Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 29, 2024, 00:58:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета - 2016 2 част  (Прочетена 169872 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 21, 2016, 22:06:29 »

Честито Фери! Еххх, за толкоз младежи, беше крайно време и девойче да се появи. Да са ви живи и здрави бебенцата, полът няма значение!  heart хич не познах аз, за Мимето момиче си бях казала, за Фери момче  pardon
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 22, 2016, 00:03:34 »

Ето го и моя момък....


* 12571364_1016065495106377_406705184_n.jpg (63.25 KB, 960x507 - видяно 138 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #107 -: януари 22, 2016, 09:33:35 »

Благодаря ви момичета  heart Моите съседки (така де, тези в квартала на нашите) все момчета имат вече на по 1-2 годинки и кандидат зетове с лопата да ги ринеш  Girl_hide А кумът се е засилил вече да подарява на Боби пушка да си пази дъщерята  pardon Та да, много емоции вчера  heart

Сладурче, браво и на вас, добре се развивате  give_rose
Лоли хаха и аз за всички си мисля първо за момиче хихи  smile Ама има майки дето просто не си ги представям с госпожици, а те само момиченца имат  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 22, 2016, 10:21:54 »

Сладурче  heart

Един ден от живота на едно неродено бебе  heart cray
http://dama.bg/article/edin-den-ot-zhivota-na-edno-nerodeno-bebe/9507/
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #109 -: януари 22, 2016, 10:29:56 »

Ooooх много миличко  heart
Ама и се посмях: "Още едно шумно нещо! Това се нарича ТАТКО. Що за глупав навик да викаш до корема на мама: "Ехо! Тук ли си?" Интересно, къде бих могъл да отида?! Само чакай да изляза, ще ти покажа какво е някой постоянно да ти крещи, когато общува с теб! Ще ти го върна тъпкано за всички тези месеци, през които ми крещиш и ме будиш. Ще си платиш за всичко!" lol
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 22, 2016, 11:13:19 »

 give_rose Много сладко..... heart
Това за таткото е яко,а нашия е много гръмогласен,когато говори с някой ще си помислиш че се карат,ама така си говори...
А сега аз а се обличам че пазара ме чака,ще отскоча за още прежда  randma и непременно и нещо за хапване  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 22, 2016, 11:25:40 »

Да, да, мен това за Таткото много ме умили, освен че беше забавно.  heart Довечера ще го покажа и на нашия татко.  heart

Сладурче, а ти какво плетеш? Когато бях малка баба ме беше научила и си спомням, че ми беше много интересно, но така и не съм го правила от тогава.  smile
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 22, 2016, 11:33:02 »

плета си чувалче за бебчо, но мога да плета и шапки,търлъкчки,елечета и т.н. и мен баба ме научи и  на 2 игли и на една кука,и гоблени да бродирам и т.н.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #113 -: януари 22, 2016, 11:38:31 »

Oooo и мен ме е учила на двете най-просто плетки ама изобщо нищо не помня как се правеше  blush Иначе тя ми е наплела, та едва ли ще е нужно и аз да се занимавам smile Сладурче, много хубаво иначе, че си хванала сама да си плетеш на господина  heart
Аз това го показах на нашия бъдещ татко и той вика, о, добре, повече няма да ѝ проговоря тогава lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 22, 2016, 11:45:15 »

Сладурче, браво, много хубаво занимание. Пък и да знаеш, че ти си направила сама нещо за бебчо е  heart После да покажеш какво си сътворила, че ми е много интересно, особено за това чувалче.
И аз не помня нищо от това, което ме е учила, обаче.  huhhuh.gif Ето сега можеше и аз да се занимавам с такива неща.  blush

Хаха, Фери, много горделив бъдещия татко.  LAUGHTER
Активен
sladur4eto_90
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 127



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: януари 22, 2016, 12:29:12 »

Непременно ще го снимам и ще го кача да се изфукам  blum и моята баба ми е плела,на баткото но аз искам да се занимавам с нещо и без това работя вкъщи и съм болнични,какво др да правя  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #116 -: януари 22, 2016, 12:44:25 »

Да бе горделив  pardon Така си говори само, иначе довечера пак ще ми се залепи за корема  blum

Качи, пък може и на мен да ми дойде музата и да накарам баба да ми припомни като се пльосна вкъщи с нещо да се занимавам  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 22, 2016, 14:04:28 »

Хихи, ама вашите са още малки и даже май вашия глас не чуват още. Към 24с започваха да чуват вече.
А вашите мъже като по филмите ли се залепят за корема ви да говорят. Моя не си го представям така, понякога казва нещо на бебето (най-често стига рита, остави Пандата да яде/спи и си слага ръката и то спира хихи), ама ще си умрем от смях да говори на корема ми. 
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #118 -: януари 22, 2016, 14:21:10 »

Хахаха моят си се залепя баш за корема ми и започва да пита какво прави бебето (от вчера Госпожица Цветкова) или вечер като си легнем или сутрин като стане пак се залепя и казва добро утро или лека нощ, да не си помислите, че някакви дълбокомислени разговори води lol А, или след ядене ме гали и пита хапна ли добре бебето  blum Моят Писанчо си е просто по-лигав  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 22, 2016, 15:24:00 »

Точно това казвах на Влади снощи, че бебето сигурно още не чува...Но на мен ми е много сладък и го оставям да си прави кефа.  heart Иначе да, точно се залепва за корема ми, целува всеки сантиметър, защото не знае къде се намира. Говори му с всякакви обръщения, задава му въпроси (все едно ще му отговори pardon). Понякога и той отправя молби да не ми притиска толкова пикочния мехур, защото "на мама не й е добре така". А понякога просто си залепва ухото на корема ми и седи така.  heart girl_haha
Абе луда работа, но на мен ми е много сладък. Представям си, когато започна да усещам ритничетата какво ще е.  heart
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines