Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:58:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили сватбен уебсайт вместо покани?  (Прочетена 4267 пъти)
 
raya83
Новак
*
Публикации: 7


« -: февруари 05, 2016, 12:00:28 »

Здравейте момичета,

Аз още не съм се захванала с поканите (сватбата ни е през септември), но напоследък ме мъчи въпросът дали изобщо да правя покани или да не си направим сватбен сайт. Една приятелка ми показа сватбен сайт на нейна приятелка, който беше уникален!!! И е толкова практично - можеш да разкажеш историята на запознанството ви, да качиш ваши снимки, да представиш кумовете си, да опишеш подробно програмата на сватбата, и най-важното има такава RSVP форма, на която гостите потвърждават дали ще дойдат или не. Струва ми се толкова практично в наши дни, когато всеки има достъп до интернет. Другият ми проблем с поканите е, че нямам адресите на почти никой от гостите ни. Освен това какво ще успея да събера като информация на едно малко парче картон...

Вие какво мислите? Бихте ли си направили сватбен сайт вместо покани?

Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #1 -: февруари 05, 2016, 12:18:58 »

Точно такъв тип сайт-покана съм правил за мои младоженци  good

След това чрез форма за обратна връзка всеки потвърждава своето присъствие, казва колко човека ще бъдат, ще водят ли деца и т.н.

Това не премахва чар-а от хартиената покана, просто дава едно уникално удобство  give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #2 -: февруари 05, 2016, 13:21:08 »

Ние имаме и двете - и на хартиените сме дали адреса на сайта. На хората в чужбина,пък ще изпратим сайта.
Активен
raya83
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #3 -: февруари 05, 2016, 13:43:45 »

@ addicted_to_u  Как направихте сайта ако не е тайна? Някакъв темплейт ли използвахте или платихте на професионалист да ви го направи?
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #4 -: февруари 05, 2016, 13:47:21 »

Направихме си го сами с темплейт -в theknot.com и   в wix.com има готови,които се персонализират.
Активен
megi1993
Ентусиаст
**
Публикации: 82



« Отговор #5 -: март 19, 2016, 00:03:31 »

Рая, може да погледнеш и нашия. В темата за сватбения сайт съм описал и какво сме ползвали, за да го направим. Ако нещо те интересува, мога да помогна smile
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #6 -: март 19, 2016, 21:39:24 »

И ние сме с Wix. Ще бъде само сайта за гостите от чужбина, за другите покана,но в самата покана сложихме и линка към сайта. Така поканата е доста изчистена и няма нужда да слагаме обяснение подаръци ли искаме, точен адрес и т.н.  smile Набухахме всичко в сайта и с раздаването на поканите ще го направя активен. Сложих и форма за RSVP, така че ще видим как ще се получи.
Активен
KrassyAndreev
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 179



« Отговор #7 -: март 20, 2016, 10:45:38 »

Реално за тези, които разбират от уеб дизайн и програмиране това е лесна задачка...
Варианта с готовите платформи също не е лош.
Трудното е виждането за дизайн и липсата на опит в тази сфера.
Почти всички готови платформи Ви дават еднотипен дизайн и условия, но ако сте творци може и да направите нещо уникално за Вас...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines