Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 00:53:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 169864 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 21, 2016, 10:56:50 »

Фери, още не съм записала час за втората. Пада се някъде началото на март. Ще изчакам още малко, макар че не знам точно в коя седмица да отида, може би ще е около 20-22г.с.
Щом си доволна, не му мисли и пак там отиди на другата ФМ. Аз все имам някакво вътрешно терзание дали е достатъчно добър този, при когото ходих, макар че само хубави неща съм чувала и чела за него. blush
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #91 -: януари 21, 2016, 12:10:02 »

Фериии, честито момиченце! Много ме развълнува!!!!
Като наближи ще говоря с теб, че има бръмбари из главата smile
На мен този диск не ми е най-прекрасния, ама онзи от раждането ми е на сърце. Хич не са пари на вятъра, не го мисли.
Миме, аз ходих в 19 и малката беше още много малка и кльощавка. Изобщо не беше като онези бебчета по брошурите. Вече 21-22 седмица е друго. По-оформенки са.
..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #92 -: януари 21, 2016, 12:12:04 »

Диск от раждането  shok Уау не съм се замисляла изобщо  smile

Благодаря  heart И аз мисля да ходя 21-22 да е по-голямо човече  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 21, 2016, 12:28:28 »

Значи добре съм се ориентирала.  smile

Али, диск от раждането? Не знаех, че има и такова нещо.  huhhuh.gif

Да ви кажа моя Влади как има-няма и само се шашка. Когато вляза в някоя седмица и обичам да му чета малко информация за това как се развива бебето в съответната седмица (това е супер ориентировъчно, разбира се), но обичам да му следя реакциите.  heart На няколко места вече му чета, че има вероятност да се обърка пола при прегледа и накрая да излезе друго. Той ме гледа така huhhuh.gif Задава ми няколко въпроса в минута: "Ами ако докторът ни е излъгал и не е видял правилно? Не, че няма да се радвам на една принцеска, ама...", "Ама ти видя ли пишлето?", "Аз не съм сигурен, че го чух правилно като каза, че е момче. Ти чу ли го?"," Дали не беше рано, като отидохме в тази седмица", "Някой друг разбрал ли е пола е в тези седмици"..... и т.н.  .... и накрая приключва с " Абе важното да е живо и здраво, пък каквото и да е".  smile Много ми е сладък, смешно ми е като му гледам физиономиите.  heart Не знам, ама аз не си задавам такива въпроси. Много пъти му правя справка с вас, макар че при всеки е различно, ама поне да се успокои, че като го гледам е станал по-суеверен от мен дори. Нямало да казва повече на никой, докато не е сигурно.  pardon
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 21, 2016, 12:41:13 »

Фери, радвам се, че всичко е наред. Ама аз за момиче до втората ФМ не вярвам  LAUGHTER

Аз днес ходих да ми вземат кръв. При -15 градуса с ритащо човече в корема се оказа, доста преживяване - явно не беше на кеф, защото направо си ме риташе в ребрата. Добре, че ММ си беше с мен. На края му викам: "Панде, ако не беше ти, нямаше да се справя", а той ми се смее "Така е, нямаше да си бременна" lol
Но съм много щастлива, защото освен левкоцити на горната граница всичко ми е в норма. Хемоглобин 120 и желязо 13, много ми е кеф, че поне за сега няма да пия желязо.  yahoo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #95 -: януари 21, 2016, 12:46:46 »

Да, има и такова животно, ама зависи от болницата и вътрешните правила. При мен таткото не искаше да присъства, но имаше право. Раждах в частна болница, но и в някои държавни може също. За диска платихме 20-30 лв. Имаше и къпането, изписването.... В други теми много сме говорили за това какво става след като родиш. Как протича престоя... Може да поровите и да прочетете.
Хахаха, бременно Панде...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #96 -: януари 21, 2016, 12:47:35 »

Панди и при теб всичко върви добре, радвам се  give_rose Така е, нямаше да сме бременни безмъжете ни lol Ами аз нарочно питах сигурно ли е за пола, тя вика да, даже наченки няма на мъжки полови органи  pardon
Иначе то вярно, че докато не излезе нищо не се знае на 100% ама вярвам на техниката  Wink

Ох Миме, тия нашите мъже ще ме убият  Girl_hide Супер сладки са, Боби се радва като малко дете и беше супер притеснен и гледа отблизо всичко, тя накрая му вика, можете да седнете спокойно, всичко е наред  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #97 -: януари 21, 2016, 12:48:21 »

"Панде, ако не беше ти, нямаше да се справя", а той ми се смее "Така е, нямаше да си бременна" lol
funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 21, 2016, 13:15:47 »

 give_rose Здравейте...при мен нещата горе долу са добре,като изключим киселините по цял ден и цяла нощ,някакво безсъние ме гони от близо месец,още съм си с гадене и  bad ,иначе бебчо е добре,расте и рита постоянно.Баткото е много щастлив и само пита кога ще се роди бебето,гушка ми корема и го целува.ааа и пак ще е момче. сега от скука съм се разплела,пък да видим какво ще се получи....  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 21, 2016, 13:31:15 »

Браво, Панди, все в норма да са ти изследванията.  Wink

Али, със сигурност ще се наложи да прочетем, какво ще се случва. Благодаря! give_rose А мъжа ти от страх ли не пожела да присъства на раждането? blush

Сладурче, честито ти момченце  Bravo и дано ти отминат неразположенията.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #100 -: януари 21, 2016, 13:47:37 »

Миме, то е комплексно и трудно за описване. Това ми беше второ секцио и поредна операция и е малко особен случай. Беше му сташно най-вече да не пречи на лекарите да си свършат работата. После едва разбрахме, че е била лного осукана пъпната връв, наложи се да обдишват малката... Не беше като на филмите. Не беше и много лесна работата на лекарите. Моят лекар ми  прави и пластика, за да няма няколко белега, а аз имам и татус там, това също го пази... Доста време отне цялата процедура. Не случайно всеки път на днешния ден им пиша един мейл, за да честитя празника и им пускам по една снимка на "тяхното бебе"
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 21, 2016, 13:59:20 »

Али, абсолютно разбираемо е, да.  good Важното е, че всичко е минало добре, пък макар и без него в залата.  smile Много хубаво правиш със имейла и снимката. Аз като отидох на ФМ, видях че докторът имаше цяла една стена с малки дребосъци и ми стана много мило като ги видях.  heart Сигурно всички са от такива благодарни мами като теб.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #102 -: януари 21, 2016, 14:21:30 »

 Offtopic ама Мимето ме подсети - като ходих в Майчин дом при леля ми, долу има едно табло със снимки на  недоносени бебета, който лекарите са спасили...миличките ако знаете колко бяха малки, имаше едно момиченце 650 грама  girl_impossible Направо им свалям шапка и на родителите и на лекарите  give_rose

Али, не знаех, че при теб са били усложнени нещата, ама браво на лекарите  heart

Аз не знам ако има възможност да бъде с мен, Боби дали ще иска  blush
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 21, 2016, 17:46:25 »

Честита ви девойка, Фери  stork-gurl baby_girl Много се зарадвах, когато прочетох разказа ти, много емоционален момент е било  give_rose
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 21, 2016, 21:43:19 »

Feri Много се радвам kiss2 ще си имате принцеска,много сладко ,с всеки изминал ден все по-емоционални и прекрасни моменти smile Познах,че ще е момиче,ма аз всички си мисля,че ще имат момичета,тъй,че не съм критерий   yahoo tease
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines