Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 20:46:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221907 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #600 -: януари 22, 2016, 12:32:40 »

Ами майка преди като ми каза, да влезна в Струма и да видя как са празнували бабинден (смешката по-горе), за двете минути, които ми трябваха да намеря праивлната статия прочетох за три самоубийства, две убийства, един трафик с жени… То направо да не поглеждаш вестник  girl_impossible

Ще се вьрна да видя чашите  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: януари 22, 2016, 13:05:36 »

Не успях да гледам клипа на Ина, нали си нямам звук.. Довечера, ако се сетя, защото ми се иска да се посмея  Girl_hide

Ние пък сме много активни, особено през зимата, постоянно излизаме някъде на вечеря, на театър, на кино.. През лятото умирам от жега и се прибирам в нас на климатик хахаха Събота и неделя пък обикаляме България и затова през седмицата събираме пари.. Това в години, когато не правим сватба хахаха Миналата беше извън това описание  pardon

Дискотеки вече мразя, изнервям се, после мириша на цигари и косата ми е  bad Задължително трябва да се изкъпя преди да си легна, което знач че се разсънвам и откарвам до сутринта, а си проспивам дена  nea Бар е друго нещо, за по 1-2 питиета може  Wink

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #602 -: януари 22, 2016, 13:24:26 »

Само на Свекс да отговоря, че съм на фризьор и докато чакам боята ще ви чета.
Аз май съм ви казвала бях Яна аз, след 90 година, още 2-3 г. си ми викаха Янче мало и голямо. Не помня смяната на имената. Казали са на наште да изберат от именника избрали са на сестра ми името Ана, защото турското й започва с А и моето Яна, да си отива с нейното. Каква ирония! Не ми се иска да правя асоциацията с хубавата Яна, защото за мен е болезнен спомен, който не искам да помрачи днешния ми иначе усмихнат ден...
Сис е на каре, аз само боя и Кик заспа, ей сега пак ще разбуним духовете с не му е там мястото на детето, хихихи, Свекс, скарай ми се!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #603 -: януари 22, 2016, 13:33:54 »

Мари, точно това имам предвид - младите имат да работят за да си връщат заемите и не могат да помагат на родителите си финансово. Ние живеехме с баба ми в две стаи, а баба ми и съседските баби бяха вече пенсионерки. Учителската пенсия и тогава е била съвсем ниска, та разходите за храна и отопление са се поемали от нашите родители. Но пък не са събирали пари за собствена къща, натискали са си д-то и живяха заедно до последно. Ако бяхме отишли да живеем ние на село при свекърите, също щяхме да сме облекчени в някои отношения Wink.
Тони, че то нямаше да има книга без Кейт. Не си спомням дали в книгата, или по повод на книгата самият Стайнбек беше писал, че както нещо се обърква и се раждат грозни и уродливи хора, така е възможно и нещо да се обърка и да се родят хора с грозна и уродлива душа. Така че в генерални линии хората се раждат такива, каквито ще станат. Докато са деца, родителите някак могат да стимулират доброто /което те смятат за добро, щото и това не е общовалидно/и да ограничават лошото в тях, но винаги нещо се случва и "вратата се отключва". Аз не търся вина в нещо, направено от моите родители, надявам се и моите деца да правят същото.
Вчера и аз много се хилих за таткото good.
Миме, врачанската история направо е...Хубаво, че нямам медицинско образование, защото моите приятели доктори просто остават шашнати от някои твърдения. Вярно, че истината винаги е някъде по средата, ама тук среда май няма crazy
Фани, аз само се карам когато го водиш да го опипват бременни жени, докато се учат да му сменят памперса. Нека знае детето как изглежда намацана с боя коса жена. Да не си мисли, че фолкаджийките винаги са красиви.  Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: януари 22, 2016, 13:46:17 »

Малко петъчна смешка (за който го знае се извинявам...)

Как работи женската логика

Просто реших да направя една вкусна салата, за да зарадвам семейството си. Салата с пиле. Особено след като остана малко варено пилешко, което никой вече не иска да яде. За тази салата ми е нужен ананас. Използвах плодовете от консерва, а сокът остана. Да го изпия ли? Не ми се пие ... Да го изпия?    Неее ... не искам... Жалко.

Спомних си една рецепта за торта, за нея е нужен ананасов сок. Направих я. Но защо ли за нея бяха необходими само жълтъците, а белтъците останаха. Как да ги изхвърля?!  Да ги сложа в хладилника е равносилно на това да ги изхвърля.

Измислих! Може да спретна целувки. Лесно, бързо, вкусно! За целувките използвах лимонова кора, а самият лимон остана плешив ... Ако го оставя така ще изсъхне бързо. Какво ли да направя с него?!

Аха, ще стане вкусен сос за салата. За нея отиде половин главичка кромид. А втората половинка стои и ме гледа изпитателно? Нея къде...?

Може да направя вкусен доматен сос за спагети. Намерих в хладилника буркан доматен сок – собствено производство. Отиде половината. А с остатъка - какво? Жалко ще бъде, ако се изхаби. Сама съм си го правила. Съвсем натурален, без консерванти, няма да издържи дълго време.

Помислих малко и реших да сваря борш. Но, уви, оказа се че вкъщи няма цвекло. Бързичко се облякох и изтичах до магазина. Купих цвекло, картофи, извара, сметана, паста за зъби, чорапи (с отстъпка), чехли (също на промоция), няколко опаковки сапун (за всеки случай). По обратния път минах през банката, платих набързо сметките, прескочих до ателието да взема обувките след ремонт, купих хляб и пресни кифлички на децата за училище. Едва се добрах до вкъщи, натоварена с всичко това. Приготвих борша. Вече изобщо не обърнах внимание остана ли нещо или не. Тръшнах се в креслото - гърбът ме боли, краката ми треперят, ръцете - не ги чувствам...

Мисля си: „Ама, че съм ненормална!”  По - добре да бях го изпила онзи ананасов сок! ..."
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: януари 22, 2016, 13:58:35 »

Здравейте smile

Днес сте се поактивизирали smile

Аз пак не съм гледала новини от десет дена и не съм в час с последните убийства, но ще пропусна да се информирам тоя път.

Тони, според всички, аз не съм баш врачанка (сигурна защото майка ми е то Казанлък), ама че съм съсел си признавам lol А тия чашки и на мен са ми много сладурски. Моята приятелка работеше преди в един магазин Home from home, и там ги имаше и много име се радвах. Ама и у нас чаши бол, пък тия не са от левче.



Skylife, самата истина си туй smile
Свекс, напоследък сериозно се замислям да записвам вече твоите мъдрости. Два твои коментара и вече ми се е извисил деня  give_rose  Аз не съм живяла с бабите ми, но всяко лято си откарвах по 2-3 месеца плътно при едната. Малко се дразнех, че наште едва ли не нямат търпение да се оттърват от нас, но определно е било по-добре да прекарваме лятото с тази ми баба. Тя другата нямаше и желание, но и подхода и е странен. Но баба ми на 55 беше вече пенсионерка и се посвети на внучета и градина (цял живот иначе е работила в лаборатории Wink ) А майка ми ще стане на 53 сега и е доста далече от пенсия. Бабите са добро за децата, за майките по-особено. На мен ми се струва, че свекърва ми би ме дразнила, да ми помага за бебето, но като порастне и може да си стои само при нея, мисля, че това би било от полза за всички (все пак е начална учителка, разбира от деца)

А и мен да ме оставили на няколко месеца на бабите, защото наште са били студенти и бабите и прабабите даже да се редували да ме гледат. Ама съм била добро бебче и всички с умиление с спомнят това време. Сестра ми беше ревливо и на 3 за първи път остана някъде без мама, по нейно си желание, за да не ходи на градина smile

Дам, нещо съм се размекнала тия дни, Тони smile


А сетих се нещо дето то мнооого време се чудя - Фери, как го измисли тоя ник Feribotka?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: януари 22, 2016, 13:59:13 »

 funnytooth funnytooth Никога не може да ми се случи, ужасно безкрупулна съм и изхвърлям без да мигне окото.. Което въобще не е за хвалене, защото винаги беля повече лук, картофи и тн и после в кофата, защото съдът, в който готвя ми е малък sad  pardon

Свекс,
просто ти се чудя, как ги помниш тия всички неща.. Радвам се и ти завиждам за тренираната памет  girl_impossible
« Последна редакция: януари 22, 2016, 14:01:50 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #607 -: януари 22, 2016, 14:15:05 »

Скай, същата работа съм аз като лирическата героиня  crazy Мразя да изхвърлям храна, независимо под сурова форма или готвена, гледам всичко да се оползотвори на макс и затова много се зарадвах на въпроса на Али какво да правим изрезките от бутертестото на онова с кашкавала от темата с рецептите lol

По повод случая във Враца...аз и преди казах, че не разбирам как може да има толкова различни теории  crazy И тоя сега изведнъж ми се появява като по поръчка и пльос ново 20  nea Малко нагласено ми изглежда + че специално е искал да бъде отразен от поне 2 национални медии  pardon Наистина, истината е някъде по средата, ама не искам да си представям какви преживяват тези хора, наред с огромната загуба на детето им  cray

Ние с брат ми до тръгването ни на училище сме били също при бабите и дядовците в Берковица, не за друго, а защото тати постоянно е бил някъде на път, в чужбина или командировка, а мама цял ден на работа + сме отгледани с домашно мляко, яйца, зеленчуци и каквто още се сетите smile Ама ни беше добре! Не си заменям детството с това на никое софиянче  Wink

Аз не можах също клипа да гледам щото слушалките ми нещо отказаха и трябва да си донеса нови  blush

Панди, никът ми е от ученичка, когато трябваше да си правя регистрация в Замунда, пробвах всички видове Хрисита, Илиеви и каквито се сетите комбинации с цифри и не само и накрая се ядосах, по това време си пишех активно с един приятел и много се бях нервирала вече, че не мога да си направя регистрация понеже всичко е заето и той ми вика на бъзик...ми пиши се ферибот (изобщо не знам в каква връзка), и понеже ми беше писнало викам супер, направих го женско и доста често си го използвам за тазни регистрации Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: януари 22, 2016, 14:40:32 »

Ох, врачанки, ще ме извинявате, ама света като тръгне да свършва вероятно ще почне от Враца. Що така агресивеНеН там марода бииии?  crazy отдавна му се чудя на туй, тц тц тц
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #609 -: януари 22, 2016, 15:00:22 »

А, Фани, Враца и Перник ще оцелеят до последно. Там играе гьостурицата или винкело.
Мда, де и майка да беше в пенсия на 55. Ще поработи още....
Хаха, Скай, е такива ненормални объркват визията на инстантните домакини.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: януари 22, 2016, 15:07:22 »

Аз хапнах, лакирах ноктетата и сега единственият номер да ми остане лака на ноктите, докато изсъхне, е ръцете ми да са на клавиатурата, иначе става мазало.  pardon

Женската логика си е много логична. На мен не ми се налага често да хвърлям храна, защото обикновено нацелвам пропорциите, когато готвя.smile И да ми остане нещо не целя веднага да го оползотворявам. Когато се сетя какво да го направя, тогава.

Тони, Панди, "ботор" не ви ли допада повече от темерут?  pleasantry

И аз обичах да си ходя на село, защото имах много приятели там. Обикновено някоя лятна ваканция са ме оставяли, а не по всяко време. Това, защото селото ни не е много близо до Враца и не сме имали възможност да пътуваме събота и неделя натам.

За случаят от Враца - на мен ми става мъчно, защото много хора вече си промениха мнението коренно, което е тъпо.  huhhuh.gif Тук среда наистина няма. Тоя казал едно, друг абсолютно различно... Според мен този случай така ще си остане и накрая въпросните братя ще се приберат вкъщи без никакво наказание, дори извинение сигурно ще получат.  nea
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #611 -: януари 22, 2016, 15:21:06 »

Миме, ако не ботор сатвер smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #612 -: януари 22, 2016, 15:35:31 »

Аз имам друга любима думичка - пустиняк  blum
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #613 -: януари 22, 2016, 15:37:01 »

Аз по случая с Враца още от самото начало едно не мога да разбера-те ли са го изкарали от колата или той е решил да се разправя, защото Ок-свирнал си, напсували сте се,защо трябва да се продължава скандала, ако са го извлачили да го бият -още по-зле за тях. Така или иначе има много неясноти и е нормално хората да се чудят каква позиция да заемат,лошо е за този,дето не може да се върне. Мм така с кума бяха станали свидетели и бяха разтървали едни-на пешеходна пътека човекът си пресича,шофьорът се ядосал и навил волана да го гази и пешеходецът отворил вратата и го ошамарил,а сега кой крив ,кой прав- просто агресията не води до нищо добро като ответна реакция
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #614 -: януари 22, 2016, 15:48:54 »

Аз само минавам да ви покажа днес какво ме вдъхнови  heart
За тези, които не следят сайта  Wink

http://www.boredpanda.com/daughter-bedroom-fairy-forest-radamshome/?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=BPFacebook
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines