Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:09:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обувките - 12-та част  (Прочетена 103277 пъти)
 
rossi55
Любопитен
*
Публикации: 31



« Отговор #75 -: юни 07, 2016, 11:38:23 »

АКо имам чорпогащник през цялото време ще мисля само как да сваля smile Определено не искам да имам.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #76 -: юни 07, 2016, 12:20:45 »

Да попитам - Кобел в Асеновград съществува ли още? Последния път не намерих магазина им. Дали са се преместили само?
Активен
kmilewa
Ентусиаст
**
Публикации: 116


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 07, 2016, 12:28:13 »

А по принцип кои са специализираните магазини в Асеновград за сватбени обувки.. Говоря не за ателиета с рокли + обувки, а да вляза и да разгледам само сватбени обувки?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #78 -: юни 07, 2016, 12:41:56 »

Аз не знам големи такива магазини. Може и да има, но не съм чула. Преди имаше магазинчета за чанти и обувки в ТЦ на центъра, до хотела, буквално на площада, който е. Сега до там не стигнахме.
Повечето магазини предлагат рокли, чанти и обувки. Кобел са фирма за изработка на обувки. Имаха ателие и готови модели, които да мериш на място. Последния път гледах техни обувки в магазините за рокли, но бяха останали единични номера. Преди насочваха при "колегите", а сега само вдигаха рамене с "това имаме", затова и си мисля, че може да са затворили.
Имаше още една фирма "Джони нещо си", някакви цифри, но те май само чанти правят.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #79 -: юни 07, 2016, 12:46:49 »

Тези Джони имат фабрика/ателие в края на града някъде,но не предлагат по-различни размери и модели.Аз ходих,но не видях смисъл да поръчам обувка,която я има същата и в магазините. Като цяло само техни обувки се предлагаха по магазините. В този търговски център имаше само един магазин вляво до входа,където имаше нещо по-различно,но не ми стана тяхната номерация- едните ми бяха малки,следващия номер ми бяха големи.  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 07, 2016, 15:24:14 »

И аз не харесвам чорапогащник на отворена обувка. Пък и наистина лятото си е мъчение + дългата рокля.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #81 -: юни 20, 2016, 17:39:58 »

В събота ходихме в Асеновград. Оказа се, че Кобел са затворили. Ходихме и до Джони 66. Оказа се, че са на друг адрес. Мерих техни модели и се оказа, че ми лепват идеално. Аз съм с много тесен крак и не много висок свод. Предложиха ми избор на кожи, на платове. Можех да избера височина на платформа, на ток. Изработката е около седмица, когато не са много натоварени покрай баловете. На 1 см платформа и 10 см ток сандалите от кожа са 60 лв. Могат за широки крака да разширят обувките.
Все още се чудя и гледам дали ще намеря нещо готово. Поне основното го свършихме, че бяхме за чаши и шампанско на кумците до любимото ми магазинче.
Активен
magi1989
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #82 -: юни 24, 2016, 17:20:39 »

Здравейте, момичета!

Аз да попитам: има ли някоя луда като мен, която е решила да е с кецове?  insane  В същност мисля да си имам и сандалки, защото сватбата ни ще е на плажа (дано времето да е с нас...) А да си имам и едни кецове, за да ми е по-удобно да си денся. Сватбата ни ще е септември и има много готини модели, например на Guess в момента - бели, дантелени. За токове не съм си и помисляла - първо защото никога не съм носила (само една зима имах такъв период - на високите обувки) и второ защото ще стана по-висока от любовта. Да, има и по-ниски токове, но ако говорим за обувки на ток, за мен красиви са единствено и само тези с ток над 7 см, ако може и с платформа...което мен не ме устройва, а и искам да ми е удобно... Та ако някоя има идеи за магазини, предлагащи готини кецове и ниски сватбени сандалки... ще се радвам да сподели.  yea Dancer
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 27, 2016, 10:02:55 »

magi1989, не си само ти, много от форумските булки предпочитат кецове за ресторанта. И аз така  blum Но не мога да си харесам и си мисля да си взема едни бели, обикновени, които да украся с дантела и панделка.
Активен
t_o_n_i
Ентусиаст
**
Публикации: 120



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 18, 2016, 16:12:20 »

Здравейте smile да се присъединя и аз към булките с кецове. Мойте си ги взех високи на платформа ( около 8 сантиметра ), дантелени са и мисля да им сменя връзките със сатенени , за да станат съвсем празнични. Мисля да си ги сложа направо след църквата, а мъжо мисли през цялото време да си е с кецове  danceg
Активен
jess777
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #85 -: август 25, 2016, 16:21:41 »

а за шаферки да дадете някакви идеи в зелено blush  yahoo по магазините нищо не съм харесала аз, но не иска онлайн да купувам каквото и да е...искам от физически магазин  bad ако знаете къде мога да намеря такива дамски обувки , но зелени и НЕ лачени??? girl_impossible
Активен
Mellie
Сватбар
***
Публикации: 202



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 29, 2016, 23:24:58 »

Хоп запесвам се и тук! Я кажете някой да е виждал дантелени ботуши? Знам, че е налудничаво, ама много ми харесва идеята!
Активен
Boryana123
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #87 -: октомври 01, 2016, 09:53:42 »

Здравейте, дами. Имам нужда от помощ. Търся сватбени пантофки, защото с мъжа ми сме на една височина и не мога да си позволява обувки с ток. Лошото обаче е, че повечето пантофки, които намирам са от изкуствена кожа или лак, а аз държа обувката да ми е удобна и да е качествена. Готова съм да дам и 150 лв., но да не изпитвам неудобство в сватбения ден. Намерих няколко вида, но са само онлайн, а ми се иска да ги пробвам. Знам, че в Be Queen има сватбени пантофки, имате ли представа дали ги имат налични за пробване или е само каталог, по който поръчваш?
И ако имате идеи за някои физически магазини, в които да намеря пантофки, ще съм много благодарна smile
Активен
silviya91
Ентусиаст
**
Публикации: 73



« Отговор #88 -: октомври 12, 2016, 12:07:15 »

Boryana123 , не знам за сватбени пантофки ,но ако не държиш да са типичните дантелени или сатенирани пантофки ти препоръчвам да отидеш до GEOX и да видиш дали няма нещо подходящо.Обувките са страшно удобни . Предпочитам да си купувам от там специално пантофки ,защото са наистина от най-удобните -работата ми е свързана с много часове стоене права.
Даже миналата година бях кума на сватба и исках да си взема ниски обувки-сандали-пантофки за ресторанта тъй като обувките ми бяха много високи и неудобни.Обиколих на всякъде и ден преди сватбата намерих едни много хубави пантофки в Геох...Нямах никакъв проблем - обух ги за първи път в ресторанта и цяла вечер танцувах ,нямах нито пришка,нито нищо.Хаха малко все едно им правя реклама ,но просто се опитвам да съм полезна ако мога.

Активен
Boryana123
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #89 -: октомври 12, 2016, 19:10:41 »

Ооо, аз съм готова да дам 150-200 лв. стига да са удобни! Ще видя и в Геокс, само че сега има само боти и ботуши. Напролет пак ще потърся smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines