Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:24:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221852 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #615 -: януари 22, 2016, 16:04:19 »

Има 5 нови преди мен, докато четях...ама ще напиша!!!

За случая във Враца...гледах до сега да не си изказвам крайната гледна точка, ама вече искам. Не може да си на 18 години...да видиш пред колата ти бабаиди с години по-големи от теб...и да спреш колата...да излезеш от нея с железен бокс и да искаш да се саморазправиш с тях сам! Нормално е да те набият...най-нормалното нещо в държавата ни е да те набият....както си трябва!!!!!! Не са искали да го убият 100%...ама 100% ги е предизвикал да му ударят някой и друг.
Лека му пръст на момчето. На родителите му и близките му ... съжалявам...че се налага да преживеят такава огромна загуба.
Но не е само да съчувствие на близките, без да гледаме ситуацията!
« Последна редакция: януари 22, 2016, 16:06:08 от nadelina88 » Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #616 -: януари 22, 2016, 17:04:18 »

.......За заведението съм на същото крайно немасово мнение. Седяла съм в заведение и дете е идвало при мен....сядало на масата ми...гледащо ме какво си говоря със събеседника ми....и родителите му толкова спокойно са си стояли на тяхната маса..."отървали се" от него. Седяла съм да ме питат деца "на кой е тази шапка"..."много е хубава"..."да имах такава"...пробва я...стои с нея........пак естествено няма кой да го "прибере" от мен! Седяла съм , докато деца тичат, бутат, чупят и.....няма кой да им направи забележка. Седяла съм на много ситуации с деца, които са ме дразнели, защото не са мои...и не е мой ангажимента и нямам право да направя забележка.

Днес съм агресивна!! И агресивна съм...да знаете...и лоша мога да бъда! Ама всичко в името на справедливостта.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #617 -: януари 22, 2016, 17:12:29 »

Наде  heart Take it easy, нали си имаш вече сертификат blum 

Това дърво на Вики го гледах (следя пандата  Girl_hide ) ама ми се струва доста трудоемко и скъпо начинание, иначеееееееее страшна идея, приказна и предразполагаща детето да чете, вместо да кисне пред комп примерно smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #618 -: януари 22, 2016, 17:25:36 »

А, те децата таблети и по- дребни джаджи имат, кво им пречи да ги качнат на врао? Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #619 -: януари 22, 2016, 17:30:19 »

Ние не ходим често с детето на ресторант, но ми се случи веднъж да си стане и да се лепне на съседната маса при едни италианци и да ги нагледа кво пък си говорят, станах, извиних се и си го прибрах. А те не бяха никак неприятно изненадани, даже му се зарадваха. Може и да е до манталитет. А може и да е до дете, защото моето е чаровно (пу пу  Bravo) и не пречи, но ако ми пльосне някой камион в супата, не знам... вероятно бих помолила сервитьорката да я сервира на масата на родителите като комплимент от  маса Х smile

Фери, разкри една голяма мистерия с фериботния профил. Първия път като го видях се опулих... к'во пък ще е това, сега само някоя тираджийка да се яви да е пълен комплекта...  pleasantry ... а то си имало причина и още по-хубаво, че после симпатична личност излезе.

Моят ник е резултат от печатна грешка, хайде да предам щафетата нататък... Моля, следващият да напише от къде идва името на профила ?
 (Едит: со опознавателна цел, че имам да наваксвам..)
 Offtopic И тайно се надявам това да е Фани, екс Яна, че днес много ме заинтригува  tease
« Последна редакция: януари 22, 2016, 17:32:24 от Kiwi » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: януари 22, 2016, 17:51:17 »

На мен всички ми казват Панда, защото много обичам памдите. panda беше заето,затова съм pandapanda (емотиконка панда)  girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #621 -: януари 22, 2016, 18:04:02 »

Хехе Киви, благодаря, радвам се, че ме мислиш за симпАтична личност  blum Пиши по-често, опознавателния процес да е двустранен  give_rose А ти кивита ли обичаш, щото имаш ягода за снимка  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #622 -: януари 22, 2016, 18:04:37 »

Аз защо съм с 88 не помня, сигурно nadelina е било заето.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #623 -: януари 22, 2016, 18:10:01 »

Аз съм Cerise от Cerise parfumerie, бившата ми работа. А пък той идва от ник-а на дъщерята на собственичката. Викали са и черешка на малката и от там.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #624 -: януари 22, 2016, 18:46:19 »

На мен това ми е прякора от уни. Така ми викаха момичетата от кватрира "Еделвайс". Така наричахме таванския етаж на който живеехме, защото се бяхме събрали редките цветя и то високо, хихихи. Като цяло като нация обичаме да съчиняваме кратки имена на дългите и дълги на кратките. От Фани - fanimira. Да ми е жива и здрава съквартирантката Мария от Алфатар, която ми го измисли и като се регистрирах, викам гаранция тоя ник е свободен, та така!  danceg
« Последна редакция: януари 22, 2016, 18:48:07 от fanimira » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #625 -: януари 22, 2016, 18:51:39 »

Панди, и сатвер е симпатична дума.  blum А пустиняк вече си е класика.  pardon

Наде, какво ти станА, бе жена? girl_impossible Когато си писахме не изглеждаше да си яхнала метлата... Wink
Добре си изказа мнението, дано вече не си агресивна.  tease Исках само да добавя....ето, твоето мнение е такова, защото ти вярваш в едната гледна точка, която се разисква, другата е в другата крайност, но никой не знае къде точно е истината. И аз самата първоначално (тъй като съм човек, който винаги търси справедливостта и иска всичко да е точно и ясно) бях 100% разгневена на това, което се случи. Вярвах в истината, че въпросните братя, единствено и само те, са виновни за случилото се. След което започнаха да излизат някакви свидетели, които твърдят, че братята не само, че не са докоснали момчето, ами самите те били набити от него(малко ми е абсурдно как е станало това, но както и да е). Момчето било болно, макар че семейството му отрича това. Момчето дори се е смеело в последните си минути живот. После започнах да си викам, може пък да има дози истина и в тези твърдения. Толкова ми объркаха мисленето с всякакви факти, които уж изложиха, че вече не знам какво да мисля, наистина.
Таа малко се отплеснах...

За децата и заведенията - спомням си една случка, която се случи наскоро. Бяхме на кафе с Влади и един приятел. На съседната маса имаше едно семейство - мъж с жена и едно момиченце. Детето слушаше музика от телефон и си танцуваше. Тъй като Влади обича децата започна да се закача с детето, да й прави разни физиономии и то взе, че се засрами.  blush Влади отиде до масата им и се извини. Ама то детска му работа, малкото видя, че му обръщаме внимание и не спря да ни закача.  smile С това исках да кажа, че в повечето случаи ние сме тези, които се кефим на децата и ги закачаме, а те само като усетят малко внимание, се лепват за нас.

Always and forever
- реплика на Хейли и Нейтън от любимия ми сериал One tree hill. Когато си казваха, че се обичат единия казваше Always heart а другият допълваше Forever.  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: януари 22, 2016, 19:47:36 »

Много ми харесва инициативата, която подхванахте за форумските имена.  blum

Миме, романтичка до мозъка на костите  Girl_hide Като каза за този сериал, това беше любим сериал на мен и на кумата в тийн-годините.. Спомням си като русичкият, чието име току що забравих  NO Му откриха нещо на сърцето и можеше да умре, а после само не трябваше да играе.. Толкова много ревахме хахаха Все едно на някой наш приятел го казаха  crazy Ама по това време имах гадже баскетболист и стриктно следях всичко, свързано с този спорт, колкото и да не ми бепе интересен  pleasantry

Моят никнейм пък дойде от това, че знаех, че вече няма да съм с фамилия Алкесандрова след сватбата и ми се стори добре поне тук да си остана таака и да си се регистрирам с този ник.. Не, че и презимето ми не е такова, ама имах вътрешна борба с това да съм Илиева, а знаех Илиян, колко много държеше на това да приема неговата фамилия, макар да не ме застави или да го изиска  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #627 -: януари 22, 2016, 19:59:54 »

Ние с Киви се знаем от време оно, няма да си обяснявам името. С вас също обсъждахме защо съм свекарва или св и то съвсем скоро.  Wink
Пък малко клюка - преди време Еми беше много активна и ни пускаше ежедневни сведения за влиянието на звездите върху хората. След едно разположение на небесните тела, което предизвикваше предприемане на промяна, Киви си смени и ника и картинката с Ягодка и бая ни обърка Bravo Картинката си седи оттогава.
Хехе, аз в началото се размятах като една елхичка в зелено във връзка със сватбата на сина. Година след това си смених визуализацията, да ми отговаря на нрава и предпочитанията. Тогава получих и първото лично съобщение от Ина, в което ми пишеше, че ще падне от стола от кеф и смях heart heart heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #628 -: януари 22, 2016, 21:00:18 »

Година след това си смених визуализацията, да ми отговаря на нрава и предпочитанията. Тогава получих и първото лично съобщение от Ина, в което ми пишеше, че ще падне от стола от кеф и смях heart heart heart

Май по- скоро на новата роля...че нали свекитата и снахите са кЪт змиЙ (нали така се пише множественото число по последни данни tease)

Пък малко клюка - преди време Еми беше много активна и ни пускаше ежедневни сведения за
...нивото на река Дунав в сантиметри crazy

кУ мА знаЙте кО праЯ, Ше ви стане ясно Що съм изтрещяла така хахаха
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #629 -: януари 22, 2016, 21:11:03 »

Мимее и Тони и на мен ми беше любим сериала. Едно момиче от моя клас правеше субтитрите и само я ръчках по-бързо да ги прави. Нашите момчета от класа също всички тренираха баскетбол,повлияни от сериала,а пък аз много се кефех на Пейтън,че и такава музика прослушах като нея,записвах си цитатите от началото на сериите,абе въобще спомени...Русият е Чад Майкъл Мъри,а в сериала не знам как се казваше.Преди няколко години го погледнах,ама явно си ме е вълнувало тогава,сега ми се видя малко глуповат на моменти.
Иначе моят ник,идва от фраза в една песен,бях в 8ми клас и тепърва се кефех,че разбирам текстовете на песни.Тогава се появи и скайп,та си се регистрирах с него и общо взето почти навсякъде го ползвам,но по различен начин изписан. Ето това е песента - https://www.youtube.com/watch?v=CnrA-ONA1H4,но сега ми звучи доста депресираща все пак ми харесва този израз на английски.
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines