Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:22:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 159657 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: февруари 09, 2016, 12:57:33 »

Благодаря ви искрено <3 Пожелавам го и на всички, които не са го изпитали все още smile

Полът не можахме да го видим, беше си кръстосало краката и си стоя така до края, но каквото е да е живо и здраво, другото няма значение biggrin
Като цяло още от началото ми се гадеше, до повръщане стигах само 7-8 пъти, но от някакви миризми си ми става гадно все още. Много спя до към 10-11, но всяка вечер задължително се будя поне по 2 пъти като по часовник  biggrin
« Последна редакция: февруари 09, 2016, 13:07:54 от Sisku » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: февруари 09, 2016, 13:03:00 »

Сиску, честито и лека бременност ти желая! heart Много се радвам, че темичката се пълни.
Терминът ти е на много хубава дата.  smile Срамежливо бебче си имате, ама то когато реши ще се покаже.  smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #302 -: февруари 09, 2016, 13:22:00 »

Sisku, честитооо.Много лека бременност и здраво бебче на финала.Датата на термина ми е много любима.Нали и аз съм Мария и много си обичам този празник.Тъкмо се зарадвах, че вече не съм последна, но не  blum.
Хайде, още да се пълни темичката.
Фери, браво на девойката, няма все програма да изнася, красотата иска сън ...какво я побутвате само. smile
Миме и аз съм в четвъртък само че на ФМ, вече нямам търпение и малко ми е свито под лъжичката.
Засега май само при мен и Сиску, не се знае пола ...или се бъркам.
Засега толкова.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #303 -: февруари 09, 2016, 14:31:41 »

Хихи ми тоооо девойка, девойка, така си я говорим, ама ММ все се бъзика да не излезе господин lol Питах днес АГ да ми потвърди и тя, ама на нейния ехограф няма как да се види, каза евентуално 20-та седмица, тоест на следващия преглед Wink

Марта (Мария), успех на ФМ  heart Май да, само вие не си знаете бъдещите наследници какви ще са, ама на теб могат да ти кажат в четвъртък Wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: февруари 09, 2016, 15:39:47 »

Здравейте, днес минах ЖК. Прегледа мина не толкова болезнено, колкото очаквах. Бебето върви на преносване. Родовият канал е още затворен. С прегледа док свали и тапата та ако може маааалко да помогне да тръгне раждане. В петък отново ме иска на преглед. Днес съм супер крива. Цяла нощ ревах от един схванат нерв на кръста и нито можех да стана, нито да се обърна. На моменти като ходя и като се схване кракът ми се сгъва сам все едно някой нарочно ми го подгъва- пълен цирк съм хем ми е смешно, хем ми се реве! Отгоре на това от снощи някаква кашлица се опитва да ми излиза, а не мога да се изкашлям, че всичко ми се стяга. Чувствам се схваната, ушите ме сърбят, главата ме боли. Мажа се тук с разни билки и пия чай и се моля да не се разболея по-сериозно точно сега.
Ех наоплаквах ви се, ама вие повече може да ме разберете, че май вкъщи вече едва ме търпят  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: февруари 09, 2016, 15:50:47 »

Марта, адашки сме с теб значи.  Wink Успех на ФМ. Ще видим дали и твоето бебе е срамежливо или ще се покаже.  smile

Валя, а защо си очаквала прегледът да е болезнен? Имаш време до термина, бебчо си знае работата.  smile
С появата на новия член в семейството ви се надявам всички болежки да минат.  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: февруари 09, 2016, 15:52:35 »

Честито, Сиску smile Много хубава дата ти е термина smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #307 -: февруари 09, 2016, 15:58:04 »

Сиску, честита радост! give_rose
Вале, имаш още време. Ти първият път около термин ли роди? Има много методи за успокояване на кашлица. Ако се налага, предприемай бабешки методи. good
Миме, когато проверяват за разкритие в напреднала бременност е повече от неприятно. Даже по-скоро болезнено.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #308 -: февруари 09, 2016, 16:03:09 »

Вале, дано бързо ти минат болежките  heart Чакаме те вече да ни се похвалиш със здраво бебче  give_rose Ти ще си една от първите за годината (след Фели, която така и не писа и се надявам всичко да е наред) smile Успех  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: февруари 09, 2016, 16:05:52 »

Али, Марта, Миме, Панде благодаря ви  give_rose  give_rose give_rose

Марта, при вас може да се види вече пола, ако мне сте и вие срамежливи biggrin
Валя, дано наистина те пропусне и да изчезне тази кашлица, че си представям колко е неприятно. Добре, че прегледът не е бил болезнен.

« Последна редакция: февруари 09, 2016, 16:10:12 от Sisku » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: февруари 09, 2016, 18:07:13 »

Предишният път родих точно 6 дни преди термин, но с помощта на доктора. При гинекологичният преглед док сваля тапата и спомага за отваряне на родовия канал. Точно това е болензненото и предишния път часове след него започнаха контракциите и разкритие. Не му се иска на док да преносвам, едно че бебето става много голямо и другото, че макар и едра съм изключително тясна и раждажвто става много трудно.
Благодаря ви за положителните думи. Аз започнах да се лекувам с Грипхил, но Тини ми стана от сън с температура и сега го почвам него пък с Изопринозина и увеличена доза на коластрата.
Сиски добре дошла  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: февруари 09, 2016, 18:48:25 »

Сиску, честито! Какво ти е усещането за пол? А роднините какво искат? Таткото?
Вале, успех  good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: февруари 09, 2016, 20:18:54 »

Сиску,честито и добре дошла сред нас!Желая ти безпроблемна бременност и леко раждане,а финала да е здравичко бебче.Може би се крие някоя срамежлива мома като нашата. pardon

Вале,напълно те разбирам за болежките и неразположенията,но ей го къде е...не  остана много и идва най-хубавата част. heart За гърлото мога да ти препоръчам и Прополки,много са хубави.Дано и Тино да се оправя бързичко. give_rose
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: февруари 10, 2016, 14:13:55 »

Фани, честно казано не знам и аз за усещане дали имам, таткото и роднините също са на мнение, че няма значение какво е, стига всичко да е нормално и да е живичко и здравичко smile
Роси, благодаря ти!

Да ви кажа аз още никакви килограми не съм качила, но го отдавам на това, че ми беше лошо и почти нямах апетит. При вас как е и как беше първите месеци?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #314 -: февруари 10, 2016, 14:23:09 »

Аз съм в 4 месец, 16-та седмица, досега съм +2-3 отгоре, ама не ги усещам, може би просто съм се позаформила...иначе съвсем в началото и аз почти не бях качила, само покрай празниците от преяждане малко отгоре бях, ама после паднаха...различно е smile АГ още на първия преглед ми каза да не се отпускам много, защото до 5 месец каквото си кача си е за мен и после трябва да го свалям Wink Спокойно, бебето си дърпа каквото му трябва и без ти да качваш Wink Сложи си лентичка да те следим  heart
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines