Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:53:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 159694 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 13, 2016, 14:59:16 »

Панде, ако можеш да минеш на Диаспорал и най-вече можеш да пиеш прахчета не му мисли.Много по-бързо се усвоява и много по-добре се понася, няма нищо че е по-скъп.Папаверин аз пих до края.Май от момента на забременяване та чак докато родих.Сутрин си ги нареждах хаповете на масата и един след друг.Пфууу.

Аз ходих на 3-та ФМ но както съм говорила и с доктори тя е повече за шоу.Реално най-много неща се виждат на първите две.На първата нухалната гънка, развитие на гръбначен стълб и не помня още какво.На втората гледат коремче, бъбреци, сърце, пикочни пътища.Всичко което вече се е оформило и може да има проблем с него.Още тогава могат да ви кажат за евентуален проблем и да ви насочат към специалист.Гледат се и лицеви малоформации тогава задължително.На третата ходих за наш кеф, нищо не видяхме.Бебето голямо, върти се постоянно, завира се в плацентата, мястото му е малко и няма как да шава спокойно, абе лекаря накрая и пари не щеше да ми вземе, щото не могъл да я види.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 13, 2016, 15:02:06 »

Момичета аз ви благодаря, че споделяте тази информация  give_rose
Мисля, че за момичетата като мен ( все още не бременни ) е важно да знаем какво ни предстой.. Хубаво е когато се говори повече по тези въпроси..

Панди все така добре да се развива вашия Бамбук  girl_wink
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #17 -: януари 13, 2016, 15:07:28 »

Здравейте, аз съм от постоянно четящи, но непишещите.Записвам се в темичката в 8 г.с.  съм и вероятен термин 26.08.16 г.
По повод 3-тата ФМ Маги е права че е повече за майките, защото бебето вече е голямо и не е както при първите две и да освен органите много важно е да се изключат лицево-челюстни аномалии.С две думи първите две ФМ наистина а най-важни.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #18 -: януари 13, 2016, 15:16:26 »

Марта, добре дошла  give_rose И ти ще си с лятно бебе smile

Маги, отново си много изчерпателна и полезна  give_rose

Джоси, пожелавам ти в най-скоро време да започне да ти влиза в употреба тази информация  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 13, 2016, 15:18:20 »

Честито, Марта Bravo give_rose Леко бременее и хубав финал накрая  tease

Панде, браво на Бамбучето, все така хубаво да расте  yahoo Bravo
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #20 -: януари 13, 2016, 15:20:32 »

Благодаря, Фери give_rose.
Забравих да напиша, че и аз пожелавам на всички, които искат да бързо да се случат нещата и да се напълни още темичката.
Едит: Благодаря, Тони give_rose много сте мили момичета heart
« Последна редакция: януари 13, 2016, 15:23:06 от marta_kalpazanka » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #21 -: януари 13, 2016, 15:38:15 »

 
много сте мили момичета heart

Тук е така  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 13, 2016, 15:49:05 »

Миме, на трета ФМ може би няма да ходя. То за шоу и моята докторка ми го показва. Ако каже да ходя, ще ида.

Маги, аз диаспорал няма да го спирам и той си остава поне по едно на ден. Вече  не знам как ще успявам с тези хапове - салофалк 3х2, фраксипарин, диаспорал 2х1, фемибион 2, пренатал, неофолик мета 1х3, и сега и утрогестан, магнерот и папаверин. Ако трябва и желязо да пия ще стане интересно.

Свекърва, не я усетих. Аз си мислех, че ми се пишка, така го усетих. Сега естествено цял след обед се чудя пишка ли ми се или е контракция  crazy  Ако трябва спирам и с работата. Но Док не каза нищо по този въпрос.

Фери, моят баща не иска да гледа ехографски снимки, чакал на живо да го види. Много ми е смешен.

Марта, честито  give_rose

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #23 -: януари 13, 2016, 15:57:15 »

Олеле Панде, ти верно си като ходеща аптека  girl_impossible Фолиевата киселина не се ли спира след 3-4 месец  huhhuh.gif
Странни са бащите понякога, моят май го хвана страх щото първият път като му казах  и му показах първата снимка ми вика аз чакам да видя резултат  lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 13, 2016, 17:55:23 »

Джоси, и аз обичам да съм информирана, още преди това, за да знам какво ще ме очаква. Може би някои от нещата се забравят, но когато ви се случи това прекрасно нещо ще влезеш в час. И на мен дори сега някои неща са ми непонятни, но с времето се свиква.
Пожелавам ти скоро да се разпишеш тук.  girl_in_love
Както и всички, които го чакат и искат... smile

Марта, честито на теб! Пожелавам ти лека бременност и здравичко бебче на финала. smile
Ти как се чувстваш, имаш ли някакви неразположения?

Панди, мен пишкането от сега ме побърква. През нощта ставам по няколко пъти, през деня само прескачам до тоалетната. Представям си какво ще е по-натам.

Фолиевата и витамините на мен ми каза да ги доизпия и тогава да ги спирам.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 13, 2016, 23:25:25 »

А аз почнах витамините в началото на зимата, няма такова изобилие от пресни зеленчуци и плодове. Док също ме посъветва да ги почна чак зимата и да ги пия до края.
А фолиевата предполагам се пие до края, ако случая го изисква. Аз пиех до към 5-ти месец, да си изразходя опаковката.
Пандичка, ти пиеш от мен повече хапове, не знам как ще съумяваш да ги вместиш, освен ако не си направиш наистина почасови график, колкото и смешно да звучи. То аз, дето пия 3-4 неща, че съм в чуденка кое кога, камо ли ти. На мен ми е най-подтискащо че трябва сутрин и вечер да слагам вагинални хапчета, че и по две. Нооо, ще търпим! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 14, 2016, 07:39:14 »

Здравейте!
Панди, много се радвам за добрите новини за Бамбучето! Ти си герой направо, въпреки едната шепа хапове продължаваш да работиш. Много хубаво схващане - не си болна все пак, а просто състоянието ти/ви е особено. Но все пак недей да рискуваш излишно, почивай повече!  heart give_rose
Честито и на новото момиченце в темата, забравих й ника! А 1-во детенце ли ти е?  give_rose
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #27 -: януари 14, 2016, 09:40:06 »

Здравейте, Миме, Панде, Фани  give_rose.
За филиевата също съм чувала, че някой я пият докрая.Повечето препоръчват до 3 -я месец, когато завърши органогенезата.
Панде най лошото на желязото е запичащия ефект, но ти си на по специален режим на хранене и може да не ти се отрази толкова.С толкова лекарства сигурно си по организирана от другите, защото нямаш избор.
Миме, засега още ми се гади, но не е нещо страшно, търпи се.По лошото е, че сякаш имам топка на диафрагмата и не мога да се храня много( под много имай предвид както съм свикнала ) иначе ми става лошо.Сега ставам от масата малко гладна както си трябва.. smile.
Фани, много ти благодаря аз вече не спадам много към  момиченцата  give_rose. Живот и здраве края на август ще ссе появи номер....3  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #28 -: януари 14, 2016, 09:50:36 »

Ехеееее винаги сме искали 3 деца с ММ  smile Браво, поздравления за решението и смелостта!  heart Другите колко са големи smile Извинявай, интересно ми е и разпитвам  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 14, 2016, 09:55:07 »

Ехеееее винаги сме искали 3 деца с ММ  smile Браво, поздравления за решението и смелостта!  heart Другите колко са големи smile Извинявай, интересно ми е и разпитвам  blush
Браво и аз се присъединявам към въпросите на Фери! Какъв пол са? Знаят ли за бебето вече?
И аз искам, ама не ми стиска вече, хихихи, ако мъжо беше по-малък или ако не бяхме в БГ, еххх
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines