Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 19:03:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 163869 пъти)
 
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #405 -: февруари 15, 2016, 21:25:50 »

 @}->--здравейте мамии днес бях на консултация и ви показвам моето фасулче


* rsz_120160215_093743.jpg (54.37 KB, 1632x1224 - видяно 200 пъти.)
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #406 -: февруари 15, 2016, 21:28:22 »

Всичко е нармално показа ми 14с и 5дни  give_rose За фетална ми каза че е рано още и пола не го знаем, а съм мн нетърпеливааа  yahoo


* rsz_14sedmica.jpg (54.21 KB, 600x800 - видяно 205 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #407 -: февруари 16, 2016, 09:25:22 »

Исии, не съм сигурна, че от пълните изследвания може да се разбере дали си бременна, но успех все пак, чакаме те да се похвалиш  give_rose

Панди, благодаря за инфото за Токуда, честно казано това ми е най-близката болница и ще я разгледам по-подробно и нея smile

Додо, много са интересни малките деца като чуят за братче/сестриче smile Ще видим какво ще каже като ѝ потвърдите подозренията  blum

Кейт, хихи много са интересни на тези снимки докато още се виждат цели smile На последната ЖК АГ ми каза, че това са последните хубави снимки на бебето, защото после не може да се види цялото  blum Ти първата ФМ си я изпуснала (до 13.6 седмица), затова ти в рано, втората се прави до 21-22 седмица Wink Може би на първата щяха да кажат пола, ама ще потърпиш още малко smile Вие какво искате момче или момиче  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 16, 2016, 09:44:25 »

isii, и аз не съм сигурна дали, ако си пуснеш пълни изследвания ще се види, ако има бременност. Отиди в някоя лаборатория, кажи им за какво става въпрос и те ще ти пуснат кръвен тест. До колкото знам, този тест се повтаря. Стискам палци за хубави новини.  smile

Katespa, много любими са ми тези снимки от прегледите.  heart  ММ има една такава в телефона си и само я гледа.  smile Както е написала Фери, си изпуснала първата ФМ, но пък е рано за втората. Още малко и може да си запазиш час.  smile
За пола си е голяма тръпка.  heart

Аз мисля днес да се обадя и да попитам дали на 3-ти или 4-ти март ще работят, за да си направя втората ФМ. smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 16, 2016, 15:46:26 »

Здравейте, здравейте. Не съм ви писала скоро, че ме хвана едно главоболие, почти през целия ден, ту се засилва, ту спира, но лекарката каза, че е нормално в тези седмици да го има, както и учестения пулс. Аз от време на време така се разтупквам, добре, че минава бързо.
Иначе резултатите от БХС излязоха и казаха, че са добре, няма да има нужда от други, ФМ чак към 20-21 седмица ще правим отново.

Katespa, много хубава снимка. АЗ всички си ги събирам в една папка, въпреки, че на първите нищо не се вижда biggrin
isii , наистина е най -дбре или да направиш кръвен тест, или да изчаках и да повториш с друг. Стискаме палци да има бебче smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 16, 2016, 16:17:24 »

Не се пускат пълни изследвания, а едно определено за проледяване на конкретен хормон smile В лабораториите знаят за какво иде реч.

Много са мили първите сонограми на шушулките. После само частично показват я глава, я крак, понеже стават много големи,за да ги хванат изцяло.

Панде, радвам се,че бебчо е добре.

При мен нищо ново за сега, другата седмица ще ходя на ЖК и после чак на 8.3 на последна ФМ. Събирам залози дали ще си покаже муцунката този път или както обикновено ще се скрие.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #411 -: февруари 16, 2016, 16:52:06 »

Я да питам, аз мислех, че само на първите две ФМ е препоръчително да се ходи...после защо ще ходиш Натsmile

Сиску, радвам се, че всичко е наред с бебчо, пък твоите неразположения бързо да минават  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 16, 2016, 16:57:43 »

Аз утре ще ходя на трета ФМ. Много се колебаех, но нека да е огледан от всякъде. АГ каза както аз преценя и така реших да преценя.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 16, 2016, 17:12:52 »

Сиску, и аз бях така, ужасно главоболие през целия ден. Понякога и нощем се будех с болки.  angry Дано да отмине скоро. Казват, че е нормално.  huhhuh.gif

Аз не успях да си запазя час за ФМ, защото било рано за записвания през март. Пък и плана да отида първата седмица на месеца отпада, защото докторът го няма. Ще е втората най-вероятно.  smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 16, 2016, 17:27:38 »

Миме, аз точно за теб се сетих, че май като беше горе-долу в седмиците, които съм аз сега и ти се оплакваше от главоболие. Дано да минава по-бързо, но все пак си ограничавам и стоенето на компютъра, че се напрягам допълнително.

Панда, и аз бих постъпила като теб, по - добре да съм си сигурна, от колкото после да се чудя и ядосвам защо не съм отишла.

Фери , благодаря ти, дано минава бързо  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: февруари 16, 2016, 17:57:32 »

Аз заради това ходих и на очен. Изписаха ми малък диоптър за компютър, четене, тв. Не знам дали е от това или просто си е нормален период от бременността. Очила още не съм купила, но от няколко дена не ме боли така главата. Дано минава бързо и при теб.  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 16, 2016, 19:03:55 »

Аз заради това ходих и на очен. Изписаха ми малък диоптър за компютър, четене, тв. Не знам дали е от това или просто си е нормален период от бременността. Очила още не съм купила, но от няколко дена не ме боли така главата. Дано минава бързо и при теб.  blum

Аз лично бих изчакала за след раждането. Аз съм с диоптър и през двете бременности зрението ми се влошаваше, след което се върщаше на положението преди бременността.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #417 -: февруари 17, 2016, 09:24:34 »

Между другото, мислех, че си внушавам, ама май верно ми е пораснал диоптъра (аз съм с 0,5 и на двете, не нося постоянно), щото все по-трудно фиксирам нещо надалече  huhhuh.gif Сега Мари като каза, май е от бременността...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 17, 2016, 10:15:19 »

И на мен надалече ми е по-трудно да фиксирам, още от преди да забременея. Все съм отлагала обаче прегледа, та затова не мисля, че бременността е виновна в случая. Добре, че беше ужасното главоболие, че да се сетя най-после да отида на лекар. Иначе ми казаха, че очите ми са здрави, само това малко отклонение.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #419 -: февруари 17, 2016, 10:31:16 »

Миме, аз на лявото око имах малко по голям диоптър от дясното.Когато ходийме на прегледи с първата бременност, излезе по-висик диоптър.Лекарката каза да не ги правя, защото от бременността се  променя диоптъра.
След като родих Мартин много ме болеше главата и когато отидох на преглед се оказа, че нямам нужда от очила и на двете очи беше по 0.25 или 0.50 реших да не правя.Така че според мен изчакай.

На мен пък за пореден ден вчера ми стана лошо и ще ходя утре да си пусна изследванията, за да видя какво е положението.Така не ми е ставало от ученичка.Лошото,е че съм с децата.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines