Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:22:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204205 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 12, 2016, 15:07:16 »

старият ти ми излиза
аз па си сложих гел бежово и не мога се позная girl_impossible
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #421 -: февруари 12, 2016, 15:13:58 »

Еми, аз с такова все едно съм без нокти girl_impossible Черното като другата крайност, ама пак не съм аз...
И аз преди слагах гел, ама се отказах след 6 месеца употреба. Сега си се мажа вкъщи и се наслаждавам. Мноого ме отпуска! Моята маникюристка се премести далеч от нас, а и има една камара koko6ka koko6ka koko6ka като колежки. Натоварват ме nea
Тони, и аз виждам Отврат все още.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 12, 2016, 15:17:36 »

Али, то това бежово е тъмно, ама аз съм по ярките тонове, по средата на снимката е моето. подариха ми лампата с тези лакове на картинката. и ся я пробвах

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #423 -: февруари 12, 2016, 15:18:19 »

Тони, още си онова сърдитото. Специално за теб влизах и излизах Wink
Киви, от къде поръчваш прежди? Одобриха ми марка "Нако Калико", ама като я виждам в Александър на цена 5.20лв., а в Хобиярн - 3.90лв. гранката, хич не зная дали да рискувам онлайн заради качеството.
Сноу, честито! Няма само Фани да печели. Хехе, както казва моят съгражданин Стоичков "Който играи, пичели!" Wink
П.П. Киви, на същото мнение съм good Трябва добре да познаваш врага, за да го дразниш, тормозиш и т.н.т. funnytooth Аз с тази цел гледам "Малката булка", да се уча от индийките как се строяват снахи. Wink Ама нещо в последно време големи боркини за права и свободи стават жените и почти загубих интерес. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 12, 2016, 15:37:18 »

Лоли, на мен също ми допадна видеото, а и нали си имате целия филм, за мен той е много по-важен от тия малки клипчета.
Много разнопосочни мнения изказахте за Париж, явно трябва скоро да го посетя и сама да си изградя свое.
Фери, умрях от смях как си щяла да си загубиш бельото.
И аз искам маникюр  Плачещо момиче , ама след няколко години гел, като видях какво ми е причинил на ноктите и не знам дали пак ще си го причиня, въпреки че обожавам хубаво направени нокти.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #425 -: февруари 12, 2016, 16:01:25 »

Хихих, свекървенските ми планове са подравнени към ветераните с опит в бранша. Успокоих се Wink А това за дразненето е един виц smile Прежди пазарувам от Александър вече, защото в Хобиярн нещо не им се работи с клиенти явно, телефони не вдигат, на запитвания не отговарят, поръчки не обработват, имам една от декември, още я чакам.

За лаковете напоследък залагам на гел заради трайността. Последния път жената ми обясняваше как една нейна клиентка си съсипала ноктите при свалянето на гел за домашна употреба, тъй че внимавайте. От известно време има в ДМ една марка с гел ефект без основа и печене, свалял се лесно уж, но съхнел като обикновен лак. Стартовият пакет е 30 лв ( цветен + топ), а по-отделно са по 17лв цвят и топ и имаха хубави цветове. Икономически е по-изгодно, ама времето на тишина цена няма  Bravo

 Offtopic Един младеж решил да се жени и за по-интересно строил няколко отбрани моми пред майка си, за да видел дали можела да познае коя е избраницата му. Погледнала майката и от първия опит познала.
 - Как я позна толкова бързо бе, мамо?
 - Как ли? Лесно, от сега ме дразни.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #426 -: февруари 12, 2016, 16:37:00 »

Хм, баба ми явно отрано подготвя Бубетка за свекърва - всеки ден гледали "Малката булка"  blum

Обявявам бойкот на 14-ти февруари и навръх празника ще ходим на театър!

Аз съм с гел от една година и не бих го заменила с нищо! Преди обожавах да се лакирам и да си рисувам декорации, но сега нито имам време, нито нерви....Веднъж на три седмици си позволявам  да  се поглезя с един маникюр  MANICURE
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #427 -: февруари 12, 2016, 17:22:27 »

Пак си дойдохме на думата снахи-свекърви  Girl_hide Като гледам че от малки сте с изисквания за снахи, си представям моята неродена Петкана каква свекърва я чака lol

Сноу, любовта към изкуството/театъра, също е любов  blum

След гел са ми ужасни ноктите, та не мисля скоро да ходя  girl_impossible

Големи плетачки се извъдихте ей...нямате стигане  Girl_hide

И аз още виждам Отврат  huhhuh.gif

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 12, 2016, 17:28:29 »

театърът си е супер романтично, моят даже не заспива там. pardon
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #429 -: февруари 12, 2016, 17:29:45 »

Aaa, Фери, не съм се изразила правилно - аз съм с гел (разбирай ноктопластика) и върху него гел лак.
Току що попаднах на последния епизода на "Сексът и градът" - ами обичам го този сериал, мога да го гледам 1000000 пъти.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #430 -: февруари 12, 2016, 17:34:38 »

Разгледахме КОД Любов даже творецът в семейството се вдъхнови и много се изкефи. Аз адски харесах едни часовници,но вече чакам скъпи сенки от чужбинско да пристигнат за 14-ти,та не искам нищо друго.

Гел слагам само лятото,ама се изнервям дълго да го нося,а и след като го махна ноктите ми са ужасно настъргани и наранени. Сега има една база и топ лак на Essence за гел в домашни условия без печене и т.н около 5лв  е всяко и поне на блясък го докарва като гел за трайност е далеч от очакваното,но  откакто съм го купила пък се счупвам да търкам,бърша и готвя, та не знам от мен ли е или от лака.



Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 12, 2016, 17:39:13 »

Ноктопластика съм и гел съм ползвала единствено за сватбата и после ноктите ми се възстановяваха около половин година.
Не бих повторила честно казано. nea
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 12, 2016, 17:41:54 »


Току що попаднах на последния епизода на "Сексът и градът" - ами обичам го този сериал, мога да го гледам 1000000 пъти.

и аз, а мъжете супер много му се дразнят  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 12, 2016, 17:52:17 »

Аз пък ходя на Shellac /шилак му викат/ трае 3 седмички, маха се с фолио, обаче не ми се занимава и отивам директно да ми го махнат за 5 лв или лакирам отгоре докато ми израсте и го режа малко по малко... Лошото по принцип е, че не винаги мога да намеря някой да ми бави Кик, докато съм там и става еднаааа.... pardon ставам да приготвям трюфели
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 12, 2016, 23:38:13 »

Али и Фери относно гащите.и аз има една историйка...
Най-лудата ми приятлека имаше среща,но не и се ходеше сама,та организира двойна среща.Тя с момъка аз и още един левент.Идва тя в нас ( от нас щяха да ни взимат), ма си сложила супер прилепнала рокя ,чорапи-дълги и стягащи гащи отдолу.И тея гащи-уж стягащи,като и се очертаха на роклята,с чорапите  ..пълен ужас.Като гъсеница се беше направила.Ама нито има време да се преоблече ,нито има какво да направи.И така,,взимат ни младежите,ще ходим на ресторант,обаче през цялото време М. супер нервна.Само се върти,прави ми разни физиономии,,,.Влизаме в ресторанта и преди да сме седнали ме хваща за ръката,и помоли да ни извинят.И така влизаме в тоалетната и нашата ссладурка ми вика: Абе аз ще сваля тея гащи,мамка му...Леле в този момент едва не припаднах от смях,а тя запъхтяна я чувам как се мъчи зад вратата.Излиза и държи гащите в ръце,,и сега дилемата е къде да ги сложи.Не става в чантата,че е малка и събира само цигари и пари.Моята също.Викам и хвърли ги,,,Тя не не,,,удобни са ми.Та решава да си ги сложи в джоба на палтото.Аз продъжавам да умирм от смях,вече дори не я чувам ,какво ми обяснява ..Връщаме се в ресторанта и нейният кавалер става и казва:Мила да ти взема палтото?  Е в този момент припаднах от смях,даже излезнах навън,че ми стана неудобно.Цяла вечер не смеех да я погледна,че прихвах да се смея.Момчетата се намериха в чудо с нас,сигурно са ни помислили за ку ку..А тя  само поглеждаше към палтото...та тези  бабешки гащи и до днес си ги разказваме като си припомняме лудите години.
 Изводът е: носете гащи,които са ви по мярка.Нито големи,нито малки  yahoo stupid
Да ви каже решихме за Св.Валентин да сме в Сандански,в някаква механа.С приятели-чудно.Хич не ми се пътуваше,не че ме мързи, а заради последната кошмарна  спа почивка.От тогава си имам едно наум с хотелите...А и на следващия ден отново ще правим парти за тези деца ,дето веднъж ви разказвах.От дома със специални грижи.Купихме им подаръци за Св.Валентин и те много се вълнуват:)
Подсетихте ме за 'Сексът и градът' и сега си пускам филмът;)
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines