Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:55:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 160449 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: февруари 15, 2016, 17:09:24 »

 Offtopic Докторът й има частен кабинет и съответно изражда в няколко болници като си плаща за апаратура и екип.. Нещо такова.. Така тя имаше право да избира между няколко и той я посъветва да е там, защото персонала бил най-човечен.. Не бяха зле персонала, ама... Не мога да кажа на другите места как е, само че за 2000+лв да родиш и да седиш в такива условия за мен е крайно неприемливо. Вярно, че й направи такова секцио, че шева й в момента не се вижда, даже още на 1вия месец беше идеално, ама то може да си е до кожа знам ли  Wink

Спирам да спамя темата  Wink
« Последна редакция: февруари 15, 2016, 17:11:02 от alexandrova_90 » Активен
isii
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #391 -: февруари 15, 2016, 17:14:14 »

Ето товае


* IMG_20160215_171310.JPG (60.2 KB, 1283x220 - видяно 155 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: февруари 15, 2016, 17:17:11 »

Такъв тест не съм виждала, но ако има две черти се предполага, че е положителен.
Активен
isii
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #393 -: февруари 15, 2016, 17:18:50 »

И аз не съм виждала но сега видях и какво значи незнам... girl_impossible
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #394 -: февруари 15, 2016, 17:22:57 »

Е това са тези лентичките, и аз си правих с такъв (беше ми подарък на моминското с пожелание за бебе) и така изглеждаше Wink Като гледам са си 2 черти отвсякъде, изчакай ден-два и си направи пак, може друга марка да си вземеш за всеки случай  smile

Едит, първото ако правилно виждам е чертичка, ама много бледа  huhhuh.gif ПП вторите са по-бледи, направи си втори за да си сигурна  smile
Активен
isii
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #395 -: февруари 15, 2016, 17:26:01 »

Офф дано да сте прави. От 1 година правим опити за бебе  дано този месец е наш smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #396 -: февруари 15, 2016, 17:28:37 »

Ами тичай за втори тогава и да ни се похвалиш  give_rose
Активен
isii
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #397 -: февруари 15, 2016, 17:30:09 »

Ами не смея да купувам за да не се разочаровам...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: февруари 15, 2016, 17:59:07 »

 Offtopic Гледай по-положително на нещата.  Wink Ако не вярваш на тези тестове си пусни кръвен за по-сигурно.  Wink
Активен
isii
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #399 -: февруари 15, 2016, 18:05:11 »

Еми как след като знам че мъжа ми има проблем,предложиха нни икси процедура,но аз не спирам да се надявам
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: февруари 15, 2016, 18:11:42 »

 Offtopic За да не спапим повече в тази тема, защото може да ни се скарат, по-добре да пишем в тази
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36504.390.html
Човек винаги се надява и имам предвид, че с това негативно мислене нищо няма да постигнете. Пожелавам ви много скоро да се случи вашето чудо и да се похвалиш в темата.
Пак казвам, при положение, че теста има втора черта, аз не бих чакала и бих си пуснала кръвен тест. По-добре така, отколкото да се надяваш напразно. Поне ще знаеш със сигурност какво се случва.
Стискам палци.  blum
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: февруари 15, 2016, 18:38:04 »

Дияна, какво те кара да мислиш, че каката подозира нещо?
Децата имат уникална интуиция. При нас беше същото.
Доста време планирахме бременността ми, преди да започнем да действаме.Съответно и доста си говорихме вкъщи.Питахме Дариана дали иска да си имаме бебе, дали да е момче или момиче, дали ще помога. В един миг тя започна да проявява ревност- казваше, че не я искаме вече и че искаме да я върнем/сменим за друго дете.Наложихме си да не коментираме темата бебе пред нея, а когато тя спомене обяснявахме, че не искаме да я заменим.
И ето, бременността ми е факт, а тя пристига с въпроса: пролетта идва, идват щъркелите, ще ни донесът ли бебе?

 Offtopic Мари, прекрасни имена си избрала за децата си!

nedelina88 и аз много се радвам да те видя  give_rose


По въпроса с избора на болница- аз се ръководя в избора си от следното:
* да имат добре оборудвано неонатологично отделение и специалисти в него;
* добра практика по отношение насърчаване на кърменето и неотделянето на бебето от майката;
* да се насърчава естественото раждане и да не се прилагат излишни процедури
* добри битови условия в стаята за престой
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: февруари 15, 2016, 18:49:10 »

Ами не смея да купувам за да не се разочаровам...
Ами пусни си кръвни изследвания тогава. Успех и те чакаме скоро! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: февруари 15, 2016, 20:03:17 »

Един отчет и от мен. Днес бях на два прегледа - контролно изследване на анти Ха при проф. Паскалева в НКБ и на малко закъсняла фетална ехокардиография. При проф. Паскалева този път ми изследваха анти Ха, фибриоген и д-димер. Върнаха ми фраксипарина на 0,4 и каза, да остана на него до раждането. Каза, че и 12 часа преди раждане да е последната инжекция не е проблем за нормално раждане и ми препоръчва такова. Но каза, че щом АГ иска още в 37гс да го спра, може, но по-добре да не бързаме със спирането. След раждането също препоръча 5-7 дни пак 0,4 фраксипарин. На феталната ехография беше малко зор, защото вече по-голям (30с2д), ребрата са плътни и правят много сенки, и защото не се спря и само го гонеха с ехографа, но докторката все пак беше доволна от него. Каза само, че клапата междупредсърдията, която се затваря при раждането е по-активна като за трети триместър, и написа по-внимателно да му се следят тоновете, а тя прираждането ще се затвори така или иначе. Д-р Евтимова във Фемина ми я прави. В сряда съм на трета фм във Фемина при д-р Славкова.


Фери В Токуда, доколкото разбрах няма смисъл да се ходи на отворени врати, защото не се влиза в отделението реално (което е нормално при положение, че е забранен достъп за външни лица) и че само показвали това клипче и отговаряли на въпроси
https://www.youtube.com/watch?v=N-rHa6mPboY
Активен
isii
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #404 -: февруари 15, 2016, 20:19:46 »

Ще пиша като си направя теста благодаря ви..А утре искам да си пусна пълни изследвания ако съм бременна дали ще се разбере?
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines