Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:46:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 159662 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 12, 2016, 14:50:48 »


Ще стане и още по-добре, ако преди това натиснеш иконката с пейзаж "Вмъкни изображение" под Болд-а, и вътре paste-неш линка  good  give_rose

Много е хубаво иначе.  good Bravo
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #361 -: февруари 12, 2016, 15:05:58 »

Sladur4e, много е хубаво Bravo.

Svekarva, heart благодаря.Мисля,че когато не можем да променим нещата, най-добре ще еда ги приемем.В интерес на истината точно в Пловдиве най-добрият екип от специалисти.Така че ще идвам натам.
Малката, каза на баба си (майка ми) и тя изпадна в шок едва ли не( без да знае, че вече е потвърдено, че ще се повтори проблема), много ме натовари.Накара ме да се замисля, че и аз в стремежа си да искам най-доброто за децата си и притеснявайки се за тях, не им давам подкрепата от която имат нужда,а  ги спирам преди да са опитали.
 
Marri  give_rose

Честито на Тони и Додо, много се радвам за вас.

Додо, септември е моят месец и аз много го обичам.Казахте ли вече на каката или изчаквате още?
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 12, 2016, 16:17:05 »

Благодаря за инфото ще го имам в предвид следващия път.  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #363 -: февруари 12, 2016, 17:27:55 »

Миме, много хубаво за бебчо  heart Ох какво си ми сладко и развълнувано  give_rose А не разбрах защо си ходила и днес на преглед, като вчера беше на ЖК  huhhuh.gif
Тахан още не съм си купила...срам  blush

Много е хубаво чувалчето на Сладурчето  blum Жалко, че аз не съм толкова сръчна  pardon

Марта, радвам се, че си по-спокойна и мислиш трезво  heart
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 12, 2016, 17:31:43 »

Ето ме Girl_hide!
За тези, които не ме познават- казвам се Дияна, на 30г. съм и живея близо до Бургас! Имам си почти 5 годишна кака, която още не знае за бебето, но със сигурност усеща и подозира.

Много се радвам за всички бъдещи мами тук,  с някои ще  бременеем за втори път заедно!
Специални поздрави и много позитивни мисли за valia_diva.

На свой ред да се оплача, че целодневно ми се гади и все по- често повръщам.Другите екстри са в минимални размери и си ги търпя безропотно.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 12, 2016, 17:37:41 »

Дияна, какво те кара да мислиш, че каката подозира нещо?

Децата имат уникална интуиция. При нас беше същото.


П.П Извинете ме момичета, че така се натрапвам в темата ви, засега съвсем не на място, но пък никога не се знае girl_wink
Гледам да съм в час girl_haha
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: февруари 12, 2016, 18:08:13 »

Сладурче, чувалчето се е получило страхотно.  Bravo

Фери, прегледът беше заради болничния, пък и днес го правиха в друга болница. Wink

Додо, добре дошла вече официално.  blum Дано скоро ти отминат неразположенията и по-често се отбивай в темата да ни информираш какво се случва с вас.  smile

Мари, точно вие, които имате опит с бебоците сте ни много полезни. Стойте си колкото искате и си пишете на воля.  girl_in_love
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 12, 2016, 20:49:28 »

 blush Благодаря,доста време ми отне да го изплета,понеже баткото си стои вкъщи не е на детска и постоянно ме занимава с разни важни неща.Рисуваме,строим къщи и приспиваме мечоците.Другото чувалче е почти готово към него ще има и шапчица с антенки,идеята ми е да прилича на пчеличка(плета си го за изписването)  blush Нашия татко казва че се занимавам с глупости... blush
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 13, 2016, 14:08:26 »

Ето ме- още сме си  2в1. И след вчерашния преглед нищо ново. Другият е за вторник. Ако продължаваме така ще кача 10 кила за 1 седмица lol)) за цялата бременност свалих 13 и качих 5 ( тези пет са от януари до сега) два повръщащи вируса ме хващаха и те ми бутаха много от килограмите и акушерката ме базикаше, че трябва все да съм бременна:)) но сега ме гони зверски глад и доста се поотпуснах. Всички около мен ми казват, че с тази бременност съм по-огромна, а истината е че сега съм по-лека с 12-13кг от предишното раждане. Надявам се в родилното да оставя поне 10кг. Хубав уикенд на всички
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 13, 2016, 17:06:35 »

Добре дошли на новите/стари мами съфорумки smile

Вале, малко остава, чакаме новината, до тогава се наслаждавай на последните дни 2 в 1 smile

Мари, ти и всички други с опит сте добре дошли да ни давате съвети, както и да ни сваляте на земята от време на време Wink

Бамбук от вчера си има чаршафи (нищо че още няма легло хихи). Майка ми ги купи (след като аз ги избрах по снимка Wink ). Досени и една дебела пелена, плетена от баба ми за мен и едно бяло на сини звездички, което е било за сестра ми, но не е ползвано, защото като се родило пак момиче и и дали моето. Аз бях скептичка към 26-годишно одеало, но е много хубаво и то smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #370 -: февруари 13, 2016, 21:19:16 »

Додоо!!! Много се радвам да те видя пак тук. Честито!  heart Бяхте ми много любими с Дари, четях си ви с голям кеф.
Тони, честито и на теб!

Пълни се, пълни темичката стремглаво. Чудно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #371 -: февруари 14, 2016, 09:00:03 »

Тъкмо да видим и колко е пораснала Ели, че нещо съвсем не пишете със Сън какво става с големите smile
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 14, 2016, 13:18:04 »

 give_rose Здравейте мамчета!  give_rose Честит Свети Валентин на всички,обичайте и бъдете обичани.  heart

Вале,не се притеснявай за килограмите,нека всичко мине гладко и успешно,а после килцата ще се свалят! Аз на първата бременност качих 20кг и бях огромна,а на тази съм качила само от 5 до 7кг.И забелязах че на тази бременност ям много плодове и зеленчуци.

 pandapanda, и аз вече извадих обиколниците,чаршафите,одеалцата вече са изпрани,извадихме и кошарата.Понеже няма да монтираме дървеното креватче отново,ще ползваме преносимата кошара.Така когато съм в кухнята ще си го търкалям при мен  girl_wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 14, 2016, 13:29:14 »

Тъкмо да видим и колко е пораснала Ели, че нещо съвсем не пишете със Сън какво става с големите smile

Хахаха, ако за мен и моето голямо гардже става дума - добре е тя! Расте и хубавее, и не спира да говориии blum Утре става на 5 годинки, подготвихме се за купона. Вече строява дори нас как да се обличаме. На баща си заръчала да е с еди кои си дънки и със сако. Той в чудо се видя и днес ще търсим сако, щото такова спортно няма налично...
Тя пък иска да е с къдрава коса, та утре сме двете по женски на фризьор. Абе, расте, не се шегува!
Вчера видях първа проява на ревност у нея, покрай едни наши гости, които бяха с бебе. Хем тя си играеше с баткото, че са приятелчета. Ама като видя как утешаваме бебчето, че нещо се разкисели, заяви че "вас не ви е грижа за мен" shok Ново двайсе. Та, обяснявахме, обяснявахме...Предстоят такива сцени, дано само ги превъзмогнем нормално smile
Честит празник на всички - кой какъвто си празнува! smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #374 -: февруари 15, 2016, 09:45:58 »

Сън, честит рожден ден на малката ти госпожица  heart Да стане отговорна кака и да не ревнува много от бебето Wink

Миме, аз пък моето хич още не го усещам...добре че си ми расте коремът, та се успокоявам, че всичко е наред  pardon

Мари , и всички настоящи мами, пак да кажа и аз, че сте ми много полезни и наистина малко трезвомислие вкарвате в нашите бременни глави Wink Пък и те чакаме с номер 3  heart
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines