Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 16:05:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 213028 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #855 -: януари 28, 2016, 12:03:27 »

Добро утро, добър ден, или там за всеки каквото е- Джози, и аз няма да коментирам. За съжаление или за щастие, живеем в тази страна и трябва да намерим начин да се справяме. smile

Миналата година дори не се спомена за организация на годишна среща на форума и фактите са че просто нямаше такава, в последствие от това sad . Който желае, да отваря тема и да се записваме вътре с идеи ( или просто да се караме, както правим обикновено по темата  tease  )

Свекс, относно думата Родния, откакто си я написала тук, нонстоп я ползваме с една приятелка, хората се пулят кво имаме предвид, а ние си говорим така завоалирано и е много симпатично pardon diablo

Тони,  теорията за преди 10 часа и аз я спазвам,ама съм я направила пред 11.30- работата е увреждаща мозъка хахахахаххахаа tease tease tease
Предлагам ви универсалното решение за сутрините: джезве по главата ( я по вашите, я по чуждите)



   
Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: януари 28, 2016, 12:11:38 »

Кафе може да не пия, ама виж джезвето бих го използвала  beating
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: януари 28, 2016, 12:12:48 »

Хаха Джоси, отразих те, ама мислено. Понякога като се съберат по 5-6 страници и съм ви казвала, че забравям. Благодаря ти, че си се сетила за мен  give_rose

Липсата на срещи го отдавам на липсвата на техния най-голям двигател - Еми smile Но тя се завърна и може и да си спретнем, ще пиша в другата тема smile

А, Фери, честит рожден ден smile Желая ти здрве, лека бременност и положителни емоции smile

Днес и баща ми има рд, освен и аз да чепя. Познайте какво му е хобито.

Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #858 -: януари 28, 2016, 12:15:58 »

Панди честит празник на баща ти.. Да ти е жив и здрав  smile

ПП Знаех, че ще се зарадваш на пандичките  girl_wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: януари 28, 2016, 12:44:22 »

Иха, само 3 страници от сутринта!

Бая се чудих дали да разсъждавам по темата за учебниците и историята,ама пак няма какво ново да кажа.
Учебниците са задължителна литература за учениците и е срамота да не се отварят. Миналата седмица се карах на сестра ми,че не си отваря учебника по физика. "Ами госпожата ни каза да учим от тетрадката, щото в учебника има грешна информация". Е хубаво де, ама в тетрадката има план от 3 реда и 3 чертежа. Как едно 14 годишно дете да си обясни оптиката от 3 драсканици на лещи? Върна ме последната година в УНИ, та с ММ се вживяхме в ролята на учители и обяснявахме що е то леща (ама не за ядене) и за какво се използва.
Гледах й учебника по исотрия- може ли да има 1стр. урок и 3 картинки?! Нито мултимедия използват, нито се сещат да им кажат да потърсят допълнителна информация. И пак се връщаме на моите учебници,отваряме, четем,обясняваме. Изкарах един уикенд в учене със седмокласничка, понеже образователната система е толкова куца, че ако няма кой да им обяснява на тия деца, всички ще са двойкаджии, ако разчитат на написаното в учебника.
Относно Паисий и Софроний- опитайте се да обясните на едно дете за старобългарския и какво значат половината думи. Малко е абсурдно да е включено изучаването в началните класове. Подкрепям Панда- по-скоро е удачно да се използват като исторически извор.

По темата за робството, етносите и кой как се определя- и преди сме го обсъждали, та пак ще кажа - в България всички са първо българи, пък после помаци, алиани, будисти, мюсюлмани, християни или извънземни.

Хриси, честит рожден ден!  give_rose

Рони, честит празник! Нека още поне толкова години да празнувате щастлив семеен живот <3

Панде, честит празник и на твоя тати! Тортата е много яка! Дано не е пишман рибар като ММ (той вади само разни такива израстъци от водата lol )
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: януари 28, 2016, 12:59:35 »

Като става дума за панди - вижте на какво попаднах  smile

http://www.boredpanda.com/hugger-panda-nanny-best-job-protection-research-center/?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=BPFacebook
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #861 -: януари 28, 2016, 13:00:53 »

Панди, честит празник и на баща ти! Да е жив и здрав!  give_rose

Една сладка буболечка...
https://www.facebook.com/marian.kukata/videos/730411677047231/?fref=nf
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #862 -: януари 28, 2016, 13:01:06 »

 Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo Bravo


Нямата спиранееее, ама не мога да ви изчета в момента smile Честито на всички празнуващи!

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #863 -: януари 28, 2016, 13:24:16 »

Честит да е рождения ден на баща ти, Панде smile Да е жив и здрав, както и много послушен дядо да бъде  blum

Фани, виж има и по-зле.. Дете е изхарчило 8000долара от картата на баща си, вашата Кари си е направо икономична  Yes danceg http://bgnews168.com/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D0%B8%D0%B7%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%87%D0%B8-8-000-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-fifa-microsoft-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%B0%D1%80/
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #864 -: януари 28, 2016, 13:25:51 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,35353.new.html#new

Софийките да се записват , ако искат за среща
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: януари 28, 2016, 13:53:49 »

Честит празник на всички празнуващи! Днес и моята свекърва има рожден ден, чакаме да си получи подаръка изненада по Еконт - фотоапарат, че е луда на тема снимки Wink

За рождения ден на майка ми искам да взема подарък билети за фигурно пързаляне, но не иска да ми се отвори схемата на залата на сайта на ивентим и това си е,  въпреки че инсталирах java на всеки възможен браузър, май трябва на място да ходя да купя. Тя харесва повече танцовите двойки, а така ми се ходи и на другия спектакъл с любимия Плюшченко  heart

Бубе, имаш голям талант. Много ми хареса разказът "Буря", направо ми се насълзиха очите накрая и една буца ми заседна в гърлото. Още веднъж браво  Bravo Bravo Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #866 -: януари 28, 2016, 13:56:41 »

Тинче, и ние на свекито миналата година й подарихме фотоапарат  funnytooth

Наближава на свекъра рождения ден през февруари, трябва да му измислим подарък.. Щяхме ние да сме подаръка и да вземем нещо я торта, я нещо трудо, ама не.. Илиян иска покрай почивните дни март да ходим до там  pardon
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #867 -: януари 28, 2016, 13:57:58 »

мен понякога ми се иска да й подаря невролаксин, но това не е тема за тази тема хахахахахахаах pardon pardon pardon crazy crazy crazy
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #868 -: януари 28, 2016, 14:01:46 »

мен понякога ми се иска да й подаря невролаксин, но това не е тема за тази тема хахахахахахаах pardon pardon pardon crazy crazy crazy


Що не и сготвиш един "весел" кекс, от тия дето се продават в Холандия под път и над път?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #869 -: януари 28, 2016, 14:05:42 »

Що не и сготвиш един "весел" кекс, от тия дето се продават в Холандия под път и над път?

 не ми се влиза в кухнята й funnytooth witch
ма да ти призная, аз никога не съм имала късмет на тема роднинки и смео продължавам в същата линия pardon
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines