Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:38:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204197 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: февруари 05, 2016, 18:30:57 »

Успех, Наде!!!

Много ти е хубава професията, какво по-хубаво от това да помагаш на хората! good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #241 -: февруари 05, 2016, 22:13:58 »

Успех, Наде!
Ти дестки психолог ли си? В София ли си?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #242 -: февруари 06, 2016, 00:17:32 »

Стискам палци Наде !!

Ще ти кажа това, което ме посьветва моята референтка на стажа:

В началото два принципа са важни: да не ги нараниш повече, отколкото са наранени и да не се опитваш да вьрвиш по-бьрзо от тях. От университета се излиза с идея за горе-долу каква е ситуацията и кьде да тьрсиш информация по нея. Да разкажеш после как си се чувствала  good

Моето ще пишка право и няма да цапа като баща си (и за разлика от свяко си  bad )


Те докато са ниски не цапат, като пораснат става страшно. Та за Свекьрва не знам, че нейния расьл, та забравил да спре. (ама пьк хубавец  Bravo аз го подгледах в клюкарника  blush )

А снощи нямах какво да правя, голяма тъпотА...

Мисли идеи за юни  good  girl_haha

Аз какво да кажа като имам само мъже в къщата ..... girl_impossible

Имаш и парочистачка, така че, не се оплаквай  blum

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #243 -: февруари 06, 2016, 09:03:15 »

О, привет!
Ина, моите съм ги учила да боравят правилно с инструмента си  funnytooth Пък и да чукна на дърво, с простатата са добре все още  Wink.
Не че искам да връщам пикантната тема, ама по американско тоалетните нямат сифон, сиреч не можеш да ги чистиш ежедневно като хората. Сигурно затова треперят толкова за всяко отклонение, което се случва при възрастни и деца crazy
Ти в кой клюкарник го видя, че е расъл, та забравил? Хихи, само ние да си знаем, не разказвай много, че трябва да го женим Wink Пак в тази връзка държа да се знае, че и за него има от бродираните чеизи, никой да не мисли, че ги деля. Даже запазвам май по- хубавите неща, като по- труден за продажба от брат си Wink
Наде, успех ти желая в частната практика good
Успешен и приятен ден на всички. Слънцето се показва, може и времето да е хубаво.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: февруари 06, 2016, 09:31:32 »

Добрутро!
Ха, Свекс, да му намеря ли някой харна девойка капанка от с.Горна или Долна Хубавка? Ама ще си искам един кат дрехи барабар с бельото , да знайш, хихиихи. И чеиза му готов щом, ще го задомим няма страшно.
Днес пак пекна.
На вашите момченца баш селско клекало им трябва, опикава се навсякъде, ама 1 кофа студена вода и друго почистване не иска, хаххахахха. Ей, голяма мъка с тия външни кенефи ви казвам  girl_impossible
Наде, good Bravo give_rose
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #245 -: февруари 06, 2016, 11:20:38 »

Добро утро!
Ех, Свекс, такава добра партия, с чеиз, и ти го мислиш.....Жалко, че ме "взеха" вече, и аз чеиз имах нагласен, че и по високи мъже въздишах, пууууу

Има слънце, а след малко и софийска среща, юхуууу
А ако знаете колко красиво ми е цъфнала орхидеята след 3 години листоправене....

Фани, ама те тези Хубавки са много китни селца, едни наредени дворчета, чисти, красиви градники.....
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: февруари 06, 2016, 12:43:12 »

Здравейте smile

След като ме хвана бацилофобия днес оставам пред лаптопа. Събудох се рано и ми е доста сънливо, дано успея някой следобеден сън да хвана.

Ина, той и моят мъж е доста порастнал - 197 см е Wink

Свекърва, ти днес имаш ли имен ден. Гледах, че било имен ден на Светослава и Светозара, та реших, че ти се вписваш. Честит  give_rose

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #247 -: февруари 06, 2016, 12:50:04 »

И как пикае?   Girl_hide

Аз бьракм айсинг за бисквитите за рождения ден. Казвам ви, че стана като малка сватба  girl_impossible

Аз обичам клекнали тоалетни. В Япония има доста такива (публичните са само такива май), а в другите има вградено биде с опции за различни струи и музика  heart heart heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: февруари 06, 2016, 14:21:24 »

Хей, някой иска ли са гледа Коледния концерт от гимнастиката на Кари? Някой ако ме светне за сайт, където мога да го кача, нещо с парола да е, веднага ви го пускам. И в ютюб бих по принцип обаче не мисля, че е редно. Все пак това е труда на видео оператора и как да го пльосна ей тъй free... girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #249 -: февруари 06, 2016, 15:46:36 »

Фани, сигурно е доста тежък файлът, та освен в Гугъл + или Дропбокс crazy. Ама аз не съм от най- просветените в тази област, другите да кажат.
Давай, търси му копанка, ще се споразумеем за цената Wink. В Щатите, за две години, за зелена карта парата е 20 000$ кеш, без зестра и то.  smile Не искам синеока и руса, но ако е работна и уважителна, няма да я върна Wink. Юрганите от чеиза да са по- длъжки, че да не стане работата като при майка ми "Ивох мар Божке, я за Ифко ги бях праила /бивше гадже на майка ми/, пък ти, зетко, /баща ми/бая си по- едър!"  funnytooth
Ина, няма защо чак до Япония да ходиш, в Мароко само клекала има. Бидето е с ръчно обслужване - чешмичка в ниското и една кана. Имам снимка, но се притеснявам да я пусна, заради гнусливите.
Тази обаче е сингапурска, в един МОЛ. Изключителна хигиена, вижте плочките и фугите. Има сифон, но не можеш да разбереш кой, кога и как ги почиства. Онова на стената е подвижно душче с няколко настройки на струята. На вратата има букса със слушалки за музика /не намирам снимката сега, май е останала на служебния комп/.
Най- необичайната тоалетна, която съм виждала, е една семейна, с две големи и две малки гнезда в едно помещение. Беше някъде в ЮАР, пак на обществено място. И нея не я намирам сега.  sad
Панди, Сноу, изпуснала съм ви, жалко smile Ама той е наистина мноого висок - 213 с маратонки, измерен професионално и документално, та няма шега, няма измама. Носи №51 обувки.


* IMG_3266.JPG (39.66 KB, 369x277 - видяно 2182 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #250 -: февруари 06, 2016, 17:13:44 »

Ходи ти в Мароко. Аз няма ли музика на вьрша работа  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #251 -: февруари 06, 2016, 19:15:55 »

Ааа, не, повече не ходя в Мароко smile. По един път, да могат всички да отидат blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: февруари 07, 2016, 09:22:34 »

Ааа, не, повече не ходя в Мароко smile. По един път, да могат всички да отидат blum
\
И аз искаааам!
Пускам ви Началото, абе малко се развалило качеството, ама да добиете обща престава:
https://www.dropbox.com/s/n49p68ro2va37tu/VTS_01_1.VOB?dl=0
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #253 -: февруари 07, 2016, 21:58:15 »

Успех, Наде!
Ти дестки психолог ли си? В София ли си?
Психолог съм, но не в София. kiss2

Много ви благодаря, момичета. Имам нужда от надъхване, че ще се справя. Аз съм професионалист в училище и съм със самочувствие за работата си там, но това ми е ново и съм притеснена. Само за това си мисля постоянно и се надъхвам...аз съм яка, млада и усмихната...правя добро първо впечатление и разчупвам ледовете....да, това си повтарям постоянно хахахахаха smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: февруари 08, 2016, 09:06:33 »

Добро утро smile

Наде, браво мила! Дано всичко е наред и да станеш все по-търсена, а също и да помагаш много на хората..  heart

Аз пак съм си на работа.. Нещо да няма ретроградни гадости бе, чувствам се кофти и не ми върви.. Сигурно е от мързел  blush

И аз искам в Мароко... Или където и да е... Най-добре се чувствам, когато пътувам.. Съжалявам, че не станах екскурзовод..  nea

Хубава седмица на всички smile  Wink
« Последна редакция: февруари 08, 2016, 09:08:32 от alexandrova_90 » Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines