Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:52:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 160395 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #345 -: февруари 12, 2016, 11:04:52 »

Миме, хапвай тахън с мед и всичко ще е наред good
marta_kalpazankaheart heart heart Виждам, че вече започваш да свикваш с новината и си минала най- тежкия и етап. Кураж, медицината е много напреднала. Дали децата ни се раждат с някакъв проблем или после го придобиват, ние го преживяваме много по- тежко от тях. Няма къде да вървим, длъжни сме да се справим, макар и с повече труд и сълзи. Дето има една приказка, майка да не си на този свят Wink
Хехе, добре се развива мъжкият свят, отбор юнаци чакаме good
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 12, 2016, 11:22:54 »

Момичета, приемате ли още едно ново попълнение smile give_rose
в 13 г.с съм с очакван термин средата на август!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 12, 2016, 11:26:39 »

Леле, какво става тук?!

Толкова много бебенца са " на път ", браво момичета! good

Марта, изпращам ти много положителна енергия! good
Не писах по-рано, защото не знаех как да те окуража...., не е лесно в такива моменти, знам много добре.
Впечатленето ми е обаче, че ти си силна жена и ще се справиш! good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #348 -: февруари 12, 2016, 11:30:59 »

Да, да, добре се развива мъжкият свят, добре че тук таме има по една госпожица за цвят  Girl_hide

По повод приказката "майка да не си на този свят", се сетих, че на форумската среща, естествено неминуемо минахме през темата раждане и ми казаха по никакъв повод да не казваме на мама, че отивам да раждам, просто защото за добро или лошо на майките винаги най-лошото им е в главата...все пак ти отиваш да раждаш твоето дете, ама за нея ти си това дете, та така smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: февруари 12, 2016, 11:32:51 »

Определено!!!

Аз го чувствах по същия начин!

Първият път й спестих едни притеснения, но втория съм сигурна, че е броила часовете....
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: февруари 12, 2016, 13:19:22 »

Здравейте!

Връщам се аз от болницата, в която евентуално ще раждам (все пак там изражда следящият ме). Попълвах някакви документи, минах пак на ехограф и ми взеха влагалищен секрет. В понеделник ще ходя да си взимам болничния. Та днес си видях буболечката малка. heart Не знам защо ме питат "Искаш ли да го видиш?". Много ясно, че искам. yahoo Понеже ме прегледа друга докторка, та се възползвах да я питам и нея за някакво тегло. Каза ми ориентировъчно, около 400 гр. heart heart heart
Щастлива съм! Посъветва ме, че момента е подходящ да отида на ФМ, но аз й казах, че вече сме го направили и сега ни предстои да идем на втората. Явно имаше предвид за определянето на пола. Не съм споменавала, че вече ни го казаха.  pardon Аз си знам, че е момче, но Влади си има едно наум, че може да са объркали.
В този ред на мисли, днес четох за една мама, на която са й казали момиче до последно, а е родила момче.  shok
Килограмите не ги мисля много засега, каквото стане. Поне се надявам да не стана огромна и да вляза бързо във форма. Важното е буболечката ни да здрава.  heart
Страх ме е да предприемам каквито и да е упражнения, макар че може и да е полезно.

Свекърва, купих си аз сусамов тахан, но нещо не ми харесва и си останах само с опитването. Трябва да измисля някакви варианти, защото знам, че е полезен.

Надявам се хемоглобина ми да е добре и да не се налага да пия желязо.

toni8301, добре дошла и лека бременност ти пожелавам! smile

Фери, и аз съм го чувала това, че е по-добре майката да не знае когато раждаш, защото обикновено тя мисли винаги за най-лошите последствия. Един път даже споменах на мама, че няма да й кажа и тя взе, че ми се разсърди.  pardon blush И сега само ми повтаря, че не се е притеснявала така, дори когато тя е била бременна. Отстрани е по-трудно, като не знае какво чувстваш, боли ли те и т.н.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 12, 2016, 13:25:18 »

Миме, спокойно за пола.

Аз все питах, сигурни ли са лекарите, а те ми отговаряха, че историята помни случаи на объркване, да е било момиче до последно и да се роди момче, но като се видял инструментът веднъж....., трудно е да стане объркване.

А за таханът, бих те посъветвала да пробваш да го смесваш с мед и орехи, в пропорции, каквито ти харесат на вкус.

Също така можеш да си правиш банановият, шейк, за който писах, ако обичаш такава напитка. good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 12, 2016, 13:42:00 »

Тони, Додо, честито и на двете ви smile Лека бременност и усешен финал и за двете ви. Понеже сте по-стари съфорумки и е сте писали отдавна, може ли да се представите и да разкажете накратко за сеебе си  give_rose Нищо, че нямам какво да споделям, аз си ви чета темата  blum Yes

Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 12, 2016, 13:49:13 »

Пропускам нещо за Додо ли?! yahoo Върнах уж назад 1-2 страници, или съм сляпа, или не намерих новина?

За хемоглобина - ако е много нисък, тоест граничен, както беше станал моя - 102, док сигурно ще изпише да се пие желязо, защото 100 е опасно вече и за бебето и трябва по-бързо да се покачи. След месец пуснах пак кръвни и в резултат на желязото и мултивитамините съм го качила на 123 smile
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 12, 2016, 13:52:34 »

 give_rose Здравейте и от мен! Не съм писала отдавна понеже си бях на село при баба и мама,сега вече си изпратих мамчето за Португалия и се прибрах.Изплетох си чувалчето  Bravo ,мн исках да ви го покажа но немога да прикача снимка пробвах няколко пъти,но нищо ще намеря начин да го покажа. Сега плета друго чувалче,което мисля да използвам за изписването,мн е сладко.  blush

 give_rose Тони,Додо, Добре дошли,честито и  лека бременност ви пожелавам  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 12, 2016, 13:58:20 »

Как пропуснах да напиша, че от два дена, все по-хубаво си усещам буболечката в мен? Дори Влади снощи усети пърхането и беше повече от впечатлен и емоционален.  heart Днес на прегледа с ехографа, дори без да си слагам ръката върху корема, го усетих. Направо ще пукна от щастие. heart heart heart

Мари, да в комбинация с мед сигурно ще е по-приятно.  good

Сънрай, на мен не ми казаха какви са точните стойности на хемоглобина, а само, че трябва да приемам по-калорична храна. Предполагам, че ако е бил много нисък, щяха да ми изпишат желязо.  huhhuh.gif
Додо се е похвалила в другата тема. Тук още не се е разписала.  Wink


Сладурче, пробва ли да качиш снимката, чрез друг сайт и после да я споделиш тук?
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: февруари 12, 2016, 14:07:38 »

Тони, Додо, честито и на двете ви smile Лека бременност и усешен финал и за двете ви. Понеже сте по-стари съфорумки и е сте писали отдавна, може ли да се представите и да разкажете накратко за сеебе си  give_rose Нищо, че нямам какво да споделям, аз си ви чета темата  blum Yes



Веднага пиша  smile
Казвам се Антоанета и живея в Германия заедно със съпруга ми и нашият син Лукас.
От много време не съм писала, но сравнително редовно четях форума..а неписането се дължеше, че нямаше какво допълнително да споделя  smile Бъдещият батко е много щастлив и редовно пита кога ще се появи НЕГОВОТО бебе  Girl_hide
Днес бях на изследване, видяхме човечето, взега ми кръв за БХС и сега чакаме резултатите.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 12, 2016, 14:30:39 »

Адашка си значи Wink Радвам се, че отново намираш време и имаш какво да пишеш, ще се радвам да чета развитието ви smile  give_rose
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 12, 2016, 14:48:09 »

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/l/t34.0-12/12674644_1027052854007641_1735589754_n.jpg?oh=6d6ea610d8c0db64d469cf5762df0e64&oe=56C01A43



да пробваме така дали става
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 12, 2016, 14:50:39 »

офффф най- после успях... Bravo Bravo Bravo  вече взеха да ме хващат лудите докато го кача  tease tease tease

Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines