Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 04:16:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 169918 пъти)
 
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 22, 2016, 15:44:21 »

Сладурковци ...нашия татко си ме е кръстил Шишо-Бакшишо, а баткото си пада по залепянето на корема ми,постоянно е там и го гали,пита какво прави бебето,кефи се когато го рита,целува корема ми,вечер му казва лека нощ,сутрин добро утро бебе,преди да тръгне за детска ме прегръща и целува корема ми и казва чао бебче,бати отива на детска.. heart..а татито е по скромен аз все трябва да му слагам ръката на корема ми за да усети как рита а той само ми отговаря да оставя бебчо намира че така го притесняваме.  blush
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 25, 2016, 08:25:04 »

Аз да се запиша да ви изчета, че при нас не остана време lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 25, 2016, 11:47:46 »

Вале, ти на финала се разписваш.  blum  Честито! Сподели нещо повече - как се чувстваш, кога ти е термина, до къде сте стигнали с приготовленията, какво бебче чакате? Много разпитвам, но ми е любопитно.  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #123 -: януари 25, 2016, 12:02:04 »

И аз щях да се включа със същия въпрос smile

Да ви кажа снощи какво чудо ми се случи, изобщо не го очаквах, ама след като си измих зъбите, от пастата ли, от какво ли, е така от нищото изредих егати мозайката  blush ММ милият много се уплаши, аз му викам спокойно, добре съм, даже не ми е лошо, легнах си просто и нямаше повече случки pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 25, 2016, 12:24:07 »

Всяка сутрин, когато вляза да си мия зъбите усещам, че някакъв секрет ми се стича по гърлото (няма да казвам гнусната дума). Когато се опитам да го изкарам толкова ми се догажда, че имам чувството, че ще повърна. Била съм аха да го направя, но просто няма какво да изкарам явно и излиза само въздух или слюнка. Цялото ми тяло започва да трепери и гледам веднага да изляза на въздух. Скоро чак така не ми се е случвало, но всичко ми е в главата. По едно време дори се бях отказала от вечерното миене на зъбите, защото ме беше страх да не ми се случи, макар че само сутрин ставаше така.  huhhuh.gif
Направо е отвратително...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #125 -: януари 25, 2016, 12:26:59 »

Да, Миме и при мен е така, само че сутрин и аз явно няма какво да изкарам...ама снощи замина вечерята  pardon Както и да е, това да ни е проблемът  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #126 -: януари 25, 2016, 12:42:43 »

Случайно реших да проверя дали не са ми излезли резултатите от БХС по-рано, и вижте на какво съобщение попаднах  smile :

ВАЖНО!!!

В момента пациентките на Национална генетична лаборатория не заплащат изследването "Биохимичен скрининг за изчисление на риска за раждане на дете със синдром на Даун и някои други вродени аномалии на плода", извършвано в лабораторията ни.

Извършването на това изследване е финансирано по програма на Министерство на Здравеопазването.

За да се възползват от тази програма, пациентките трябва да се запознаят със съдържанието на приложената по-долу Декларация за безплатен Биохимичен скрининг и да я подпишат.

Тази декларация задължително следва да придружава пробата и останалите документи на бременната при постъпването им в Национална генетична лаборатория.

 Ето и линк: http://genetika.maichindom.com/2016/%D0%B2%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%85%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D1%81%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BD%D0%B3/
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: януари 25, 2016, 23:36:55 »

На тази бременност не ми правиха биохимичен скриининг,само спин,васерман и обичайните кръв и урина всеки месец.Само когато бях бременна с баткото тогава ми правеха повече и различни изследвания и през 10 дена на ултразвук,заради постоянното прокървяване и заплашващ аборт,понеже преди да забременея с баткото пометнах първата си бременност в 4тия месец.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #128 -: януари 26, 2016, 12:55:35 »

Пльос! Да се разпиша и днес да не съм капо...излязоха ми резултатите от БХС, по това, което разбирам всичко е наред, към някакви много хиляди ми е вероятността за болести, ама в събота ще ни го разтълкуват като ходим на среща с генетик в МЦ  Wink
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 26, 2016, 14:08:29 »

 give_rose Здравейтеее..Фери щом така си ги разчела значи всичко е наред.  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #130 -: януари 26, 2016, 14:14:21 »

Благодаря smile Кажи при теб как са нещата  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 26, 2016, 15:45:57 »

Браво, Фери. smile
Аз изпуснах срока за БХС. На едно място попаднах на информация, че се прави само веднъж и демек няма да имам друга възможност, което според мен са глупости. На друго място пък пише, че втория БХС МОЖЕ ДА се направи от 15 до 19 г.с., което ще рече, че пак няма да мога да направя, защото на ФМ мисля да отида към 21-22г.с.
В крайна сметка явно ще си остана без това изследване.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #132 -: януари 26, 2016, 15:55:11 »

Миме, виж в сайта дето съм постнала, там си пише кога се прави smile
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: януари 26, 2016, 17:19:08 »

Ние  сме добре,бебчо не спира и за минута,и вече ми тежи и спането ми е трудно,но сме добре  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 26, 2016, 17:38:24 »

Ихаа, колко много новини има тук!
Хайде честитка за хубавите резултати и момата <3 Само не се навивай прекалено, че бързо им поникват разни атрибути на "момите". Ама как ще се радвам да си има още една девойка за цвят тук!

Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines