен. Вече го усещам все по-често и по хубаво.  heart
Нямам търпение за ФМ и силно се надявам на добри новини за развитието на нашата шушулка.  heart

За съжаление закрихме старата тема с не много приятни разкази, но силно се надявам никоя от нас да не преживее това, което обсъждахме. Надявам се на добро отношение от страна на лекарите, акушерките, санитарките и т.н. И аз не съм съгласна с това, че ниското заплащане на персонала, трябва да провокира подобно държание в тях, защото най-малко ние сме виновни за това.
Забелязвам, че масово докторите са на над средната възраст. Няма млади. Всичко е избягало или в по-големите градове или направо в друга страна. Още по-лошото е, че масово се работи със стара техника, с остарелите разбирания и практики. Малко са тези, които са в час.
Фани, много се радвам, че ти си останала с добри впечатления от отношението на лекарите, които са се грижили за теб.  smile Дано все по-често се срещат такива....
Но не смятам, че трябва да се отричат неща, които са факти, за съжаление. Не веднъж съм слушала, чела и т.н. всякакви истории на препатили родилки. За съжаление има много коварни хора, които не се съобразяват със състоянието на една току що родила жена или пък на такава, на която й предстои да роди. Обиждат, държат се грубо, критикуват.....Аз само се моля да не попадна на подобно нещо!
Ще си платя на екип, за да съм поне малко по-спокойна. Общо взето ще направя това, което зависи от мен. Надявам се отсреща да получа нормални условия и добро отношение!
Най-мъчно ми е като чета, че бебето се отделя от майката.  cray Стрес би бил, както за бебето, така и за мен самата.

Очаквам само хубави новини от всички мамчета... smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 22, 2016, 13:57:32 »

Ама това го знаем, че е мъж Wink
И аз се записвам.
И да ви покажа как се забавлявам с бебешки дрешки
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #5 -: февруари 22, 2016, 14:03:49 »

Нещо съм изпуснала, кое е това мамче?

Аз още не съм купувала дрешки, чакам да напредна още малко smile Пандата е супер  blum

Аз пък не знам, но мисля, че не го усещам sad  Искам и аз вече, никак не ми е спокойно! Онази сутрин само нещо се бях унесла в полусън и се събудих не разбрах от какво, все едно нещо се премести в корема ми и застана на едно място...от време на време имам чувството, че едната ми половина е по-издута, все едно там се е подпряла госпожицата  huhhuh.gif Дано всичко е наред... Другото е, че понякога все едно ми тупти коремът, ама ММ вика, абе то на бебето сърцето бие по-бързо, сигурно е твоят пулс  huhhuh.gif Страх ме е така като не го усещам  blush
Активен
miauka
Наблюдаващ
Сватбен ГУРУ
***
Пол: Жена
Публикации: 793


"Не е важно какъв си-важното е да си добър човек!"


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 22, 2016, 14:21:53 »

Свекс,да знам,че снимката от първият пост в темата е на една наша съфорумка  smile Точно това я прави още по-любима и идеална за темата за мен  heart

Панда,супер забавлемие  heart

Момичета, да знаете,че ви следя и пълните дните ми с усмивка  heart Чакам още нови попълниения heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 22, 2016, 14:25:05 »

Да мина на отчет след ЖК, че бях малко офтопик предния път. smile

В 30+3 г.с младежът е 1600гр, с главата надолу (ама за сега, понеже е диване и се върти още). На тоновете са отчели някакви контракции, които не съм усетила. Но пак ще си полежавам повечко, че след една по-дълга разходка стават и леко болезнени. Шийката е ОК, гладка (йеей!). За сега няма да пия допълнителни хапчета, но си чакам и резултатите от рутинни изследвания.

Хрис, ще започнеш да го усещаш съвсем скоро. Няма страшно. Това не значи, че не е добре. Аз съм имала случаи, в които АГ ми показва как шава, а аз не го усещам.

Панде, тренираш преобличане ли? lol Взех подобно комплектче, но в бяло и много светлосиво biggrin На качулката има ушички, хаха

Едит: Забравих да се похваля. Готови са ни снимките от фотосесията с тумбачето. Много си ги харесвам. Фръц! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 22, 2016, 14:35:17 »

Да ви е честита новата тема..

Нати,
няма ли да споделиш, да оплакнем окото  huhhuh.gif  beating Фръцла  heart Браво, че младежът е наред...Почивай си и го глези  Girl_hide

Панде, посмях се от сърце  girl_haha

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #9 -: февруари 22, 2016, 14:36:41 »

Ама кажете кое е това мамче на първа страница на темичката, имам предположение, потвърдете го  blum

Нат, не знаех, че си си правила фотосесия  blum Снимки?  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 22, 2016, 14:48:31 »

Определено Панди тренира преобличане.  girl_haha Много е сладурска тази дрешка.  heart

И ние нищо не сме купували. Мисля си към 7-ия месец да започнем лека-полека. Нямам търпение вече.
Според мен ще ни е доста трудно с избора на количка. Има хиляди модели, не знам как ще изберем.  nea
И легълцето ми е на мисъл, но решението за него сигурно ще е по-лесно. Иначе, сега като започнем с ремонта и да ги купим тези неща, само ще ги подмятаме, така че се надявам като свършим, да започнем с покупките.

Нат, браво на вашето момченце. Все така добре да се развива.  smile
Фръц, а ние няма ли да видим някоя снимкчица с бременното коремче, извинете? blush
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 22, 2016, 15:58:36 »

Тъй като са доста лични, ще споделя само няколко.
http://s172.photobucket.com/user/nansitta/slideshow/pregnancy
Парола- на лични smile
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 22, 2016, 21:58:45 »

Ето ме и мен,че отдавна не съм писала.А й тези дни баткото е болен и се глезотка като бебенце,постоянно съм до него. Аз да се похваля вече излязох 45 дни преди раждане.Юначето се развива добре,много е активно почти няма минута в която да седи мирно. heart Имам подготвителни контркции,които не ме притесняваха до днес,понеже винаги отминаваха мн бързо и бяха мн на рядко,но днес са по силни и отминават по бавно и още ги имам,а когато стана да отида до ВЦто имам боки като ходя.Ако не отминат утре ще звънна на доки да ме прегледа  sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #13 -: февруари 23, 2016, 09:26:32 »

Това с контракциите много ме притеснява, защото изобщо не знам какво се усеща и при всяко подръпване/лек спазъм или нещо такова се филмирам, че може да са контракции, а не ми се тича през ден до АГ  nea А тя при прегледа нищо не каза (винаги гледа бебето на ехограф и казва, че всичко е наред), как се преглежда за контракции  huhhuh.gif
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 23, 2016, 09:45:11 »

Сладурче, то не останало много време.  Bravo Дано контракциите отминат и не се налага да ходиш до болницата.  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 50   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines