Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:23:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 160397 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 15, 2016, 12:28:14 »

Вале, стискам палци за появата на малкото ви съкровище. Малко остана, сигурно сте много развълнувани. smile

sunray, честит рожден ден на твоята принцеса. Да е жива и здрава, и много да ви радва! Bravo

Фери, сигурно скоро ще го усетиш и ти. Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #376 -: февруари 15, 2016, 14:52:26 »

Бъдещи мамчета, надявам се сте добре  heart Мен започва да ми се върти въпросът къде да раждам (понеже АГ не изражда), та би ми било много полезно ако споделите вашия избор и причнините за него, особено майките от София (Панди и Нат знам)  blum Честно казано чета, гледам, питам, събирам мнения, ама вече започва да се получава една каша  blush
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #377 -: февруари 15, 2016, 15:14:20 »

Писах, писах и накрая.....................
Sunray, да ти е много здрава, щастлива, обичана и с късмет в живота принцесата.

Вале, стискам палци и аз, още мъничко.Всичко да мине както трябва.

Фери, и двата пъти раждах в Тина Кирова така се случи при една страхотна млада акушерка.Пак бих раждала при нея, но тя отиде в Надежда, както и по-голяма част от персонала на Тина Киркова.Сега и аз се чудя.Иначе като условия там, зле са.Говоря за стаите за майките.Има уж Вип стаи, но няма места, само ако си платил за избор на екип.Или единична стая по 100 лева.За мен това не е приемливо, защото  за 100 лева надали са много по различни стаите от другите.Големият плюс, е че тоалетните и баните са само за теб.

Сега за пореден път се опитвам да кача снимка.Стискайте палци.
 


* IMG_20160215_1049191.jpg (62.56 KB, 480x640 - видяно 128 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: февруари 15, 2016, 15:20:15 »

Честит рожден ден на малката принцеса на Сънрей smile Да ти е жива и здрава, много да ви радва и да обича много бебчето без да изпитва ревност  heart

И барабар Петко с мъжете да се включа, че моята приятелка беше във ВИП стая в Тина Киркова, ражда с избор на екип с външен за болницата доктор.. Стаята беше ок, леглата се регулират, има си персонален екран-телевизор или не знам как се казва над леглото, в Правителствена съм виждала същите, може и на други места да ги има.; + самостоятелна баня и сменена дограма (не знам в др стаи дали е сменена, не съм обърнала внимание).. Иначе е няма нищо вип, стените изглеждат мръсни, прозорците и дограмата също.. Има една маса и 2 стола, които също са гадни.. Пече през цялото време и при нея не се дишаше от жега (роди на 19 август).. Постоянно ставаше течение, като се отвори вратата, а тя цялата потна милата..  Не знам как е по другите места, ама там не ми се стори приятно.. Аз стоях при нея по 3-4 часа дневно, което си е + в другите не можеш по толкова да стои, а сте по 3 или 5 човека, нещо такова.. Толкоз от мен  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #379 -: февруари 15, 2016, 15:44:14 »

Марта, колко ти е малко коремчето още  heart Аз понякога вечер се чувствам много голяма, ама на сутринта сме пак в норма  blum

Благодаря ви за мненията, и аз съм раждана в Тина Киркова, ама това преди 25 години, та ми беше интересно да видя как е сега  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 15, 2016, 15:46:27 »

Фери, може да прочетеш в бебешките теми как са протекли ражданията и дните след това в различните болници. Аз избрах Токуда, защото съм лежала два пъти там, макар и в друго отделение, и ми е по-познато.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #381 -: февруари 15, 2016, 15:46:57 »

Тони, по 4 жени са в стая, като банята и толетната е обща за две стаи.Извинявай, ама 8 жени всичките след раждане и когато накрая ти дадат и рициново масло( защото не те изписват без да си ходил до тоалетна), става ....гадно.Навсякъде са сменени дограмите, но и навсякъде си е толкова мръсничко, а съм виждала и хлебарка  Oh my ....
Общо взето условията за майките са...под всякаква критика.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: февруари 15, 2016, 15:53:48 »

Сигурна съм, че е неприятно, Марте.. Аз това исках да кажа, че моята приятелка беше във ВИП и беше бая депресираща обстановката, пък другото не искам да го мисля даже  nea sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: февруари 15, 2016, 15:54:39 »

Всяко АГ има ден на отворените врати, може да се разходите. smile Аз предпочитам да дам 2000лв и да ми е мирна главата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 15, 2016, 16:04:10 »

Тя ми моята приятелка даде толкова, ама за какво ли ..  crazy

Успех, мамчета  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #385 -: февруари 15, 2016, 16:31:08 »

Да, ще ги пообиколя като се освободя от работа smile Благодаря  give_rose

 Offtopic Тони, не разбирам твоята приятелка защо там huhhuh.gif
Активен
isii
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #386 -: февруари 15, 2016, 17:03:07 »

Здравейте,искам да ви питам   направих си тест за бременност 4 дни преди датата и втората чертичка беше отстрани  какво значи това нз.и нз как се качва снимка за да видите и вие sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #387 -: февруари 15, 2016, 17:05:22 »

Как така отстрани?  huhhuh.gif Нали са били 2 все пак?
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #388 -: февруари 15, 2016, 17:07:42 »

Нат, аз не съм ходила на деня на отворените дни, та затова сега се чудя...навсякъде ли те развеждат или само в предродилна и родилна зала?

Isii,там къдете пишеш има допълнителни опции и има да избереш файл, но трябва да смалиш снимката до 76 КБ, защото няма да може да я качиш иначе.

И аз не мога да си го представя ?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 15, 2016, 17:08:49 »

isii, ето положителни тестове.  Wink

https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD+%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82&biw=1366&bih=628&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiE9sbthfrKAhWL2ywKHY3JCEgQsAQIIg#imgrc=P7ZCtet_ptgxpM%3A
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines