Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 26, 2024, 14:59:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 164851 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 15, 2016, 16:10:29 »

Бабата на ММ преди време ни донесе едно бурканче мед смесено май точно с тахан, но така си стои. КАто ви четох и ще взема да го опитам  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #61 -: януари 19, 2016, 09:17:06 »

Да ви кажа да се посмеете с моето невежество lol Отивам сутринта да си взема изследванията дето се пускат на бременните и гледам кръвната картина нищо! не ми е в норма  shok А си правих за сватбата, после и в работата ни правиха профилактични прегледи и всичко ми беше златната среда...викам си какво става  huhhuh.gif Отивам при лекарката дооста притеснена и тя ми вика ама спокойно, тия препоръчителни стойности отстрани изобщо не ги гледай, ти вече си извън всякакви норми, те не важат за бременни lol Каза спокойно, всичко ти е наред, те даже още ще паднат, бременните жени са съвсем друга категория  pardon И така...малко гъбички само имам, ама каза че и те са нещо нормално, защото пада имунитета и ми предписа 3 капсулки и това е  Wink
Миме, с твоите какво стана?

Нямам търпение за четвъртък за ФМ  Girl_hide
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #62 -: януари 19, 2016, 10:06:00 »

Браво, Фери за изследванията....малко отиваме в друга категория Временните blum.
Исках да те питам ти във Фемина ли записа за първа ФМ, защото в сайта им не видях.Всъщност има , но заедно с БХС, което мислех да не го правя.Сега се връщам назад  и ще потърся и какво си казала
Миме,Роси, Sunray къде изчезнахте.
Само да кажа понеже не съм се престрашила да пиша още в месечната стискам палци на Тони и аз помня....имам едно мноого добро усещане.  :PХубав ден .
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 19, 2016, 10:14:31 »

Фери, аз още не съм виждала резултатите от моите изследвания. Когато ги направиха ми казаха, че отиват директно при гинеколога. Когато отида на другата консултация ще питам как са. Той ми каза, че ако има някакъв проблем ще ме потърсят по телефона. Не са ме търсили, да се надявам, че всичко е наред. Малко е тъпа тази практика, обаче.  nea
Важното, че всичко при теб е наред. smile Това с гъбичките и мен ме притеснява, защото знам, че е неприятно. Дано бързо да се отървеш от тях. Wink

Марта, тук съм, ама гледам, че никой не пише...та и аз така.  smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #64 -: януари 19, 2016, 10:18:17 »

Ами да го променим тогава   blum.Това с гъбичките не се притеснявай почти всяка бременна е имала.Някой дори не разбират.Хубаво е да се проверя особено накрая, защото е важно родовите пътища да са чисти да не се зарази бебето при раждането.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #65 -: януари 19, 2016, 10:23:12 »

Хаха, Фери, тя майка ми се беше шашнала като ми видя първите изследвания. Тя си е и хипохондрик. После чете какво пише в интернета и спря да ме тормози.
Към края почти винаги дават профилактично нещо за чисти родовите пътища.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #66 -: януари 19, 2016, 10:25:10 »

А, благодаря ви, не се притеснявам, тя каза, че са съвсем минимални, колкото да се отчетат и няма поводи за притеснения smile Ще си взема сега тия капсули и ще действам Wink Аз и преди да забременея имах пак подобни проблеми, които бързо се решиха и сега от тях няма и следа, така че съм оптимист до последно  Girl_hide

Миме, трябва да са ти издали от лабораторията и едно картонче с кръвната група, вземи си го да не седи при АГ и си го носи в теб  smile

Марта, да, във Фемина се записах при д-р Славкова. Леля ми ми се обади днес, че неин колега днес е ходил с жена си пак там, бързо е минал прегледът 20-30 мин, цената мисля, че е около 100 само за ФМ, ако искам и БХС още 50 и каза да си взема диск и да ѝ кажа да сложи да записва, че иначе само на хартия дават smile
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #67 -: януари 19, 2016, 10:37:26 »

Ясно, преди беше към 80 лева.Аз преди я правих в Майчин дом, но сега не искам.Тогава гледа гледа и мълчи , аз накрая я питам всичко наред ли е, тя ами наред е да.. sad Можеше да каже три изречения  това е наред другото е в норма и така, а аз се чувствам виновна , че съм я попитала едва ли не.И затова сега се чудя.С каката не съм правила първа ФМ толкова ми е бил акъла.В Щерев гледа че за 120 лева ти правят всичко и БХС.Чудя се защото ми е близо.Иначе вторите ФМ съм ги правила във Фемина при една лекарка ще видя как се казваше много съм доволна.С каката видя разлика в големината на единия бъбрек , но в нормите на допустимото и после от друго място го потвърдиха.А с младежът имаше съмнения а лицевочелюстни аномалии, гледе ме доста , но той беше с ръка на лицето и отделно пъпната връв беше там и не се виждаше.Въртя ме и не става.Накрая и направиха забележка, че много се е забавила, тя ги отряза каза че си слага подпис на документа и не може така с лека ръка да го остави като не е сигурна.Накара ме да изчакам малко и след 15 минути пак да пробваме и така остана си това че ще има нещо като се роди детто,което си беше така.С две думи отплеснах се , но съм много доволна от нея.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #68 -: януари 19, 2016, 10:55:47 »

А сега как е малкият?  give_rose

Много мразя такива лекари дето с ченгел трябва да им вадиш думите...бях ходила при една такава гинеколожка, иначе специалист ама страшен темерут  girl_impossible Нат (nansita) ходи в Щерев и до колкото знам е доволна, ама ако се появи да каже smile Аз за Славкова само положителни мнения съм събрала, една бивша колежка е в 6 месец вече и втората ФМ ѝ е минала и каза, че е много обяснителна и внимателна, и леля ми днес такива отзиви ми каза от нейния колега и така smile Ако решиш при нея, действай, че не знам как са часовете  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 19, 2016, 11:50:42 »

Аз също ходих при Славкова във Фемина и съм доволна. Сигурно има часове, защото аз казах да ме запишат при който е свободен и ми дадоха за нея.

Фери, радвам се, че те е успокоила лекарката ти, но все пак си доста в началото да са ти извън норма издлесванията. Моите от 19 седмица бяха в норма още.

Миме, аз пък мисля, че е по-добре, само лекаря да ти гледа изследванията. Аз моите ще ги видя същия ден, ама с АГто чак на 10.02. Е, ако нещо е много извън норма, ще и звъня, ама по телефона лекарите не лекуват и не обичам такива телефонни консултации.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 19, 2016, 12:19:51 »

Ами доволна съм, но нямам база за сравнение. Аз реших, че няма да се следя по ЗК, в Токуда ми направиха много лошо впечатление с отношението си към мен и глупостите,които ми изприказваха и им теглих една.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #71 -: януари 19, 2016, 17:42:23 »

Бъдещи мамчета, я кажете от къде си взехте дънки за бременни? Аз тия дни гледах в ХМ ама хич не ми харесват а и са по 80 лв  nea Не ми се дават за няколко месеца носене  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 19, 2016, 18:00:33 »

Фери, пробвай ги. Аз си взех точно от там в средата на 4 месец и не съм ги събувала, супер удобни са ми. Моите са прави, но има и по краката. Но на теб може би не ти трябват още. Иди след 2-3 седмици и може би ще ги погледнеш с други очи.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #73 -: януари 19, 2016, 18:04:52 »

Ми другите ми дънки вече ми стискат  blush Ще ги пробвам ама 80 лв не знам дали ще дам  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 19, 2016, 18:19:00 »

Аз напълно съм се отказа от дънките на този етап. С клинове ми е идеално. Може би по-натам ще ми се прииска и на мен да си търся някакви дънки за бременни, но сега не мисля, че е дошъл този период. Иначе да, трябва да пробваш за да видиш дали ще ти е удобно. Ама и вЕрно 80 лв. blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines