Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 01:55:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221382 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #840 -: януари 28, 2016, 11:20:02 »

Уоу... значи днес добре съм ви стартирала деня, колко сте изписали... Фани ме подсети като каза, че не ме била виждала на живо, та да ви питам, момичета има ли я още традицията за годишни срещи на форума? Аз последно през 2013 се класирах и беше много хубаво.

alexandrova_90
Алексче, чудна статия... в общия случай не може учебника да ти е 5 страници и ти да очакваш детето ти да чете повече, има много неамбициозни деца, които се примиряват с малко, ако не им искаш повече. Ако родители нямат навик да четат, ако нямат родители, много ако-та сте изброили... та за това поне училището да им покаже какво има в света на книгите. Много ми хареса идеята министерството да направи литературата достъпна за децата, ние трябваше да си намираме текстовете по литература сами, което в един момент си беше чисто финансова тежест. Пък и едно е да търсиш да си купиш дадена книга на площад Славейков, а друго в моето любимо Горно Нанадолнище smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #841 -: януари 28, 2016, 11:22:31 »

Хм, за Тони - не, но за останалите, една различна гледна точка как да "спасим" родината  pardon
http://video-subtitle.tedcdn.com/talk/podcast/2011X/None/SteveKeil_2011X-480p-bg.mp4

Не тръгва при мен .... cray
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #842 -: януари 28, 2016, 11:22:37 »

Киви, нямало е, откакто аз съм тук.. Вече година и малко.. Правихме 2 срещи в София, ама бяхме 5-6 момичета  sad

Обещала съм на Мариолка да се видим с всички, че Калоян ще проходи, докато се нагласим да се видим  blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #843 -: януари 28, 2016, 11:24:30 »

И аз питах за срещите един път,ама помня само,че Фери каза,че не е могла да иде... Иначе съм много за и за локални ,и за национални ,че и за световни хахаха
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #844 -: януари 28, 2016, 11:26:41 »

Всички ще ходим при Инааааа или при Марииии  tease (няма да е зле да се захвана за работа днес... crazy)

Казах ли ви, че вече имам служебен лаптоп.. Исках го, че да си правя някакви неща от вкъщи, колкото и гадно да звучи.. Ама просто аз тук понякога не се съсредоточавам и правя егати баламските грешки..  pardon Имам си хоум-офис вече..  Girl_hide
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #845 -: януари 28, 2016, 11:29:01 »

Нааачииииииииии от ентусиасти за при Ина - да знаЙте, че няма там много място. Мен вече не ме искат с кучето хахаха

Иначе - мяяяяяу - малко "мода"

http://po-krasivi.net/49613/tazi-kolektsiya-mazhka-moda-nakara-publikata-da-plache-ot-smyah.html
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #846 -: януари 28, 2016, 11:32:24 »

Ние не у тях.. На хотел, няма да сме така крайно нагли хахаха smile

Какво им се е случило с устата на тия хора?  shok
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #847 -: януари 28, 2016, 11:38:34 »

Що да не сме нагли? Ще нахалстваме до последно хахаха

До колкото виждам това са някакви "украшения" за уста - нещо подобно на пластмасовите вампирски Дзъби
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #848 -: януари 28, 2016, 11:39:09 »

Ако видя такъв на улицата, бих се уплашила, нямаше да ми е до смях  crazy

И аз съм "за" форумска среща  good макар и отскоро да съм във вашия кръг, много се радвам, че така радушно ме приехте  give_rose
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #849 -: януари 28, 2016, 11:40:17 »

Всички ще ходим при Инааааа или при Марииии  tease (няма да е зле да се захвана за работа днес... crazy)


Много добре се ориентира, Тони funnytooth, по швейцарско и по френско не е зле...

Иначе с този хоум-офис от счетоводителски опит да кажа, взела си си таралеж в гащите
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #850 -: януари 28, 2016, 11:40:32 »

Хриси честит рожден ден миличка kiss2  Пожелавам ти много любов,много сбъднати мечти и най-сладката и пухкава госпожица да осмисли животът ви kiss2
Рони да си ти живи и здрави вашите и много да ги радваш kiss2 Весел празник и на вас.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #851 -: януари 28, 2016, 11:46:58 »

Мари, знам че е преебавка, защото и от вкъщи ще трябва да работя, ама аз не работа до обяд не работя хахаха smile Откакто прочетох е тая статия  funnytooth http://www.economic.bg/bg/news/6/ucheni-rabotata-predi-10-ch-sutrin-e-machenie.html
 Вкъщи ще е когато мога.. Като няма интернет  pleasantry  pardon

Забравих в 100-те си поста днес да напиша, да са ти живи и здрави родителите, Рони , и още поне 2 по 26 да изкарат заедно Wink
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #852 -: януари 28, 2016, 11:57:56 »

Добър ден и от мен..

Много сериозни теми сте захванали, които няма да коментирам  pardon

Честит рожден ден Фери, да си жива и здрава.. Желая ти много щастие и късмет..

Вероника честит празник на твоите родители. Нека са заедно още дълги години..

Тони направо ще те  beating където ме игнорираш от гостуването при мен.. Място има колкото щете, ако не стигне ще опънем палатки на двора  girl_haha

От сутринта ям само портокали, че един приятел ни е пратил от Италия и сега сме на портокалова диета  danceg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #853 -: януари 28, 2016, 11:58:52 »

Здравейте!

Ще пиша, за който се сетя, че няколко пъти ме споменахте.

Сутринта гледах по БНТ дискусия по темата, Народната любов и образованието, в която се каза как стоят нещата. Не знам дали качват предаването Денят започва с култура. Съгласна съм с всичко, което се каза там.
http://bnt.bg/predavanyia/denyat-zapochva-s-kultura/narodnata-lyubov-i-obrazovanieto-28-01-2016

Аз и в предния пост казах - не виждам, какъв е проблема да не се изучава Паисий по литература, ако се разглежда като исторически извор. Така би било много по-полезно.

Ау свекърва, лично ме засегна - как така без история или само съвременната. Но по-хубаво от древната няма.

Лолитка, много си крайна и точно това се цели да бъде избягвано. Робство е грешен термин. Робство е имало в Рим, Египет, Америка. Да, тук е имало тежки периоди, Кърджалийски времена и т.н., но става дума за друг вид устройство. Владичество е, защото земите са владяни от османците в този период. Въобще не става въпрос дали е по европейско така или иначе. И както казаха професорите, не трябва да се бърка литературният и историческият термин робство.

Фани, отдавна съм се убедила, че е интелигентен човек, няма да нужда да и казвам браво, тя си го знае smile И мерси за Делю хайдутин, не го знаех това.

Ужасно ми става от изказвания "Как може да гледате турски сериали, тия са ни избивали" - кои тия Берен Саат и Каванч или някой друг по конкретно?! На една съученичка майка и и беше за казала за една нейна съученичка да не я води много, много у тях, че е много хубава и да не би да я хареса брат и, че е туркиня. На едно море, била съм 3-4 клас си играех с едни деца от същата почивна станция и едно момиче ми каза, как съм можела да си играя с тия, те били помаци. Тогава не знаех какво е това и само я изгледах и не и обърнах внимание. Такива  истории са ме убедили, че много трябва да се внимава какво се говори на децата и какво пише в учебниците. Много е важно да сме толерантни  give_rose

Олеле 13 отговора, айде ще чета и после пак
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #854 -: януари 28, 2016, 12:00:31 »

 Offtopic  Панди публикувах преди няколко дни една снимка специално за теб, а ти не я отрази въобще  smile
Активен
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines