Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:10:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 205871 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 11, 2016, 22:51:54 »

Била съм и в Мадрид и в Барселона, прекрасни градове.
Ако трябва да избирам,  Барселона повече ми допадна. Бих живяла там,  красив,  уреден град,  в който може да се диша спокойно.

Саграда Фамилия я харесвам повече в старата й част.
Гауди е бил уникален!

И в Лондон съм била,  изобщо не го харесвам.

Много ме карате да се замисля за Париж с тези положителни мнения.. .

« Последна редакция: февруари 11, 2016, 23:31:49 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: февруари 12, 2016, 08:41:24 »

Добро утро.. ПЕТЪК ЕЕЕЕ  danceg yahoo tease

Панде, не ме убеждавай сега така, че ще взема да букна полетите, а до Ноември не се знае, знае ли се.. (така ли се пише в този смисъл, в който искам да го използвам  crazy).

Снощи пак до 1ч. откарахме с моите приятелки и тая сутрин вече бях тотален дроб.. Нямам търпение да легна довечера  Girl_hide

Нямам нищо интересно за казване, така че включете се моля..

В Испания не съм била.. Защо и аз не мога да ви кажа.. Не виждам логична причина.. Франция съм я пообиколила.. Допада ми, но примерно Ривиерата ми харесва повече от Париж (знаете ме не го обичам).. Даже във връзка с това, което е казала Скай, че Айфеловата кула е отчайваща гледка денем.. АБСОЛЮТНО СЪГЛАСНА! Първото нещо, което видях от Париж от автобуса още беше Айфеловата кула, защото бях заспала, а тъкмо тогава се събудих.. Всички ох-каха, ах-каха и се прехласваха, а моята първа мисъл беше "Циганите от моето село ще изнесат тази купчина желязо за максимум 1-2 дни"  funnytooth През нощта е много красива.. Особено ми хареса разходката с корабче по Сена и как се вижда от ттам...  good

Отплеснах се, а уж нямах какво да казвам..

АЗ СЪМ РОДЕНА ЕТО ЗА ТАЯ ЗЕМЯ....  heart heart heart heart

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 12, 2016, 08:45:03 »

Toni, специално защото се накефих на снимката ти:

И Силвия рекна:
"И очаквам Слънцето днес да се опитва да си направи местенце сред облаците..
Обичам сутрините..
Обичам всяка една-колкото различни, толкова и еднакви. Хубаво еднакви, познати, но нежни. Слънчеви, дъждовни, ветровити-всякак.
Отпий поредната глътка от силното кафе, пусни си музика и си повтаряй, че всичко ще е наред. Просто ИДЕАЛНО
Вчера приключи снощи. Днес е чисто нов ден и той е изцяло твой.
Подарете усмивка и добро настроение на вашия ден и той ще ви се отплати със същото
Пожелавам Ви един петък, пълен с много положителни емоции и усмивките да са на лицата постоянно"  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: февруари 12, 2016, 08:52:15 »

Благодаря, Фани.. Накара ме да се усмихна  heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #394 -: февруари 12, 2016, 09:22:05 »

Добро утро  heart

Лоли, аз пък мисля, че си прекалено критична Wink Вярно, можеше да има малко повече екшън, ама и по-лоши видеа съм виждала Wink

В Париж не съм ходила, а МНОГО ми се ходи! Искам обаче да сме като вив филма Полунощ в Париж...да се разхождаме посред нощ в малките улички и да попиваме от нощен Париж...така си го представям  Girl_hide Е, искам да се качим и на кулата, ама не ми е толкова емоция колкото да обикаляме по малките улички   Wink

Фани   give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #395 -: февруари 12, 2016, 10:39:35 »

Цоп... честит петък smile  tease yahoo Bravo

Весело ми е днес на душата, пристигнаха ми новите прежди и съм супер заредена и ентусиазриана, защото ще плета одеалце за едно бебче, нямам търпение да започна. Освен творческото ми опиянение, времето е слънчево и сияя в синхрон с природата, спала съм непробудно цяяяяла нощ и толкова хубави неща предстоят...

Лоли
, успях да надникна вчера в сватбената ти тема, но признавам не успях да догледам видеото през телефона и него няма да го коментирам, но ти си била разкооошна булка и снимките ви на морето са уникааални и пред онази врата също... ето от снощи ми е тръгнало значи на хубавини.

Успешен и хубав ден на всички!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #396 -: февруари 12, 2016, 10:44:48 »

Вчера приключи снощи. Днес е чисто нов ден и той е изцяло твой.
Подарете усмивка и добро настроение на вашия ден и той ще ви се отплати със същото

Аз признавам си напоследък нямам време да чета много и първо пиша, после чета, но Фани днес ме е уцелила в десятката. Благодаря ти за цитата, много е зареждащ!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: февруари 12, 2016, 10:47:55 »

Добро утро, както сме тръгнали розово и свежо, така и да ни върви в почивните дни! smile

Моята шарения за деня и да прашим по задачки, днес май е по-тихо тук:

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #398 -: февруари 12, 2016, 11:00:29 »

Хихи, много сте ми свежи  blum

В тая чанта има EOS (балсам за уста, това кръглото, розовото)...бяха ми донесли едно такова от ХАмерика, ама да ви кажа хич не ми хареса...да не говорим, че наскоро имаше някакъв скандал със съставките, че предизвиквали алергия  huhhuh.gif Малко след това вече ги имаше и в България и всички кифльоци полудяха по тях, щото ги имаше в клип на Дженифър Лопес lol Мисля, че тук се продават за около 20 лв  crazy

Поздрав за всички настоящи и бъдещи мамчета: http://www.sheldonsfans.com/article-1566-only-those-who-have-children-can-understand-these-20-photos.html
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: февруари 12, 2016, 11:08:34 »

Ох, на мен моята приятелка ми донесе един гланц на Викория Сикрет, който е най-великия на света.. Ползвам го 2 години и има още!!!!!! Невероятен е..   heart Трябва да си го намеря и да го поръчам от някъде в България, спомням си, че някой ми беше споменавал, че е възможно.



Много ми допада снимката на Еми, обичам шареното  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #400 -: февруари 12, 2016, 11:16:02 »

Няма да копирам същите думи, които е цитирала Киви. Точно така се чувствам.
Вчера ми се отне едва ли не целия ден. Сутринта се гледахме с Мънинка, после баба дойде и познайте кой полудя. След като заспа Тасманийският дявол се метнах на колата и хукнах към работа. Имах желание да се прибера преди малката да се е наспала, ама не стана. Получи се, че с разлигавено от прабаба си дете подхванах да готвя, а на всичкото отгоре и майка дойде tease Шекспир може да е бил с мека китка, ама добре е познавал женската душа - Съберат ли се повече от две жени на едно място и развалят времето funnytooth
Бях решила да готвя сходно нещо на това, което Тони показа. Нямах пилешко, замених го със свинско. ОК! Ама в бързината да се прибера (а и защо на връщане да не ме хванат всички светофари, включая и един пешеходен) в магазина грабнах не замразен спанак, а броколи lol Промених тотално идеята за менюто! Важното беше, че накрая имахме основно, гарнитура, два вида салати и почти се чувствах като онази дето я било жал да изхвърли сока от ананас... tease
Ние планираме една лятна почивка, но ще е в България най-вероятно. Мислим с кумците да организираме нещо.
Еми, не успях да ти снимам градски кокошки, но ще го имам предвид за другата седмица blum
На мен ми хареса несесерът, ама тази тока да е на бял фон. Иначе целият панаир от чантата да ми е на показ nea Не мерси!
Тони, аз сума си време ползвах техен лосион за тяло. Беше с божествен аромат!!! shok Уж беше лосион, но буквално се усещаше като парфюм.
Лоли, мерси! Снощи ме прекъснаха, та не успях да го изгледам до края. Аз такива неща гледам в детайли, че нали и нас ни тресе треска. Както мъжо казва - Щом сънувам, че е денят на сватбата, а аз нямам реч, значи наближава smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 12, 2016, 11:18:19 »

Благодаря ти Киви, и аз много си харесвам  снимките от морето.. Леле днес е пролет при нас 14 градуса.. Уникално време.. И аз съм на работа  sad  сигурна съм, че Неделя, като почивам, пак ще почне,, дъжд, вятър,, дъжд,, вятър...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #402 -: февруари 12, 2016, 11:24:23 »

А, с Киви сме си плюли на ръцете Wink И аз вчера бях на оглед по магазините и харесах прежда за пуловер на малкия. То все едно три детски одеалца ще плета, толкова големи са му размерите. Помолих за мостри и сега ще съгласувам цветове и материя, че голям каприз си пада - да не боцка, да не се папули, да не се свива, да не се разтяга, да не изисква специални начини на пране и сушене, цветът да му отива на очите, на тена, на другите дрехи и последната изненада - на зъбите /да не му тъмнеят, че вечно е захилен/ funnytooth Поне моделът е ясен и няма да го мисля аз, пък той да отхвърля.
Бе много фенки станахте на Страничката на Силвия good. Като нищо да се окаже, че е човек от форума Wink Аз си я харесвам от три години, отговаря на нежната четвъртинка от сърцето ми напълно. Малко трудно ми идва писането на красиви думи, все на простотии ме избива, та тя ме отменя.
Прекрасен и ползотворен ден, да ни се случат много хубави неща и добри вести да чуем smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #403 -: февруари 12, 2016, 11:55:22 »

Пак станало добър ден,ама с толкова шарени картини,красиви пейзажи и хубави думи ми напълнихте душата!

Аз от НГ съм станала кифла на тема козметика и трупам всеки път като прекрача вратата-уж да си поддържам кожата за сватбата да ми стане хубав и грима,ама много зарибява.

На Виктория сикретс гримьорката на бала ми подари една мостра от нещо,което изравнява тена,но после в Америка все бързахме като ходехме до мола или бях само с мъжкия отбор от нашата скромна къща с 30 човека,та само гащи си накупих и то набързо и заради промоцията,че едното маке искаше да делим 10 чифта за мен и за приятелката му. Това ми беше най-удобното бельо от всичко,което съм носила, та Тони,ако разбереш как може да се получи в България,свиркай   good

Междудругото тези дни до утре има изложение за пътувания в Интер Експо Център. Не знам дали е същото,но една възрастна двойка в Мармарис казаха,че от изложението им е била промоцията и бяха за същите пари като нас,но 10 нощувки,а не 7. (TLC не знам защо още не се свързват с мен за сезоните на Изгодното пазаруване  funnytooth)
 
Има и изложение КОД Любов в НДК за ръчно изработени красоти ... ние сега излизаме,докато не се е скрило слънцето и може да минем през него да си нарадвам очите.

Айде хубав петък,последван от любовен и/или винен уикенд  heart
« Последна редакция: февруари 12, 2016, 11:59:55 от addicted_to_u » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #404 -: февруари 12, 2016, 12:18:09 »

ЕОS е балсама за устни от чантата, аз имам един такъв подарък от Хамериканско и това е най-хубавия балсам, който съм ползвала ( не знам с какви съставки е), но аз съм с чувствителна кожа и го сравнявам с разни "био-мио " гъдели, които са по 10лв и нагоре, просто с по-обикновените ми е толкова зле, че-по добре да е без.
Единствения проблем, който аз имам с ЕОSа, е че не можем да го поделим с мамин златен, сега пак е зачезнал, току виж пак някой ми го е скрил сред легото.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines