Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 19, 2024, 18:02:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221282 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #885 -: януари 28, 2016, 15:07:14 »

На мен пък оня ден ми подариха Канцелария. Викам - мерсажно за пожеланието...
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #886 -: януари 28, 2016, 15:08:03 »

http://flowersnet.info/a723/krokosmiia-montbretiia

Нали е модерно да има линкове. КрокоСмия било - не съвсем змия.
Абе, Еми, заядоха се за една дамска чанта чия била, кво била. Пък шефът ми вика - Кажи им, че станах пе*ст funnytooth Пък като го видиш къв огромен мъж е и cray от смях!
Фани, ей тва шофьорите страшна работа били tease
Скай, laugh laugh laugh
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: януари 28, 2016, 15:19:27 »

Аз пък нямам учители в родата.. Баба ми беше леличка в детската градина преди да се пенсионира 2-3 години, да се чувствам добре тъкмо в новата среда  blum Ама няма общо с учителството  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #888 -: януари 28, 2016, 15:28:46 »

моите сите са детски учителки от градините... три на брой. че и аз опрасках такава магистратура, за цвят.  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #889 -: януари 28, 2016, 21:46:12 »

Просто няма как и аз да не подаря на свекървата една крокоЗмия lol lol

Мерси за пандичките, май Бубе ги беше постнала  give_rose

На мен бакалавърската диплома ми е "Бакалавър по Археология и Учител по История", имам леля начална учителка, свекърва ми и тя е начална учителка. Много се кефя на учителската професия, ама като видях какво училище е англо-американското и го сравних с нашите и ми се дигнаха критериите. А и знаете, че ми се преподаваше в университета (даже по преподавах един семестър, не знам някой помни ли), ама го замразих това за сега.

Дойде ми ред за банята. Спирам с писането.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #890 -: януари 29, 2016, 00:08:59 »

Пфуууу направо сте се оакали днес от писане  heart Чак ме е яд, че не съм на работа тия дни да се включвам по-активно Wink

Благодаря на всички за пожеланията  give_rose Обичам ви, дано да се видим скоро, поне със софиянките smile Не сме празнували особено много, днес цял ден се шматкахме с ММ, на обяд взехме мама от работата ѝ и ходихме да хапнем, вечерта ходихме при нашите, взехме си хапване, че не ни се ходеше на заведение и се размазахме вкъщи Wink
 
Рони, честит празник на родителите ти  heart И мойте са правили зимна сватба, хич не ги разбирам  huhhuh.gif

Няма да разтягам локуми по темите, дето сте зачекнали, само ще кажа, че Фани за пореден път ме кара да ѝ се възхитя  heart Доста ми се доближава мнението до нейното, особено за това, че се опитват да ни замажат очите заради нещо по-сериозно Wink Както и да е...ние тук няма да изправим положението smile И друго се бях сетила специално за думата робство - аз под робство си представям хора, оковани във вериги, които нямат никакви права, ама другият термин, който се прокарва съвместни съжителство ми се струва съвсем абсурден  nea Паисий само по история да се знае кой е и за какво се бори, иначе История-та е безкрайно монотонна и с нищо не можа да ми задържи вниманието да я прочета, едва ли с днешните ученици ще е по-различно smile

Тати на младини е бил учител в Родопите, после като се е запознал с мама и са се сгодили ѝ казал, че ще си хване куфарите малко да попътува на юг и да учителства и тя му казала или да остане, или няма да го чака да си вее д...то  pardon Та така са се оженили 6 месеца след като са се запознали  blum

Друго не се сещам....а, освен, че книжка имам от 18 годишна ама мразя да карам, само по задължение, повече съм пътник, пък и ММ много обича, така че сме се уцелили smile

Бубе  heart Добре дошла, не съм ти стигнала до разказите, ще дам по-късно отзив  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #891 -: януари 29, 2016, 00:12:24 »

Сори за втория пост, ама се сетих за Златоград - който може, да отиде! Много ми хареса, ходих 2014 на предизборна обиколка там и доста се впечатлих, градът е много хубав, постарали са се доста, личи си, че евро парите са усвоени с умисъл  Wink Друго много хубаво гранично градче, от което бях очарована, ама е бая далече - Малко Търново  smile Лека  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #892 -: януари 29, 2016, 07:57:58 »

Добро утроооооо! Кога сА изучих и аз, та почнах и закуски да ви пускам! кефя се напраО на себе си!!!! Ей ви на:

Днес започва "Сурва" в Перник:

П.П. Г-н МинистАра на ОбразУванието гитти, шатнаха го, много лошаФ е туй МинистАр-Пре(Це)дателят ни, да те хване страх  blum
« Последна редакция: януари 29, 2016, 08:09:55 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #893 -: януари 29, 2016, 09:03:49 »

Фани, кукерите не мога да си сдъвча, пазя си двата моста.
Хаха, да шътнаха ги всите. Ама виновно било правителството на ББ, то приело закона, сега започвали да се виждат последиците. Всяко чудо за три дни...Друг път не е политика.
Панди, аз помня как се вълнуваше за първата лекция и как стисках палци.  heart heart heart Не се засягай лично, нали си знаеш, че говоря ей така Wink Това по повод зададен едно време въпрос от брат ми, докато мрънках, че имам да уча по история: "БЪДЕЩЕ в кой клас се учи?". Аз съм била в 5-ти клас, той в първи и тогава го класирах в графа "глупав", но сега си мисля, че има логика ЖЕУЕЗНА funnytooth От историята обичах само точките Бит и култура, войните ми бяха безинтересни. Повечето момчета обичат история, моите - също. Тримата само ме подмятат, че имам литературна представа за нея. Не отричам, така ми е устроен мозъка, имам емоционална памет. Творческо пресътворени неща /като разказа за Индже/ ми се задържат между гънките, ама сухи данни - не.
Най- лошо е да имаш баба учителка, на която учителското и е в кръвта и сърцето. Ако щете вярвайте, Паисиевата история ме накара да я прочета без да се усетя, също и Рибния буквар /адаптирани издания/, като ми пробута двете във вид на опърпани книжки по стар стил, да се науча да чета. После ме "обработи" да науча наизуст пролога, също не зная как. Виж за "Записките" на Захари Стоянов нямаше кой да ме изиграе /беше вече починала/ и така и не я прочетох цялата. Wink
Днес отивам да си оправям косите, че съвсем изгубиха форма и цвят под зимните шапки.
Фани, земи нАправи един профил, намерих онлайн уроци по китайски във ФБ. Ако не ме мързи, ще взема и аз да уча, тъкмо да не ме хване Алцхаймер. Беше питала как съм с английския. Ами като втори език от езикова гимназия + работа в международна компания с официален английски. В моята си сфера зная доста терминология, ако говорят нещо зад гърба ми, също разбирам Wink. Намяркала съм си разни местенца за припомняне, но нещо съм на позиция: Не, че не помня, просто забравям smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: януари 29, 2016, 10:27:58 »

Свекс, под секрет ти казвам - знам все пароли на мадъра за всички възможни профили, та дай линк ако искаш.
Интересувам са живо освен от Кьосем и от времето за ВеФруари. Бива някой да ми го съобщи ако знае. Ин-лоу си заминава след малко - да взема и аз бухтички и халва ли да направя, хахахха, голяма радост. И времетУ супер пак ше хайманосвамИ. М/у другото дека са Фчеличките? Днеска само безработните писателствУваме....  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #895 -: януари 29, 2016, 11:36:10 »

Ама защо е така пусто тук? Аз станах рано-рано и чакам да се разпишете,ама явно ви няма...та ще пусна един текст от книга,която препрочитам за втори път за социална психология,но мисля че е интересно за всеки човек. Та в тази книга като илюстрация за комформизъм и за това как действа тълпата на личните преживявания е цитиран следният откъс:
"Изведнъж някой се затича. Може би просто внезапно се бе сетил,че има среща с жена си, а е страшно закъснял. Както и да е, той се затича на изток по „Брод стрийт” (Вероятно към ресторант „Марамор” — заведение, в което мъжете обичаха да се срещат със съпругите си). Някои друг се затича — може би вестникарче, което бе в добро настроение. Още един човек — пълен бизнесмен — се втурна да тича. В рамките на десет минути започнаха да тичат всички, които бяха на .,Хай стрийт”, от Юниън Депо до Кортхаус. Високият шепот постепенно кристализира в ужасяващата дума „бент”. „Бентът се е скъсал!” Словесен израз на страха даде дребна възрастна дама от електромобил или регулировчик на движението, или малко момче: никой не знаеше с точност, пък и това вече нямаше значение. Две хиляди души бягаха. с пълна сила. „Бягайте на  изток — надигна се вик, — на изток и далеч от реката, на изток
към спасението. Бягайте на изток! Бягайте на изток!”Висока слаба жена със суров поглед и волева брадичка изтича покрай мен по средата на улицата. Въпреки врявата все още не бях наясно какво става.Затичах редом с жената не без известно усилие, защото макар и към шейсетте, тя тичаше енергично и изглеждаше в блестяща форма. „Какво е станало?” — продумах запъхтян. Тя ми хвърли бърз поглед и отново загледа напред, като леко увеличи скоростта си. — „Не питайте мен, питайте Бога!” — извика тя."
Това е от мен,дано се размърдате малко петъчно,че да не ми е скучно biggrin
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #896 -: януари 29, 2016, 13:33:57 »

Айде, аз като Мара най-Работната....
Пушек се вдига. Едва си намерих бюрото. Шефът ми го зарина и 1час не мога да оправя и да почна да работя. Супер! Тъкмо стана обяд, да не се повредя..
Сега хапвам картофи с 4 сирена и мисля за масовото бягство на Адиктед.
Днес ми е страхотно! Вчера пак имаше циркове и бяг гроги вечерта... От тия нерви съм останала 54кила, а и здравето ми пищи. Днес поне има слънце, Мънинка беше най-усмихнатото нещо сутринта, а утре сме си тримката вкъщи.
Дано имам време да излея душата в нашта тема..
Цунки по бузките!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #897 -: януари 29, 2016, 14:12:53 »

Днес сте особено тихи  huhhuh.gif

На мен ми се спи, а съм на дежурство до 17:00 часа...

Адиктед, изглежда ми много интересно, коя е книгата? Ефектът на стадото - кой не го е изпитвал.

За даскалството - не само майка ми, баща ми също е учител. Винаги съм си казвала, че аз ще бягам надалеч от това, но нещата се обръщат напоследък  pardon Само дето съм се насочила към университетско преподаване, хич ме няма с обясненията за деца - с тях имаш много по-голяма отговорност, длъжен си да ги направиш хора.
« Последна редакция: януари 29, 2016, 14:25:14 от Bube » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #898 -: януари 29, 2016, 15:04:10 »

Аз ли не съм дорасна и помъдряла достатъчно, консервативна ли съм...масата от различните по цяла България+чужбински ли е либерална или обратното...не знам... Ама ме смущавате тотално с изказванията си.  shok

По повод БЪЛГАРИЯ!!!!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: януари 29, 2016, 15:12:02 »

Аз ли не съм дорасна и помъдряла достатъчно, консервативна ли съм...масата от различните по цяла България+чужбински ли е либерална или обратното...не знам... Ама ме смущавате тотално с изказванията си.  shok

По повод БЪЛГАРИЯ!!!!

Наде, направи разбор моля те, че нещо му изпуснах края, не мога да ти хвана мисълта, а съм на линия за разясняване на чужбинските възгледи Wink


Поздравче!
 https://www.youtube.com/watch?v=wbrRxl7Q2Yk&index=96&list=PLYQDHZDNtErRIHmNzJiCc2372ROWL6ARH
Романтично ми е нещо! Ashamed

« Последна редакция: януари 29, 2016, 15:15:33 от Marri » Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines